Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole, Plac Teatralny 13, Tesco

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Opole, Plac Teatralny 13, Tesco

    Wyposażenie tego sklepu w piwo jest bardzo ubogie, zawiodłem się na Tesco i to bardzo. Aha niedawno otwarty market mieści się na Ozimskiej w starym Opolaninie a obecnie w Galerii Opolanin. Z zagranicznych piw jedyne warte uwagi są dwa Hubertusy poza nimi nic ciekawego nie uświadczy się. Z Polskimi piwami równie ubogo, masówka plus dwa rodzaje petów oraz Barleye z Rakszawy. A piwo o nazwie Tesco występuje tylko w puszkach.
    Można się pocieszać, że to dopiero początek istnienia tego sklepu i może z biegiem czasu pojawia się jakieś ciekawe piwa.
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #2
    Nie licz za bardzo na to,że sie polepszy.Tesco po prostu ma takie słaby asortyment.Zreszta inny opolski hiper zwany Realem wcale nie jest lepszy pod tym względem.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Akurat te dwa hipery, Tesco i Real, znajdują się na terenie mojego miasta i muszę potwierdzić słowa Kiszota, że mają słaby asortyment piwa. Już więcej ciekawego piwa można kupić w Kauflandzie.

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        No skoro mam sobie nadziei nie robić to nie będę, po prostu wiem, że np. w Gliwicach można zakupić kilka ciekawych zagranicznych piw. A co do Reala to zgadzam się, że jest tam nie ciekawie pod względem sortymentu jednak porównując go do opolskiego Tesco to jest tam w czym wybierać.

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #5
          Obecnie z ciekawszych piw można tu znaleźć dwa rodzaje Lodwarów z Łodzi(pety) i również taką samą różnorodność Barleyów oraz Kronenbourgów(puszki). No i najtańszy chyba w Opolu Franziskaner po 4,49 zł.

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12201

            #6
            To Tesco w Opolaninie tak naprawdę znajduje się na Placu Teatralnym 13 (tak mają na paragonie), bo teraz chyba jakieś nowe Tesco otwarli w okolicy. Z ciekawostek jest budziejowicki budvar za najniższą cenę jaką widziałem w Polsce - 2,72 zł (z butelkę 0,5l.).
            Są też czeskie PETy Holby i Moravskiego lezaka (browar Zubr) - nie polecam, to żaden leżak, co najwyżej dziesiątka.

            Comment

            • Kwadri
              Senior
              • 10-2009
              • 1216

              #7
              Z "ciekawszych" słowacki Kelt za 5,89 i Kaiser za 4,29. Ogólnie nic specjalnego...
              www.lkschmielowice.futbolowo.pl

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                #8
                Dzisiaj pojawiły się piwa z Konstancina: Konstancin Lekkie oraz Konstancin Jasny Pełny. Poza tym kilka piw z Ambera, Irish Beer z Kormorana, Perła Niepsteryzowana i przybyło trochę piw zagranicznych, m.in. z Wysp Brytyjskich.
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • wasyll
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 1823

                  #9
                  Z tego co usłyszałem, można zakupić Orkiszowe i Wiśnię w Piwie z Kormorana. Podejdę tam niedługo i ew. potwierdzę
                  www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                  Comment

                  • Kwadri
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 1216

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                    Z tego co usłyszałem, można zakupić Orkiszowe i Wiśnię w Piwie z Kormorana. Podejdę tam niedługo i ew. potwierdzę
                    Potwierdzam, ale Orkiszowe w cenie ponad 6 zeta. Generalnie całe stosiko piwne zostało przeniesione i mocno rozbudowane. Jest też cydr Shade z RU.
                    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                    Comment

                    • wasyll
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 1823

                      #11
                      Właśnie wróciłem z TESCO i aktualnie jest tam wyprzedaż piw importowanych. Za Gosser'a, Bavarie 8.6, DAB, Peroni(wszystkie 4 puszkowe), Svyturys'a extra, Svyturys'a Raw i Abbot Ale(wszystkie 3 butelkowe) zapłaciłem ok 20zł. Ogólnie rzecz ujmując ceny są obnożone o połowę. Podobno nocna zmiana ma jeszcze coś wystawić, bo magazyny puste jeszcze nie są.
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • jacekwerner
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2837

                        #12
                        Dostępny Ciechan - Wyborne - 3,99
                        Ochotnicza Straż Piwna
                        BAZA = 7446

                        Comment

                        • jacekwerner
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2837

                          #13
                          Jeśli ktoś jeszcze nie próbował - jest dostępne Brackie IIPA ( w dużym Tesku "wyszło" jakiś czas temu ), a także Koźlak z Perły.
                          Ochotnicza Straż Piwna
                          BAZA = 7446

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎