Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rola inżyniera w przem. browarniczym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • P-O-M-P-A
    Gość
    • 11-2004
    • 5

    Rola inżyniera w przem. browarniczym

    siemka forumowicze !! mam problem wiazny z moja praca na temat "Rola inżyniera w przemysle browarniczym" .Nie moge znalezc zadnych materialow i siedze i sie poce a piana ktora nawazylem rosnie pomozcie biedakowi piiiizzzz
  • P-O-M-P-A
    Gość
    • 11-2004
    • 5

    #2
    A pisze wlasnie tu bo wiem ,ze tu jest duzo piwoszow i wiecie napewno gdzie moge znalezc materialy na ten temat.

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      #3
      W pierwszych klasach podstawówki raczej nie zadają takich prac domowych. A sądząc po Twojej pisowni jesteś kimś zaczynającym naukę języka polskiego. Dużo pracy przed Tobą.

      Comment

      • P-O-M-P-A
        Gość
        • 11-2004
        • 5

        #4
        POMOCY!!

        siemka forumowicze !! mam problem zwiazany praca na temat "Rola inżyniera w przemysle browarniczym" .Nie moge znalezc zadnych materialow i siedze i sie poce a piana ktora nawazylem rosnie pomozcie biedakowi pllliiiizzzz

        Comment

        • kalifat
          Senior
          • 10-2004
          • 1168

          #5
          Drogi użytkowniku P-O-M-P-A!!!
          Zanim zaatakujesz innych forumowiczów napisz coś więcej o sobie.
          Wypełnij zatem swój profil.

          A propos Twojej pracy, to warto byłoby napisać jaki jest jej cel. Czy to jakiś referat, czy praca przejściowa, czy (oby nie) artykuł do gazety. I napisz też co udało Ci się znaleźć na ten temat oraz gdzie szukałeś. Na tak sforumowany temat pracy odpowiedź jest krótka Rola jest znacząca, ale chyba nie o to chodzi.

          Najpierw otwórz sobie zwykłą przeglądarkę i tam poszukaj jakiś treści. Jeśli nie wiesz czego szukać, to podziel sobie referat na mniejsze części i poszukaj informacji o tych fragmentach.

          Odwiedź może osobiście najbliższy Ci browar (skąd jesteś nie wiemy). Uważaj, do takich odwiedzin też się przygotuj, bo pytanie "jaka jest rola inżyniera w Państwa browarze" może nie być najlepsze. Jakiego? Głównego warzelnika czy odpowiedzialnego na nadzór systemu taśmowego? Wiem, że to może nie najlepsze przykłady, ale tak mi wpadły do głowy.

          ps. nadawaj wątkom logiczne tytuły
          bla bla bla

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #6
            Przejrzyj inne tego typu tematy - o tytułach: help, pomocy, pomóżcie itp., a poznasz naszą opinię. I ogromna prośba - używaj polskich czcionek bo bardzo trudno zrozumieć co piszesz.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • slado
              Gość
              • 07-2003
              • 1072

              #7
              pieczarek napisał(a)
              W pierwszych klasach podstawówki raczej nie zadają takich prac domowych. A sądząc po Twojej pisowni jesteś kimś zaczynającym naukę języka polskiego. Dużo pracy przed Tobą.
              Ehhh, dodam, że chodzi o stosowanie polskich liter.
              Wiesz, takich z ogonkiem, kreseczką itd...
              Jest tu na forum taka organizacja terrorystyczna, nie mająca litości dla takiej formy wypowiedzi.

              Comment

              • P-O-M-P-A
                Gość
                • 11-2004
                • 5

                #8
                kurcze wicie czy nie ??? gadacie o browarach cale zycie a nie wiecie gdzie moge znalezc materialy?? a propo braku ogonkow to koleŚ puknij sie w Łeb

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  #9
                  Nie tylko o polskie ogonki chodzi. Chociaż z ogonkami łatwiej ustalić czy "wiazny" to może ważny, czy też raczej związany, a może jeszcze coś innego. Kolega Pompa zdaje się też nie odróżniać ważenia od warzenia. Jeśli będzie pisał tak niechlujnie, to nawet najlepsza zawartość merytoryczna pracy w żaden sposób jej nie uratuje.

                  A na podstawie wcześniejszych próśb w podobnych sprawach przewiduję, że nikomu nie będzie się chciało pisać pracy za Pompę.

                  Comment

                  • P-O-M-P-A
                    Gość
                    • 11-2004
                    • 5

                    #10
                    Nie chodzi mi o to abyąscie pisali prace za mnie ale chodzi mi tylko o jakieś przydatne materiały ktore pomoga mi w napisaniu pracy ale widze ,ze jak ktos o cos prosi to juz biezecie go za lenia i osoby szukajacej jelenia pozdro ogonkowcy i mega mózgi

                    Comment

                    • Borysko
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1144

                      #11
                      P-O-M-P-A napisał(a)
                      kurcze wicie czy nie ??? gadacie o browarach cale zycie a nie wiecie gdzie moge znalezc materialy?? a propo braku ogonkow to koleŚ puknij sie w Łeb
                      Kurcze koleś, oczywiście, że wimy: szukaj w bibliotekach oraz w sieci piiiizzzz

                      Comment

                      • slado
                        Gość
                        • 07-2003
                        • 1072

                        #12
                        Bez komentarza.
                        Jakoś nie chce mi się pisać w tym wątku.
                        Naleję sobie malinowe

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          #13
                          a myślałam, że dyskusja na temat pisania nazw mieszkańców miejscowości to już szczyt

                          Pompa> chodzi też o jakieś spokojne podejście z odrobiną szacunku (ostatecznie) do ludzi, których o coś prosisz.

                          poza tym sam temat nic nie mówi - na jakim poziomie edukacji jest ta praca i z jakiej dziedziny? a samo wypicie piwa nie wystarczy [przynajmniej cyborgom] do zrozumienia, o co biega
                          joł!
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            #14
                            A ja myślałem, że chodzi o jakieś jajcarskie przemówienie z któregoś z pierwszych zjazdów KC PZPR.

                            Pompa, najlepiej będzie dla wszystkich, jak się obrazisz i zwrócisz do Admina, żeby ciebie wyciął z tego forum.

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              #15
                              chyba że Admin Cię uprzedzi w działaniu
                              w ramach ostatniej szansy polecam zmiane image'u słownego i wypełnienie profilu - to może ułaskawić niektórych forumowiczów
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎