Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposób na nerwy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chris
    Senior
    • 05-2004
    • 812

    Sposób na nerwy

    Każdy człowiek ma jakiś sposób na rozładowanie swoich nerwów...mnie osobiście uspokaja kufelek pysznego piwka,a przed tym najlepiej pujscie na siłownie.A Wy jakie macie sposoby?
    Last edited by Chris; 13-12-2004, 21:14.
    chickkiller :)
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Ciekawe jakie efekty dałoby pójście na siłownię

    A wracając do tematu, to w momencie zdenerwowania staram się nie pić żadnego alkoholu. Już raczej zjem sobie coś dobrego, poczytam lekką książkę, przytulę się do lepszej połowy. Odstresowujące są też zabawy ze zwierzakami, zwykłe rzucanie psu patyka potrafi ukoić nerwy.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Ja wychodzę na spacer,często słucham muzyki,czasem walnę piwko


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • lzkamil
        kierowca bombowca
        • 01-2003
        • 3611

        #4
        Na ogol nie do zastosowania od razu, ale jak sie przejade kilkadziesiat kilosow rowerem po okolobristolskich pagorach to endorfiny (takie narkotyki produkowane przez mozg m.in. w czasie duzego wysilku ale nie tylko )robia swoje i uciekaja ze mnie wszystkie zle emocje. Dobrze jeszcze po drodze w jakims pubie walnac miejscowe piwko a po powrocie nastepne
        Lepszy jabol pod okapem
        niż GŻ, CP i KP !


        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #5
          Piwo, siłownia (lub inny męczący sport), głośna muzyka, jazda samochodem przed siebie, bez celu - i w takim przypadku jadę naprawdę spokojnie, bez łamania przepisów, bez przekraczania prędkości...
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            #6
            Aaa... zapomniałem, bo dawno nie stosowałem - wyjazd rowerem w spokojne miejsce, w jakiś podwrocławski las na przykład, albo spacer w kierunku takiego spokojnego i odludnego miejsca.
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              Fajna muzyka (tzn. ulubiona) + fajne piwo (też ulubione)

              Comment

              • maleństwo
                Senior
                • 10-2003
                • 847

                #8
                E, to macie fajnie. Ja nie mam sposobu na nerwy. Przeważnie się awanturuję i czasem obrywa ktoś niewinny, kto akurat napatoczył mi się pod rękę. Z innych metod to trzaskanie drzwiami, ewentualnie kiedyś wsiadałam w auto i pędziłam przed siebie (ja dla odmiany zawsze łamię przepisy a wtedy tym bardziej). Jestem furiatka i tyle.
                Last edited by maleństwo; 13-12-2004, 23:36.

                Comment

                • Piecia
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 3307

                  #9
                  Tak Maleństwo, ja też nie mam sposobów, czasem jestem spokojny, czasem się awanturuję, czasami siedzę na necie (jak teraz), a czasami piję, dużo piję choc to nigdy nie pomaga

                  ale mówię o poważnych sprawach, a nie wtedy, kiedy zdenerwuje mnie ktos na ulicy czy pani w kolejce...
                  Koniec i bomba,
                  Kto nie pije ten trąba !!!
                  __________________________
                  piję bo lubię!

                  Comment

                  • Chris
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 812

                    #10
                    arcy napisał(a)
                    Ciekawe jakie efekty dałoby pójście na siłownię

                    A wracając do tematu, to w momencie zdenerwowania staram się nie pić żadnego alkoholu. Już raczej zjem sobie coś dobrego, poczytam lekką książkę, przytulę się do lepszej połowy. Odstresowujące są też zabawy ze zwierzakami, zwykłe rzucanie psu patyka potrafi ukoić nerwy.
                    No tak ....i miałem napisać że nie uważam na pisownie jak mnie krew zalewa Czasem z nerwów az drżą mi ręce i wtedy pozostaje ,ale odreagować w sposób fizyczny lub (co dziwne) siąść i nie odzywać sie przez jakiś czas.Co jak co staram sie nad sobą panować,ale to jest czasem szaleńczo trudne
                    Last edited by Chris; 14-12-2004, 07:11.
                    chickkiller :)

                    Comment

                    • cyborg_marcel
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 3467

                      #11
                      zależy od możliwości: dobra herbata i święty spokój, tarmoszenie jakiegoś zwierzaka, który się napatoczy, siłownia tyż może być, najostrzejsza muzyka jaką posiadam tyż, najgłupsza i najprostsza gra zręcznościowa na kompie, względnie porządkowanie dysku, wszelkie możliwe skany i speed diski
                      i najgorsze, jak jestem już zupełnie wściekła, zamykam się, biorę komórkę i zaczynam wydzwaniać/smsować po prawie wszystkich numerach po kolei... tyle że tak się dzieje najczęściej późnym wieczorem albo w nocy, więc są nikłe szanse, że ktoś się odezwie - wtedy wściekam się jeszcze bardziej
                      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #12
                        A ja myślałem, że Cyborg po prostu przełącza się na tryb awaryjny i po problemie

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          #13
                          tryb awaryjny włącza mi się w sytuacjach krytycznych wtedy nikt mi nie podskoczy i nic mnie nie pokona! ale standardowe przejawy mojej babskości i moich wściekań nie są obiektywnie warte zużywania całej mojej energii na całkowity reset systemu
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            #14
                            Ja mam (odkryty przypadkowo) sposób na wściekłość polegający na odbywaniu pieszych wycieczek po 'terenie przyrodniczym' i obserwacja innych żyjątek. Taka obserwacja sprzeczek, walki o pokarm, zalotów ptaków po paru chwilach zupełnie odciąga mnie od moich własnych problemów. To mnie optymizmem napełnia.

                            Czasem lubię dodatkowo wypić sobie jedno lub dwa piwa na łonie natury. Ale to w cieplejszych miesiącach roku
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • may
                              Senior
                              • 01-2002
                              • 1508

                              #15
                              Tylko i wyłącznie książka. Po szalonych nerwach nic tak mnie nie zrównoważa.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎