Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

smaczne:)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elbrick
    Junior
    • 10-2004
    • 1

    smaczne:)

    Jestem częstym bywalcem, więc powiem że nie uważam że jest ono najsłabsze, lecz wręcz przeciwnie, przeniczne smakuje przecież jak herbatka. Mocne ma dużą zawartość cukru co wzmaga jego przyswajanie w organiźmie, co też można zauważyć po kolorze. Jak każde piwo niepasteryzowane ma swój niepowtarzalny smak.
    Polecam również też przepyszny chlebek razowy ze smalczykiem)
  • master_luki
    Senior
    • 02-2002
    • 154

    #2
    Odp: smaczne

    elbrick napisał(a)
    Jestem częstym bywalcem, więc powiem że nie uważam że jest ono najsłabsze, lecz wręcz przeciwnie, przeniczne smakuje przecież jak herbatka. Mocne ma dużą zawartość cukru co wzmaga jego przyswajanie w organiźmie, co też można zauważyć po kolorze. Jak każde piwo niepasteryzowane ma swój niepowtarzalny smak.
    Polecam również też przepyszny chlebek razowy ze smalczykiem)
    Gdzie jesteś bywalcem ??
    A właściwie to o co Ci chodzi ??

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23794

      #3
      jak mniemam miała to być pierwotnie odpowiedź na jakiś temat. nie wiem tylko na jaki. może Spiż Pszeniczne. mam nadzieję że autor napisze co miał na myśli. na razie wątek przenoszę do "Przy piwie".
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Chris
        Senior
        • 05-2004
        • 812

        #4
        Odp: smaczne

        elbrick napisał(a)
        Jestem częstym bywalcem, więc powiem że nie uważam że jest ono najsłabsze, lecz wręcz przeciwnie, przeniczne smakuje przecież jak herbatka. Mocne ma dużą zawartość cukru co wzmaga jego przyswajanie w organiźmie, co też można zauważyć po kolorze. Jak każde piwo niepasteryzowane ma swój niepowtarzalny smak.
        Polecam również też przepyszny chlebek razowy ze smalczykiem)
        Ciekawe te pRZeniczne! FCJP
        chickkiller :)

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎