Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Zapowiedź rzeczy wielkich w pewnym średniej wielkości mieszkaniu na Mokotowie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Zapowiedź rzeczy wielkich w pewnym średniej wielkości mieszkaniu na Mokotowie

    Słuchajcie, normalnie jestem najszczęśliwszym człowiekiem w Warszawie.

    Idę ja sobie dziś uliczką 200 metrów od nowego miejsca zamieszkania, a tu nagle stoi sobie budynek, a w nim jak gdyby nigdy nic mieści się Kadmis! W którym, jak część forumowiczów wie, można nabyć beczkowy Okuniew w czterech wersjach.

    Wzionem ulotkie i wiem już, co będziemy spożywać do cyklicznych obiadów czwartkowych, z których pierwszy już niebawem.

    W związku z tym pytanie: ilu (iloro? ) z was ma czas wpaść w tygodniu? Bo wolny łykent będę miał za trzy tygodnie dopiero, a w przyszły wtorek/czwartek/piątek roboczo mi pasuje. Odpowiedź w ankiecie. Wrocław nie bierze udziału!

    32
    tylko w łykent
    18,75%
    6
    w piątek od 21:00
    37,50%
    12
    w czwartek wieczorem
    12,50%
    4
    w czwartek o 17
    6,25%
    2
    we wtorek wieczorem
    15,63%
    5
    we wtorek o 17
    9,38%
    3
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Heh, muszę się kiedyś wprosić na taki czwartkowy obiadek Ale to najwcześniej w marcu, jak zacznę częściej w Warszawie bywać. Problematyczny nie jestem, bo zeżrę wszystko co wegetariańskie.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Zabić Gatesa. IE mi się wiąchnał zanim dodałem ankietę. Ale już jest.

      Wpraszaj się, Twilight, wpraszaj.

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #4
        Piątek, po 21:00 - jak bawić się - to na całego - do rana, a nie tam byle jak.
        Soboty wolne bywają (choć BIGB-a akurat pracuje, ale jakoś da sobie radę, a i poziomu trzeźwości w BIGB-ie nikt nie sprawdza ). Tak więc piątek, piątek i jeszcze raz piątek (no, może być ewentualnie piątek połączony z niedzielą)!

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Aha, ankieta jest jawna, żeby odliczyć wrocławiaków, którzy mają zwyczaj wypowiadania się na każdy temat, czy ich dotyczy, czy nie.

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #6
            No, narazie wypowiedziałam się ja i tylko ja, ale jaka moja krecha jest dłuuuuuga
            I niech taką zostanie!

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #7
              No pewnie, że piątek wieczór - jak pić, to pić do dnia, a bandżola bez przerwy niech gra
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                #8
                ja mogę w czwartek np. ok. 18.00, ale zastrzegam sobie najlepsze miejsce i duuuży gorący posiłek najpierw (Ty wiesz, za co, Żą)
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • dkrasnodebski
                  cymbał
                  • 05-2003
                  • 2316

                  #9
                  No to chyba musi być w czwartek o 17 bo sam łaskawie nam panujący tak chce
                  Last edited by dkrasnodebski; 10-02-2005, 18:59.
                  Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                  www.radoslawstolar.pl

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    #10
                    aha, w ramach wynagrodzenia szkód moralnych pozwoliłam sobie wpisać się w ten temat pomimo, że jestem wrocławianką
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                      aha, w ramach wynagrodzenia szkód moralnych pozwoliłam sobie wpisać się w ten temat pomimo, że jestem wrocławianką
                      Ty nie żadna wrocławianka tylko cyborg klasy wrocławskiej czasowo zainstalowany w mnieście stołecznem.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #12
                        Cyborg, jak może być najpierw, jeśli początek o 17, a zapowiadasz się na 18?

                        PS Mówiłem, będzie rebelia antymoderatorska. Admin korzysta z władzy i bezkarnie sobie głosuje nie na temat! Za moich czasów admini byli inni...
                        Last edited by żąleną; 10-02-2005, 19:04.

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                          Ty nie żadna wrocławianka tylko cyborg klasy wrocławskiej czasowo zainstalowany w mnieście stołecznem.
                          ładne to

                          Żą> już Ty się postarasz, cobym zdążyła na początek
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #14
                            Aha, przypominam że jest to ankieta wielokrotnego wyboru. Zaznaczajcie maksymalną ilość odpowiadających wam terminów, łatwiej będzie wybrać jeden najlepszy.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #15
                              Kobieta mnie bije...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎