Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PILNIE POTRZEBNA POMOC

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dekoderus
    Junior
    • 12-2004
    • 3

    PILNIE POTRZEBNA POMOC

    Witajcie trafiłem na to forum jednakże nie wiem jak sie z wami poszczegulnie skontaktować dlatego daję nowy post ale do rzeczy potrzebuję literaturę fachową z branży browarniczej gorzelniczej mięsnej itp jeśli ktoś coś takiego posiada na swoim PC proszę o kontakt na dekoderus@o2.pl lub na GG 9216317 pilnie potrzebne zapytacie do czego ano zajrzyjcie tu i bedzie wam wszystko jasne to strona którą z moim nauczycielem byłym stworzyliśmy (Admin: Adres usunięto z powodu zagrożenia trojanami) ocenę tej strony chętnie zobaczę na poczcie mojej jest tasm piekarnictwo i ciastkarstwo a chciałbym dopisać również inne branże więc jeśli chcecie się stać współautorami lub chociaż pomóc w rozwoju tej strony a tym samym pomóc osobom które w takich dziedzinach sie szkolą bo to do nich jest głównie ta stronka piszcie i ślijcie materiały z góry serdecznie dziękuję za pomoc i liczę na szybkie odpowiedzi z waszej strony.
    Dekoderus
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #2
    Odp: PILNIE POTRZEBNA POMOC

    Dekoderus napisał(a)
    (Admin: usunięto link do strony z powodu zagrożenia trojanami)
    Z ciekawości skorzystałem z powyższego odnośnika i dostałem trzy trojany. Dziwne !

    Comment

    • mapajak
      Senior
      • 12-2002
      • 1187

      #3
      Ja też miałem problemy.
      NIE WCHODŹCIE TAM !!!

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        I tak bym nie wszedł, bo nie lubię słowotoku bez znaków przestankowych...

        Comment

        • Dekoderus
          Junior
          • 12-2004
          • 3

          #5
          Odp: Odp: PILNIE POTRZEBNA POMOC

          may napisał(a)
          Z ciekawości skorzystałem z powyższego odnośnika i dostałem trzy trojany. Dziwne !

          Moi drodzy przepraszam za klopot nie wiedzialem ze dostaly sie na tą strone wirusy zaraz się skontaktuję z mojim byłym nauczycielem i postaramy sie obaj naprawić ten błąd musiały się wkraść przypadkiem przepraszam nadal liczę że pomożecie mi zdobyć potrzebne mi materiały
          Dekoderus

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Materiałów do strony poszukaj sobie w tym temacie

            Comment

            • Audi
              Senior
              • 03-2003
              • 1682

              #7
              Odp: Odp: Odp: PILNIE POTRZEBNA POMOC

              Dekoderus napisał(a)
              z mojim byłym nauczycielem i postaramy sie obaj naprawić ten błąd
              FCJP

              Skontaktuj się też z Twoim byłym nauczycielem Języka Polskiego

              Comment

              • Dekoderus
                Junior
                • 12-2004
                • 3

                #8
                LUDZIE RANY CO WY SIE TAK MNIE CZEPIACIE. ZROBIŁEM BŁĄD BO PISZE ZWYKLE NA SZYBCIORA ALE PRZECIEŻ TO NIE WAŻNE A JESLI CHODZI O STRONE TO SPRAWDZAŁEM I NIE MA TAM ŻADNYCH WIRUSÓW WIĘC TE TROJANY NIE ODEMNIE SĄ. PYTAM WAS O LITERATURE FACHOWĄ CZY MACIE A NIE O TO JAKIE BŁĘDY ZROBIŁEM JAK NIE UMIECIE ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE TO NIE PISZCIE I KROPKA.

                Comment

                • sloniatko
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1014

                  #9
                  Zaraz powiesz, że się czepiam ale po co tak od razu krzyczeć
                  Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #10
                    Jak ja studiowałam, normalnym było nauczenie studentów, gdzie szukać niezbędnych informacji. Taka, między innymi, była idea studiów. Nie ucz się wszystkiego na pamięć, ale wiedz, gdzie szukać, gdy zajdzie taka potrzeba.
                    Nie wiem jak teraz się studiuje, ale ktoś z tytułem technologa żywienia powinien chyba wiedzieć gdzie znaleźć potrzebne mu informacje....
                    Last edited by Małażonka; 22-12-2004, 08:40.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      #11
                      Dekoderus napisał(a)
                      LUDZIE RANY CO WY SIE TAK MNIE CZEPIACIE. ZROBIŁEM BŁĄD BO PISZE ZWYKLE NA SZYBCIORA ALE PRZECIEŻ TO NIE WAŻNE A JESLI CHODZI O STRONE TO SPRAWDZAŁEM I NIE MA TAM ŻADNYCH WIRUSÓW WIĘC TE TROJANY NIE ODEMNIE SĄ. PYTAM WAS O LITERATURE FACHOWĄ CZY MACIE A NIE O TO JAKIE BŁĘDY ZROBIŁEM JAK NIE UMIECIE ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE TO NIE PISZCIE I KROPKA.
                      My się tu zawsze czepiamy, takie mamy hobby.
                      Istnieje nawet pewien przechodni podpis informujący o tym fakcie.

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        #12
                        Dekoderus> w netetykiecie (eytkiecie zachowania na internecie) nieustanne użycie CapsLocka w całej wypowiedzi oznacza krzyczenie

                        a że się czepiamy, to fakt - tytuł przechodni spłynął na mnie za zgodą i uprzjemością Krzysia
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • slado
                          Gość
                          • 07-2003
                          • 1072

                          #13
                          Odp: Odp: Odp: PILNIE POTRZEBNA POMOC

                          Dekoderus napisał(a)
                          Moi drodzy przepraszam za klopot nie wiedzialem ze dostaly sie na tą strone wirusy ...
                          Coś kręcisz, nawet jeśli dostały się jakieś trojany na dysk to nie widzę związku z tym by otwarcie stronki miałoby je podsyłać wizytującym wasz serwis, no chyba że padliście ofiarą włamania i perfidnie spreparowanej strony. Proponuję wybrać lepszego usługodawcę hostingu lub zmienić system/serwer, lub załatać dziury.
                          W każdym razie podsyłamy sobie na forum "zdrowe" linki .

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎