Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Gotarda / Rzymowskiego, sklep całodobowy Tanik

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Warszawa, Gotarda / Rzymowskiego, sklep całodobowy Tanik

    Niektórzy forumowicze już ten sklep znają.

    Tanik (i tak dobrze, że nie jakiś Służew Shop) mieści się przy rogu Gotarda i Rzymowskiego. Asortyment nas interesujący jest bardzo płynny (dosłownie i w przenośni ), w różnych konfiguracjach przewija się Lwówek (Książęce i Mocne), Koźlak z Juranda, Porter, Farskie i Black Huger z Ciechanowa oraz Irlandzkie Mocne i (rzadko) Porter z Krajana.

    Jak raz właśnie pojawił się Krajański Porter za 2,45 (0,33). Chętnym radzę zrobić szybki najazd, bo podpaliłem się i z miejsca kupiłem 8 flaszek, a jutro (dziś) zamierzam zwiększyć zapas, w końcu nie wiadomo, kiedy znów właścicielom zachce się to piwo zamówić.
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Mile się dziś zaskoczyłem, bo do Jurandowego Koźlaka doszlusowało Premium, Mocne, Heban (jeszcze nie piłem) i Faustus. Od jakiegoś czasu jest też Harteker i Dublin, ale tym nie ma się za bardzo co emocjonować.

    Mam nadzieję, że Premium, jeden z moich ulubionych pilsów, zagości na stałe - będę usilnie na to pracował

    Comment

    • yavo
      Młóto w butach
      • 03-2009
      • 909

      #3
      Ha, chciałem już zakładać wątek dotyczący tego sklepu, a tu proszę .

      Słowem uzupełnienia: dokładny adres sklepu to Gotarda 16, a nazwa to "Tanik II". Ale do rzeczy

      Po moim ponad rocznym marudzeniu, jakiś miesiąc temu w sklepie pojawił się cały asortyment Ciechana (wyborne 3.40, mocne 3.65, miodowe 5.00, reszty cen nie pamiętam). Okazało się, że ów asortyment tak dobrze schodzi, że domówiono kilka rodzajów piw z Browaru Kormoran (Świeże, Rześkie, Orkiszowe i Miodne), pojawiła się ostatnio niepasteryzowana Łomża w bączkach 0,33l. Jest też Staropolskie Mocne w słynnej butelce 1,5l oraz - od zawsze - Żywe.
      Last edited by yavo; 28-07-2010, 09:29.

      Comment

      • yavo
        Młóto w butach
        • 03-2009
        • 909

        #4
        A, i jeszcze jedno: sklep NIE JEST całodobowy, czynny jest do 22.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          To prawda, i to już od dłuższego czasu, ale zupełnie zapomniałem o tym temacie, bo piwa w Taniku już w zasadzie nie kupuję. Przez jakieś dwa lata był marny wybór, teraz jest lepiej, ale ceny mało zachęcające.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎