Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Jagiellońska / Okrzei, sklep

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Warszawa, Jagiellońska / Okrzei, sklep

    Specjalnie nie pasjonuję się tym tematem ze sklepami z piwem ale o tym konkretnie piszę gdyż na razie jest to jedyny sklep w Warszawie gdzie widziałem piwo z Grybowa !!! Jest to zwłaszcza o tyle dziwne iż podobno browar w Siołkowej został zamknięty w maju a tu piwo z datą spożywki 02.2005. Chodzi mi konkretnie o piwo "Góralskie" w niezwrotnej flaszce 0,5. Pozatym w sklepie tym są 2 rodzaje Antonowa - mocne i pils w granatach 0,33 i koszaliński (chyba?) Colt 45 w pecie. Oprocz tego chyba widzialem jeszcze Konstancin ale to akurat bywa i w innych sklepach. Cen nie pamiętam ale z pewnością nie pogwałcą Waszych portfeli. Jakiś czas temu w sklepie tym były również Suwałki ale ostatnio już ich nie widziałem.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    #2
    Piwo z Grybowa można kupić nawet hipermarkecie, np w Leclercu. Ja kupuję to piwo w tym hipermarkecie na Jerozolimskich, już to nawet gdzieś tu pisałem , że to piwo można tam kupić.Colt też tam jest i np Koźlak z Ambera.

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #3
      Obecnie Staropolski Złote, Dobre i Mocne oraz Regina jasna i mocna.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • Hannibal
        Senior
        • 03-2004
        • 1426

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
        Obecnie Staropolski Złote, Dobre i Mocne oraz Regina jasna i mocna.
        A pszeniczniaka nie mają? Jeśli nie, to można ich trochę w tym temacie ponaciskać.
        "All the good things for those who wait"

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎