Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pub z mikrobrowarem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zaxxon
    Junior
    • 12-2003
    • 2

    Pub z mikrobrowarem

    Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś z Was napisze mi lub da namiary na odpowiednią stronę www lub akty prawne, które określają WSZYSTKIE wymogi jakie trzeba spełniać aby otworzyć pub z MIKROBROWAREM. Wiem, że temat był już trochę maglowany ale tak naprawdę nie mogłem znaleźć wyczerpujących wskazówek w tym zakresie. Domyslam się, że trzeba mieć zgodę na sprzedaż alkoholu i zgodę SANEPID-u, ale nie wiem jakie wymogi trzeba spełniać aby je dostać i czy aby na pewno są to wszystkie wymagane zgody. Dopiero przymierzam się do tematu, więc proszę o wyrozumiałość i będę wdzięczny za każdą pomoc.

    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #2
    A skąd Waćpan nadajesz?

    Comment

    • zaxxon
      Junior
      • 12-2003
      • 2

      #3
      Z W-wy. Trochę mi się pomyliły tematy forum. Dałem też taki sam post na Piwo ogólnie. Może admin to jakoś uporządkuje bo ja nie mogłem sobie poradzić ze skasowaniem tego.

      Comment

      • may
        Senior
        • 01-2002
        • 1508

        #4
        zaxxon napisał(a)
        Z W-wy.
        Zrobisz dobry uczynek uzupełniając swój Profil. Jeżeli chodzi o wymagania SANEPID-u to proponuje lekturę: Dz.Ust.nr 75, poz.690, Dz.Ust. nr 104, poz.1096 oraz ustawę z 11 maja 2001 r. o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎