Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja strona

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sopista
    Senior
    • 01-2003
    • 1747

    Moja strona

    Ruszyła wreszcie moja strona. Pod adresem www.gjpbeer.com pokazuję swoją kolekcję. W pierwszej kolejności umieszczone zostały moje etykiety z browarów przedwojennych oraz domowych. Przy tej okazji chciałbym podziękować wszystkim Głównym Browarnikom Domowych Browarów za umożliwienie mi umieszczenia swych etykiet na tej właśnie stronie. I oczywiście proszę o jeszcze.W najbliższym czasie zmienione będą opisy browarów (duże litery) i systematycznie dokładane browary powojenne. Wolne tempo tych ostatnich działań wynika z konieczności opisania różnic pomiędzy poszczególnymi etykietami. Na dziś umieściłem 4 pierwsze powojenne (alfabetycznie). Dołożone zostanie jeszcze pole "kontakt". Póki co proszę o opinie tutaj lub na PW. I na koniec dodam najważniejsze. Ja tego nie zrobiłem. Wszystko dzięki synowi - Marcinowi, który tą stronę stworzył od początku do końca. Brak jeszcze ikonek ale to już drugi syn - Michał. Obiecał, że już niedługo. Bardzo proszę o Wasze opinie.
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2866

    #2
    Super, że stronka ruszyła czekałem na nią od pierwszych zapowiedzi.
    Całość wygląda bardzo fajnie, jedyne do czego moge się przyczepic to, że chodzi trochę wolno
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • sopista
      Senior
      • 01-2003
      • 1747

      #3
      Niestety chodzi to wszystko na prywatnym serwerze syna. Trzeba by trochę włożyć w ten interes, żeby to chodziło szybciej.

      Comment

      • TomX
        Senior
        • 09-2004
        • 1035

        #4
        Bardzo fajna strona, to trzeba przyznać. Całkiem nieźle jak na początek. Sam też niedawno opublikowałem sie w internecie na mojej stronie. Na razie jest to wersja robocza, taka próbna, więc niec wielkiego na niej nie zobaczycie, ale mimo wszystko zapraszam
        Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

        I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

        Comment

        • Pijak
          Senior
          • 10-2002
          • 170

          #5
          Świetnie że twoja strona już ruszyła. Podoba mi się. Czekam na następne browary powojenne.

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            #6
            Świetnie że strona wystartowała , gratuluję.
            Właśnie takiej strony brakowało , jak już wstawisz na stronę cały zbiór to będzie to forma katalogu, zwłaszcza cenne są informacje z którego roku jest dana etykieta no i opisy.
            Ile etykiet czeka na wstawienie?
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • Odoakr
              Senior
              • 07-2003
              • 330

              #7
              Strona świetnie i prosto rozwiązana graficznie i "organizacyjnie". Podziwiam za wytrwałość, bo tworzenie katalogu etykiet wymaga niesamowicie wielkiego wkładu pracy i jeszcze większego checi!
              Podziwiam i trzyjać tak dalej!
              PS. Ile etykiet ma się w niej znaleźć docelowo?

              Comment

              • sopista
                Senior
                • 01-2003
                • 1747

                #8
                Jeszcze ok. 24 000 powojennych. Mogło by być już wszystko, ale tak jak wczesniej pisałem do każdej, różniącej się odpoprzedniej etykiety, dodany będzie opis. To niestety wymaga czasu. Za mną trzy lata niemal ciagłej pracy to jeszcze trochę wytrzymam.

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #9
                  Jedyne zastrzeżenie, jakie ma, to zbyt długa kolumna w browarami po lewej stronie. Zwłaszcza jak chcesz się dostać do etykiet piw domowych trzeba się nakręcić kółkiem. Może lepiej zrobić to na osobnej podstronie?

                  Comment

                  • sopista
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1747

                    #10
                    To było moje pierwsze zastrzeżenie i syn już nad tym główkuje.
                    Dodana będzie jeszcze opcja "szukaj" jako, że każdej etykiecie nadawany jest automatycznie numer (widoczny po najechaniu na etykietę). Ten numer jest już niezmienny i ułatwi określenie o którą etykietę chodzi.

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      #11
                      Moim zdanie strona jest super.
                      A robienie innej pod strony na etykiety browarów domowych jest zbędna. W końcu ile to trzeba kręcić tym kółkiem?
                      Mam pytanie do autora stronyjakim programem jest ona robiona? I w czym?
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • sopista
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1747

                        #12
                        Notepad. (Admin: fragment treści usunięto na prośbę autora)

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #13
                          Naprawdę bardzo dobra strona. Przejrzysty układ, dobra grafika, CIEKAWA zawartość. Jedyny zgrzyt to zdjęcie na którym Sopista pije piwo z PLASTIKOWEGO kubka.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • sopista
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1747

                            #14
                            Zythum, nie miełem nic lepszego pod ręką (chodzi oczywiście o zdjęcie) ale obiecuję, że się poprawię.
                            Last edited by sopista; 19-11-2004, 17:39.

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #15
                              nie wiem czemu ale jak wchodze w jakiś browar (np Gdańsk i Elbląg) to nic się nie pojawia....
                              na malych bez problemu, na duże browary, nic nie ma
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎