Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Spotkajmy się w Białej Podlaskiej 2005

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    Spotkajmy się w Białej Podlaskiej 2005

    Przed nami kolejne imprezy w Białej Podlaskiej. Mam na myśli Bialską Giełdę Birofilów i Piwowary Podlaskie 2005. Tradycyjnie imprezy zadomowiły się w kwietniu. I tu oczywiście prośba o wszelkie sugestie dotyczące terminu. Mamy do wyboru trzy: 16-17.IV;23-24.IV oraz 30.IV-1.V.
    21
    16-17.04.2005
    14,29%
    3
    23-24.04.2005
    14,29%
    3
    30.04-01.05.2005
    71,43%
    15
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Jestem 30.04-1.05. Może w końcu wybrałabym się na wycieczkę do Brześcia, bo mogłabym zapewne zostać do 3 maja
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #3
      Marusia napisał(a)
      Jestem 30.04-1.05. Może w końcu wybrałabym się na wycieczkę do Brześcia, bo mogłabym zapewne zostać do 3 maja
      Mam na uwadze wycieczkę do Brześcia, a nawet zwiedzanie browaru. Tylko pytanie o chętnych. Zorganizowanie wycieczki do Brześcia łączy się z wynajmem busika, załatwieniem wiz oraz ustaleniem godzin zwiedzania browaru.

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #4
        Chyba też jestem za tym ostatnim terminem. Pobyt rzeczywiście można by przedłużyć, a warunki klimatyczne mogą okazać się już bardzo zachęcające. Chwilowo jednak nie mam planów i na dwa poprzednie terminy, więc póki co jestem bardzo elastyczna

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          tak trochę odbiegając od tematu - w Brześciu są dwa browary, drugi najnowszy mieści sie na terenie (lub obok) kolejowym, z tego co pamiętam (pewności nie mam) koelkcjonerzy motywów kolejowych mogliby coś tam znaleźć dla siebie
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #6
            Ponieważ w pierwszym terminie będę w Ołomuńcu na Festiwalu Piwnym więc oczywiście głosuję za terminem ostatnim.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              #7
              becik napisał(a)
              tak trochę odbiegając od tematu - w Brześciu są dwa browary, drugi najnowszy mieści sie na terenie (lub obok) kolejowym, z tego co pamiętam (pewności nie mam) koelkcjonerzy motywów kolejowych mogliby coś tam znaleźć dla siebie
              Zdecydowanie odbiegłeś od tematu . Poprawiając jednak swoją wypowiedź: planuję zorganizować wycieczkę do browaru: OAO БPECTCKOE ПИBO.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                pozwolę sobie jeszcze raz zdecydowanie odbiec od tematu
                drugo browar to:

                Podsobnoje Haziajstvo Briestskogo Otdelenija Biełarusskoj Żeleznoj Dorogi
                ul. Krasnogvardiejskaja 136
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  #9
                  Popieram przedmówców. Chętnie przedłużyłbym pobyt na Podlasiu, a długi weekend to doskonała okazja
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    #10
                    slavoy napisał(a)
                    Popieram przedmówców. Chętnie przedłużyłbym pobyt na Podlasiu, a długi weekend to doskonała okazja
                    W takim razie Slavoy przy okazji imprez w Białej damy upust szaleńczej pasji kolejowej - zwiedzimy po drodze do Brześcia największy w Polsce kolejowy "suchy" port przeładunkowy w Małaszewiczach .

                    Comment

                    • Maremali
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1953

                      #11
                      Zorganizowanie imprezy w długi weekend majowy jest jak najbardziej trafnym pomysłem. Niesty termin ten koliduje z rozpoczynającym się we Wrocławiu GP 2005 na żuzlu, więc jako kibic czarnego sportu optuję za terminem wcześniejszym.
                      Coś czuję w kościach, że i w przyszłym roku nie uda mi się wyjechać na tą giełdę.
                      http://maremali.web-album.org/

                      Comment

                      • may
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 1508

                        #12
                        Po analizie powyższych wniosków dochodzę do wnisku, że termin 30.IV-1.V jest jak najbardziej wskazany. Pozostaje nam jedynie zadbać o dalsze kroki. Informacje (program imprezy, noclegi, dojazdy, inne)systematycznie będą umieszczane w temacie.

                        Comment

                        • may
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 1508

                          #13
                          Temat uważam za zamknięty. Zainteresowanych odsyłam na konkretne strony:
                          4.Bialska Giełda Birofilów 2005
                          2.Piwowary Podlaskie

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎