Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

radio w Internecie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    radio w Internecie

    Podjęty przez nasze państwo wysiłek, zmierzający do zwiększenia ściągalności podatku od posiadania RTV (dla zmyłki nazywanego abonamentem) spowodował, że w wielu firmach i instytucjach pojawiły się problemy ze słuchaniem radia w godzinach pracy. Ja radzę sobie, słuchając radia internetowego. Wybór padł na radioio70. Jak sama nazwa wskazuje, puszczają tylko muzykę z lat 70. Sądząc po akcencie, nadają z Anglii. Są bardzo otwarci na sugestie Bardzo szybko odpowiedzieli na maila z prośbą o więcej Zappy i w dodatku prośbę spełnili. W pakiecie dorzucili nawet Captaina Beefhearta

    Ale żeby się nie ograniczać, mam pytanie. Czy Wy możecie polecić mi jakies inne stacje? Będę wdzięczny za nazwę (adres?) i jakis krótki opis.
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    #2
    Z Warszawy jest Radio 94, którego też można słuchać przez internet. Radio jest dość hmmmm ciekawe. Jednym sie podoba, innym nie. Teoretycznie jest to radio dla mężczyzn, czasem dla szowinistycznych męskich świń (to ja ). Nadają teoretycznie tylko rocka i teoretycznie są dość bezkompromisowi. Słowa "teoretycznie" używam dlatego, że z częścią tych stwierdzeń się nie zgadzam, a z inną częścią może nie zgadzać się ktoś inny . Generalnie radio mimo swoich minusów zdecydowanie wyróżnia sie na tle papki jednakowych stacji grających i mówiących to samo.

    A, no i są tu takie agregaty jak Wojewódzki, co połowę ludzi odstrasza, a połowę przyciąga.

    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #3
      w ramach bycia szowinistyczną świnią czasami, chciałam posluchać 94, ale co włączam w norze - lecą romantyczne smętne ballady, a u Ironów 94 puszczało wieczór o uzależniach (i tak wiem, żem alkoholiczka)

      ja w pracy słucham www.radiopin.pl , wcześniej trzeba się zarejestrować, muzyka raczej softowa, zero popu i hitów ze sformatowanych stacji, trochę za dużo elektroniki czasami, ale jeśli ktoś szuka nieznanych dźwięków z dziwnych krajów, to na pewno to znajdzie + dużo informacji, zwłaszcza ekonomicznych

      usiłowałam też tok.fm , ale nie działa na moim kompie choćbym nie wiem, co robiła, a ich serwis techniczny nie odpowiada na pytania telefoniczne ani mejlowe
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • bury_wilk
        Senior
        • 01-2004
        • 2655

        #4
        Ja radia słucham głównie jadąc samochodem. Na jakieś szczególnie żenujące audycje się nie nadziałem, co ni eznaczy, że ich nie ma...
        Lubię kiedy się zieleni
        Lubię jak się piwo pieni...

        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          #5
          Odp: radio w Internecie

          arcy napisał(a)
          Podjęty przez nasze państwo wysiłek, zmierzający do zwiększenia ściągalności podatku od posiadania RTV (dla zmyłki nazywanego abonamentem) spowodował, że w wielu firmach i instytucjach pojawiły się problemy ze słuchaniem radia w godzinach pracy.
          Odniosłem wrażenie, że uważasz, że pracodawca powinien zapewnić pracownikom możliwość słuchania radia w pracy. Chodzi tu głównie o biuralistów i inne zawody wykonywane w ciepłych, przytulnych pomieszczeniach. Odpadają z różnych powodów górnicy, hutnicy, tkaczki, sprzątacze i całe mnóstwo innych zawodów. Mógłbyś wyjaśnik dlaczego biuralistom należy zapewnić możliwość słuchania radia? Nie mam nic przeciwko radiu, ale uważam, że za rozrywkę pracownik powinien sobie sam zapłacić.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #6
            W "moim" radioio70 nie ma audycji Na okrągło leci stara muzyka. Wszystkim, którzy przychodzą do rektora się podoba, ale największą furorę i tak zrobiła "Mariola"

            Comment

            • Audi
              Senior
              • 03-2003
              • 1682

              #7
              arcy napisał(a)
              W "moim" radioio70 nie ma audycji
              Podaj jakiegoś linka, posłuchamy Mariolki

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                #8
                Podaj maila, to Ci ja wysle.

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  #9
                  Ja sobie słucham czasami poznańskiej Afery - studencka rozgłośnia radiowa Politechniki Poznańskiej. Od 10 do 16 sam rock/alternatywa/punk/metal bez ględzenia, później audycje autorskie i cykliczne, muzyka różna, ale bez komercyjnej sieczki.
                  Do słuchania wystarczy Winamp. Adres: www.afera.com.pl
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Audi
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 1682

                    #10
                    Ja sobie słucham poznańskiej stacji Kiss FM w szczególnośi DJ Kuby Klawitera który jest codziennie od 18:00 do 22:00 . Kuba ma ostry język,zabawne konkursy,śmieszne pytania do słuchaczy , lubi dogadać znanym osobą (np.dr Jan K.) i wogle jest wesoło jak Kuba prowadzi audycję. Jeszcze weselej bywa jak wpadnie do mnie do sklepu i przegania tych co na zeszyt piwo by chcieli

                    Comment

                    • elwood
                      Member
                      • 09-2002
                      • 53

                      #11
                      Blues po polsku http://www.blues.pl/radio/ i nie tylko po polsku http://coolish.homeip.net:8000/
                      The Blues Keep Following Me Around

                      Comment

                      • zbysia
                        Senior
                        • 09-2004
                        • 907

                        #12
                        www.radiomontecarlo.net
                        fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                        Comment

                        • jerzy
                          piwoholik
                          • 10-2001
                          • 4705

                          #13
                          Radio RAM ze strony http://www.prw.pl/ - najlepsze audycje mają wieczorem (gdy nadaje Piotr Bartyś).
                          Ogólnie najprościej można powiedzieć, że w RAMie pamiętają o starej dobrej szkole dziennikarskiej.
                          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                          Comment

                          • Grzywiasty
                            Member
                            • 10-2003
                            • 54

                            #14
                            A ja odpalam winampa i przeszukuje tamtejsze radyjka. Jak mi coś wpadnie w ucho zostaje, jeżeli nie następuje zmiana stacji.
                            Nie ma nic gorszego niż ciepłe piwo, nawet oziębła Niemka.

                            Comment

                            • Chris
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 812

                              #15
                              www.radio.ftb.pl
                              chickkiller :)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎