Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

STS / PROFESIONAL/ TOTO - MIX ITP.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szarpik
    Senior
    • 02-2002
    • 676

    STS / PROFESIONAL/ TOTO - MIX ITP.

    Witam!
    Jestem dość czestym gosciem zakładów bukmacherskich , choc traktuje to raczej jako zabawe (raz w tygodniu , stawki max 10 zł). Czy są na forum osoby grajace?? Chciałbym aby powstał tu wątek , gdzie forumowicze wpisywali tu swoje typy na przyszłą kolejke , wzajemne dyskusje na temat obstawiania spotkań , no i jak ktos cos wygra to trzeba sie tym pochwalić
    WWW.EKSTRAKLASA.NET
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    #2
    Niczym się nie pochwalisz - ani Ty, ani nikt inny. Wszelkie gry losowe, zakłady bukmacherskie w najróżniejszej formie są oparte o fundamentalne założenie, że obstawiający przegrywa. No przecież nawet w najgłupszym lotku już na początku fiskus zgarnia 50% wpłaconych kwot. A potem jeszcze "zwycięzcy" płacą bodaj 10% podatku. Nic na to nie poradzisz. A jeśli ktokolwiek ma takiego nosa, że potrafi przewidzieć wyniki ligi angielskiej, turnieju o mistrzostwo Europy czy jakiekolwiek innego zdarzenia, to siedzi cicho i zgarnia pieniądze. Nie sądzę jednak, aby zechciał się podzielić swoim sposobem na zarabianie pieniędzy.
    Szarpik, przyznaj się na starcie ile już przegrałeś - powiedzmy od początku roku. Z moich uproszczonych wyliczeń, że obstawiając amatorsko po 10 złotych tygodniowo przez cały okres aktywności zawodowej przegrywa się swoje roczne zarobki. Ale ja się wcale nie użalam nad przegrywającymi. Przecież ktoś musi płacić tzw. podatek od głupoty.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Daj spokój, niech sobie chłopaki poobstawiają

      Comment

      • szarpik
        Senior
        • 02-2002
        • 676

        #4
        Przeciez napisałem że 10 zł to jest max , a nie co tydzień i napisałem takze że traktuje to bardziej jako zabawe. A mój bilans wygranych i przegranych jest raczej bliski zeru kilka razy wygrałem cos rzędu 50 zł , zdarzyło sie też kilka razy przegrać 10 , ale napewno nie jestem na minusie. Zwykle wysyłam blankiety po 3 lub 4 zł , do wygrania jest wtedy (przy odpowiednich spotkaniach) około 50 , 60 zł
        WWW.EKSTRAKLASA.NET

        Comment

        • szarpik
          Senior
          • 02-2002
          • 676

          #5
          Oto mój kuponik na weekend
          Łeczna Goclin 2 2,00
          Gks Legia 2 1,50
          Polonia Górnik 1 1,70
          Amica Zagłebie 1 1,47
          stawka 5
          do wygrania 37 złotych
          WWW.EKSTRAKLASA.NET

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎