Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moctezuma, Dos Equis XX Ambar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gambrinus
    • 06-2001
    • 696

    Moctezuma, Dos Equis XX Ambar

    Brązowa butelka 12 fl. oz. (355 ml) $1.50

    Kolor: bursztynowy (ale nie bardzo intensywny)
    Piana: jasnobeżowa, marna
    Smak/Zapach: pustawy, mało goryczki, leciutki zapach karmelu

    Ogólnie: 3 (2-5)

    Dos Equis Lager jest moim ulubionym piwem z Meksyku, Amber też wspominałem nienajgorzej, tym razem rozczarowanie
    Popieraj małe browary!!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • Conrad
    Member
    • 04-2001
    • 41

    #2
    Zdecydowanie tak. Jak mieszkałem w stanie Waszyngton to głównie piłem piwa importowane, ale unikając te z Europy z prostej przyszyny, że zawsze mogłem je kupić będąc... w Europie.

    Wiele osób pojęcie piwa meksykańskiego kojarzy tylko z Coroną, ale tak naprawdę jest jeszcze kilka innych marek. Ale Dos Equis (XX) jest zdecydowanie najlepsze, te z zieloną etykietką (lager). Po prostu rewelacja - aż żałuję, że nie można je kupić w Polsce.

    Comment

    • kuczman
      Senior
      • 01-2008
      • 146

      #3
      Wlasnie pije Ambar- w sasiedzkim sklepie nie mieli zielonego Dos Equis. Cienkie piwo, nie smakuje mi. Szukalem zielonego bo koledzy tu na forum czekali na odswiezenie moich o nim wrazen. A wspomnienia sa podobne do Ambar- sikacz.
      Niska ocena, ot, piwko na upal- ale majac do wyboru inne, jasne, lekkie piwa napewno nie kupil bym tego importu z meksyku.

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Piwo ma 4,5%:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎