Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Krakowska / 1 Sierpnia, Kanwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Warszawa, Krakowska / 1 Sierpnia, Kanwa

    Nie będę reklamował z nazwy sieci marketów, ale w tym markecie można kupić np piwa z Ciechanowa (np Porter, Beczkowe), Jurand, Głubczyce (Huger), różne z Lublina. Przykładowo np Beczkowe Mocne z Ciechanowa, butelka 0,5 kosztuje 2,40.
    Do tego proszę sobie wyobrazić, że te piwa można kupić 24 h, bo tak sklep jest czynny.
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Szkoda, że nie chcesz podać nazwy tej sieci sklepów! Pamiętaj nie wszyscy są z Warszawy! A niewykluczone że sieć ta ma także sklepy np. w 3mieście.
    Last edited by abernacka; 24-10-2004, 18:47.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #3
      To jest Top Market. Wydaje mi się, że to jest sieć, dokładnie nie wiem, ale z nazwy wydaje mi się, że gdzieś indziej widziałem sklep o tej samej nazwie. Ceny piwa też są takie, że w sklepach niesieciowych raczej niespotykane.

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        #4
        Ja w kwestii formalnej: to jest róg alei Krakowskiej i 1 Sierpnia; Grójecka zaczyna się za wiaduktem...
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2867

          #5
          Niestety ten asortyment nie znajduje się w każdym markecie tej sieci. Patrzyłem w sklepie obok mojej uczelni ( w bloku na rogu ul. Podleśnej i ul. Marymonckiej) i nie było nic ciekawego.
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #6
            Z tą nazwą Top Market, to teraz nie wiem dokładnie jak jest, czy jest ona właściwa jeśli chodzi o obecny stan własności. Na sklepie są dwie nazwy, trochę oddalone od siebie Top Market i Kanwa (mimo że to jest jeden sklep). Na rachunku teraz zauważyłem mam nazwę Kanwa. W sumie niech się to nazywa jak chce, byleby te piwa co są teraz były zawsze. Do wymienionych piw dorzucę , że widziałem tam też piwa z Browaru Konstancin.

            Comment

            • zAjkA
              Senior
              • 12-2004
              • 1089

              #7
              Dziś wstąpiłem tam przypadkiem w drodze do ZUS-u. Przyznam że nie spodziewałem się takiego zaopatrzenia. Poza masówką dostępne piwa z Ciechanowa, Konstancina( Warszawiak, oba Rektory), Krajana(Ciemne oraz Porter), Jurand Premium a przy okazji Goolman Gold i Łomża Export. Ceny niewygórowane.
              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #8
                Pojawiły się dwa piwa lwowskie. Lwowskie 1715 premium lager i Lwowskie premium. Piwa jak jest napisane na etykietce są warzone w Lwowskiej Piwowarni (uproszczone tłumaczenie własne) ze Lwowa.

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #9
                  Teraz zaczynam żałować, że nie ma tej sieci w mojej okolicy
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎