Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porty lotnicze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Porty lotnicze

    Piwo w portach lotniczych :Beer In Airports
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    #2
    Ze wspomnianej strony...

    München, Bayern (MUC)
    Richard Stueven, March 2003
    Airbräu das Brauhaus im Flughafen München is located in the terminal building. They're open from 10am-10pm, which unfortunately didn't coincide with my flight schedule.

    Raz bylem i piwko wypilem. Airbrau to browar restauracyjny, nie wiem czy jest jeszcze gdzies poza lotniskiem w Monachium. Mialem czas tylko na jedno niefiltrowane Helles, ktore smakowalo zupelnie jak dobry... pszeniczniak, az sie musialem zapytac dla pewnosci. Pszeniczniaka tez mieli ale juz nie bylo czasu sprobowac. Moze jeszcze tam kiedys zawitam. Zdaje sie ze oprocz Hellesa i Weizena miewaja jakies sezonowe specjaly.
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    • mario123
      Senior
      • 01-2003
      • 250

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil
      Ze wspomnianej strony...

      Raz bylem i piwko wypilem. Airbrau to browar restauracyjny, nie wiem czy jest jeszcze gdzies poza lotniskiem w Monachium. Mialem czas tylko na jedno niefiltrowane Helles, ktore smakowalo zupelnie jak dobry... pszeniczniak, az sie musialem zapytac dla pewnosci. Pszeniczniaka tez mieli ale juz nie bylo czasu sprobowac. Moze jeszcze tam kiedys zawitam. Zdaje sie ze oprocz Hellesa i Weizena miewaja jakies sezonowe specjaly.

      W zeszłym tygodniu miałem przesiadkę na lotnisku w Monachium, więc znalazłem browar restauracyjny Airbrau i przeprowadziłem degustację. Z własnych piw mieli niefiltrowanego lagera oraz pszeniczniaka w cenie 2 Euro za 0,5l. Browar znajduje się na strefie bezcłowej i pewnie stąd ta stosunkowo niska cena piwa w Monachium.
      Lager: Ekstrakt: 11,9 Blg., alkohol: 5,2% vol.
      Pszeniczne: Ekstrakt: 12,2 Blg., alkohol: 5,4% vol.
      Oprócz tego mieli 2 piwa bezalkoholowe przemysłowe.
      Generalnie dobre piwka. W odróżnieniu od piw pszenicznych z innych browarów restauracyjnych (Spiż i Pivovarsky Dum), które piłem, ta pszenica była dość bliska (smak, zapach, piana, kolor) bawarskim piwom przemysłowym.
      Kolega miał aparat cyfrowy i zrobił kilka fotek. Myślę, że w tym tygodniu będę mógł je zamiescić.

      Comment

      • Andi
        Senior
        • 07-2001
        • 1915

        #4
        Strona Internetowa tego Browaru

        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

        http://www.andreas-kronkorken.de

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Może nie każdy wie ale pomiędzy dwoma terminalami krajowymi na Okęciu znajduje się bar Luna podający Ciechanów z beczki pod firmowymi parasolkami.
          Miejsce warte posiedzenia w oczekiwaniu na odlot i lot......
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • perłyfan
            Senior
            • 02-2003
            • 1244

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
            Może nie każdy wie ale pomiędzy dwoma terminalami krajowymi na Okęciu znajduje się bar Luna podający Ciechanów z beczki pod firmowymi parasolkami.
            Miejsce warte posiedzenia w oczekiwaniu na odlot i lot......
            Pisałem o tym, ale niefortunnie umieściłem to w innym temacie http://browar.biz/forum/showthread.p...6&page=2&pp=10
            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

            Comment

            • yendras
              Senior
              • 12-2001
              • 2052

              #7
              Miałem okazję zajrzeć do Airbräu na lotnisku w Monachium. Dostępny był helles oraz jasny pszeniczniak. Z ich firmowej gazetki wywnioskowałem, że wcześniej był też jakiś ciemniak o nazwie Aviator. Airbräu to w zasadzie dwie knajpy - jedna w przestrzeni tranzytowej dla wylatujących i przesiadających się pasażerów, druga prawdopodobnie w ogólnodostęnej części terminalu. Piwa z tego minibrowaru mogą więc spróbować również osoby, które za żadne skarby nie wsiądą do samolotu (ponoć tacy są ). Ze wspomnianej gazetki dowiedziałem się, że korzystając z parkingu P20 można wydając w Airbräu 10 EUR parkować za darmo przez 2 godziny, 5 godzin zaś przy rachunku 20 EUR.
              Parę metrów obok Airbräu jest knajpa, gdzie 0,5 l Paulanera kosztuje 3,60 EUR. Ceny w minibrowarze są więc rzeczywiście atrakcyjne.

              PS. aktualna strona to www.airbraeu.de
              Last edited by yendras; 22-06-2006, 16:09.

              Comment

              • yendras
                Senior
                • 12-2001
                • 2052

                #8
                Aktualna cena 0,5l piwa w Airbräu to 2,30 EUR. Niestety miałem dość szybką przesiadkę i nie zdążyłem tym razem nic zdegustować

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎