Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moctezuma, Tecate

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gambrinus
    • 06-2001
    • 696

    Moctezuma, Tecate

    Puszka 16 fl. oz. (476 ml) $1.50 (na zdjęciu 12 fl.oz.)

    Kolor: podobny do Corony
    Piana: marna, znika po 15 sek.
    Smak/Zapach: zapachu właściwie brak, mało goryczki, coś pomiędzy Coroną a Millerem.

    Ogólnie: cienkie i nieciekawe 3 (2-5)
    Attached Files
    Popieraj małe browary!!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • Cezar
    Senior
    • 05-2001
    • 1349

    #2
    Ja swoje piwo zakupiłem w Polsce, konkretnie w BOMI w Warszawie przy ul. Okopowej. Mała (0,33 l.) butelka kosztowała aż 10,99 zł. Na etykiecie brak informacji o zawartości alkoholu i ekstraktu.
    Zgadzam się z mniej więcej z opisem Gambrinusa. Dodam tylko, że w trakcie procesu warzenia używano ryżu.
    Można wypić, ale nie za taką cenę!

    Comment

    • scoroop
      Member
      • 08-2006
      • 54

      #3
      mialem okazje pic w usa to piwko w dwoch wersjach: sklepowej (zawartosc alkoholu dowolna - ale brak byl otakiej informacji na etykiecie) i supermarketowej (w colorado gdzie bylem piwo z marketu moglo miec zdaje sie maksymalnie 3 z hakiem % alkoholu...). w obu wersjach do bani . nie polecam. corona z limonka duzo lepsza .
      wiele jest dobrych piw na tym świecie... czy starczy życia by ich wszystkich spróbować???

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Moje piwo miało 4,5% :
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Viktor
          Senior
          • 04-2002
          • 617

          #5
          Tecate

          Zapach lekki drożdżowy, stłumiony,kolor słomkowy, słabe gazowanie ( wyraźnie mniej orzeźwiające niż Corona), piana marna, szybko znika, goryczka minimalna, przyprawy(?).
          Schłodzone , na meksykańskie upały może być całkiem niezłe. W naszym klimacie zdecydowanie lepszy jest Goolman za 4-krotnie niższą cenę!

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #6
            Aktualne foto:
            Attached Files
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎