PDA

Wersja pełna: : Foster's, Foster's Lager

Conrad
14-03-2002, 20:40
O piwie Fosters nie muszę dużo mówić. Jest to najsłynniejsze australijskie piwo na świecie ale niestety jedne z najgorszych. Firma wogóle nie dba o jakość swojej marki i produkuje te piwo pod licensją w wielu miejscach. W Anglii np. Fosters lager jest jednym z najtańszych piw (nie uwzględniając ozywiście piw pod marką supermarketu!). Z drugiej strony Fosters Export jest znacznie lepsze (ale i mocniejsze). Podobnie na rynku angielskim postępuje Heineken. Jest to też jedne z najtańszych i najsłabszych piw, ale dostepne jest także w "wersji full opjca," czyli Heineken... Export.

demonio0
31-03-2003, 12:39
Widocznie ja pilem parokrotnie to gorsze piwko, bo jakos nie bardzo przekonalo mnie do siebie. Bardzo duzo gazu i strasznie cieniutko jezeli chodzi o smak. Nie obrazajc absolutnie marki, mialem wrazenie ze pije zgazowane popluczynki po jakims poprzednim piwku.
Ocena niesty 2

Conrad
31-03-2003, 14:12
Fosters praktycznie przestał być jako tako marką piwa. Jest to po prostu firma, która tylko sprzedaje "etykietki" dla chętnych browarów. Tak to przynajmniej wygląda poza Australią...

wookash
18-11-2004, 13:10
Kiedy po przyjeżdzie do Australii zamówiłem w barze Fostersa barman po cichu powiedział mi że jeśli będę pił Fostersa odrazu będzie widać że jestem turystą. Dopiero póżniej zauważyłem że miał rację. Fosters na kranie jest tylko w barach w turystycznych okolicach. Australijczycy najczęściej wybierają VB, Tooheys albo XXXX.

azaz
06-08-2005, 21:19
Właśnie pije to coś i zastanawiam się co to jest piwo bezchmielowe? 5%towa wódka?
Zupełnie bez smaku, jak woda!! A kupiłem je zamiast mojego wspaniałego Kronenbourga! :mad: ;((

Shlangbaum
21-03-2006, 20:30
Firma wogóle nie dba o jakość swojej marki i produkuje te piwo pod licensją w wielu miejscach.
Tutaj (http://browar.biz/forum/showthread.php?p=560078#post560078) opisałem francuską interpretację tego piwa.

Rebeliant
09-04-2007, 20:50
Wypijajać go pierwszy raz stwierdziłęm ,że smakuje jak Keniger z biedronki no ale pomyslałem może moje kubki smakowe miały słaby dzień no ale po zakupieniu kolejnego upewniłem sie ,ze miałem racje

MarcinMM
08-02-2008, 19:58
dokładnie Keniger z tym ze ten ma duuuuzo lepszą pianę

Out_Of_Time_Man
06-08-2009, 23:40
Jestem trochę zdziwiony samymi negatywnymi opiniami o tym piwie, piłem je w USA, produkowane tam na licencji i było zdecydowanie na plus, widocznie w zależności od miejsca produkcji różnie to wygląda...