Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rotterdam - gdzie ciekawe miejsca

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ksiezyc
    Junior
    • 02-2003
    • 3

    Rotterdam - gdzie ciekawe miejsca

    wybieram się do Rotterdamu. Mam pytanie, czy zna ktos z Was adresy do browarów, knajp, jakis dobrze zaopatrzonych sklepow (szklo, i inne gadzety)? Dzieki za info...
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    #2
    Jest w Rotterdamie kilka wartych odwiedzenia miejsc. Jak znajdę mapę to zamieszczę przynajmniej nazwy ulic

    Boz pamięcią to kiepsko
    bez brody...

    Comment

    • marcopolok
      Senior
      • 10-2001
      • 2334

      #3
      No to mapę znalazłem.

      Pierwsze co zachodnia część Rotterdamu - Schiedam

      ul. Boterstraat na skrzyżowaniu z ul Overschieseplein. Dwie ciekawe knajpki jedna obok drugiej Pierwsza w stylu tradycyjnym druga bardziej nowoczesna (piątkowe wieczory ciekawe imprezki)

      ul. Vijgensteeg - świetna mini knajpka rodzinna - dużo piwnych gadżetów.

      Ul. Hoogstraat - Praktycznie wszystkie lokale na tej ulicy warte odwiedzenia jakby co to wpołowie ulicy świetnie zaopatrzony sklep piwny "ALambic"

      Ul Nordmolenstraat. Knajpka w Wiatraku Polecam!!! Obok doskonała klimatyczna restauracja zrobiona w starych magazynach.
      bez brody...

      Comment

      • Ksiezyc
        Junior
        • 02-2003
        • 3

        #4
        Wielkie dzieki za info. mam nadzieje ze po dyskusjach sluzbowych uda mi sie znalezc odprezenie przy holenderskim browarku a przy okazji powiekszyc domową kolekcję )

        Comment

        • marcopolok
          Senior
          • 10-2001
          • 2334

          #5
          Nie wiem ile będziesz miał czasu ale kup sobie mapę i trochę pozwiedzaj.

          Rotterdam (dzielnica delfshaven)

          Najlepiej metrem (stacja delfshaven) W pobliżu stacji metra, boczna Schiedamseweg Mini browar Pelgrim (często zamknięty ale może ci się akurat uda) przegląd piw sezonowych wszystkie warte grzechu.
          W razie zamknięcia proponuję zwiedzanie kilku knajpek w okolicy Pielgrzyma kierując kroki w stronę stacji metra coolhaven.(1km)
          bez brody...

          Comment

          • marcopolok
            Senior
            • 10-2001
            • 2334

            #6
            Stacja metra Blaak



            100 metrów od metra w okolicy starego portu 4 lub 5 swietne puby - Polecam
            około 500 metrów od stacji na ulicy Hoogstraat bardzo duży sklep piwny
            kilkaset piw i ogromna ilosc szkła.
            Last edited by marcopolok; 13-01-2005, 20:49.
            bez brody...

            Comment

            • marcopolok
              Senior
              • 10-2001
              • 2334

              #7
              W razie czegojest jeszcze jedna knajpka w Delft. Prawdziwa perełka! Sól holenderskiej ziemi. Jak znajdę namiar to zamieszczę.
              bez brody...

              Comment

              • Andi
                Senior
                • 07-2001
                • 1915

                #8
                i pamietaj o dobrym zachowaniu bo prawie we wszystkich tych knajpkach mozna legalnie trawke zapalic
                Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                http://www.andreas-kronkorken.de

                Comment

                • grzech
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 4592

                  #9
                  Nie wiem na sto procent, ale będąc w wielu knajpach piwnych w Amsterdamie i nie tylko, nie widziałem tam nigogo palacego trawkę, czy inne wynalazki.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎