Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

chętnie pozyskam butelki z zamknięciem typu kelt, wawa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    chętnie pozyskam butelki z zamknięciem typu kelt, wawa

    Ma ktoś może z wawy lub bliskich okolic niepotrzebne butelki z zamknięciem typu kelt ? Pozyskałbym tego trochę, mogę się zamienić na zwykłe butelki, bądż w rozsądnych granicach nawet na pełne butelki z piwem. Butelki tylko o pojemności 0,5 l, o normatywnych wymiarach pasujące do standartowej skrzynki.

    Pozdrawiam

    nie rozwijać wątku, tylko dawać konkrety na PW
    Last edited by emes; 08-03-2005, 17:33.
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    #2
    Ja tam rozwinę wątek - typu kelt, czyli z plastikowym zamknięciem, czy może raczej z porcelanowym?
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #3
      Nie wiedziałem, że są plastikowe zamknięcia. Myślałem o porcelanowych.

      Comment

      • dkrasnodebski
        cymbał
        • 05-2003
        • 2316

        #4
        No to i Grolsche Ci odpadną.
        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

        www.radoslawstolar.pl

        Comment

        • nikita_banita
          Senior
          • 06-2003
          • 1363

          #5
          Grolsche odpadnął na pewno, bo mają pojemność 0,473l, a poszukiwane są 0,5l

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita
            Grolsche odpadnął na pewno, bo mają pojemność 0,473l, a poszukiwane są 0,5l
            Mam dwie butelki typu Kelt na kapsel. Mam wyrzucić?

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #7
              Mi bardziej chodzi o to , żeby butelki do skrzynki na zwykłe butelki wchodziły, a nie czy mają 0.473 l czy trochę ponad 0,5l. Te butelki 0,473 l z tego co pamiętam są grubsze od standartowych butelek 0,5 l i nie wchodzą do skrzynek. Jak to kiedyś było w starym skeczu "i w tym sęk".
              Nawet byłem w sklepach, żeby dla samej butelki piwo kupić, ale są przeważnie niewymiarowe do moich celów albo Grolsche albo Fishery itp.
              A w Browamatorze same takie butelki sprzedają po 5 zl To ja już prędzej jakiś kontakt nawiążę, że w tej cenie będę miał butelkę z piwem, niż kupię samą butelkę za taką cenę (żeby tu chodziło o jedna butelkę, docelowo potrzebuję takich butelek do ok 5 skrzynek ).

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #8
                no to sporo potrzebujesz. ja dawniej takowe pozyskiwałem na Słowacji, ciężko się nadźwigawszy przez góry z piwem, ktorego nie pijam.... więc pożyczyłem kapslownicę, spodobało mi się i teraz mam takie ilości butelek, że nie mogę ich napełnić (problem jest tylko z 0.33). przy ostatniej wizycie pozbyłem się większości, no i nie jestem z Warszawy, ale polecam kapslownice, mimo, że odzyskane butelki po miodach pitnych przerabiam czasem na patentowe na wersje eksklusiv jakich piwek lub przy wizytach w CK.

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  #9
                  e-prezes ja mam kapslownice od prawie 2 lat. Ja po prostu potrzebuję tego co napisałem powyżej, wiem czego chcę, proszę nie proponować mi co jest dla mnie lepsze, kapslownica, beczka czy Gazeta Wyborcza

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Znalazłem 2 sztuki, sa eż inne zamykane na krachle ale jako, że grubsze to pewnie nie będą Cię interesować. Pisz na PW to jakoś się ustawimy
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3307

                      #11
                      ja mam w miarę stały dostęp do Grolschów ale brat wymienia puste na pełne....w domu też mam kilka ale skoro nie nadają się....ale jak coś mam
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        #12
                        Na terenie Warszawy i bliskich okolic nie ma co się specjalnie umawiać na jakieś spotkania piwne, bez tego podjadę bez problemu. Tylko żeby butelki były takie, aby do skrzynki mi wchodziły. Reszta to drobiazgi , które są do uzgodnienia w parę sekund.

                        Comment

                        • nikita_banita
                          Senior
                          • 06-2003
                          • 1363

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                          Tylko żeby butelki były takie, aby do skrzynki mi wchodziły.
                          A jakie masz skrzynki?

                          Comment

                          • Piwowar
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 2542

                            #14
                            Jeżeli uda mi się nawiązać kontakt z kolegą Krzysztofem, który aktualnie przebywa w Bawarii, to wyślę Ci przez niego butelki razem z transporterem. Na 100% nie mogę jednak nic obiecać, bo nie wiem ile ma miejsca i co może zabrać.
                            Archiwum piwne

                            Poznaj
                            http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                            Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                            Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                            Comment

                            • Bob56
                              Junior
                              • 03-2005
                              • 18

                              #15
                              A propos skrzynek - czy ktoś ma lub wie gdzie zdobyć skrzynki do butelek patent o pojemności 0,66 (konkretnie po Fisher, Gold i Kanterbrau)? Czy w ogóle takie istnieja - wiem że w Niemczech tak, ale trzeba by było kupić je z zawartością ;-)) Ja najchętniej uzywam takich właśnie butelek z uwagi na pojemność, ale ze skrzynkami jest tragedia - używam wysępionych z marketów tekturowych pudełek... Z tymi pudełkami tez nie jest tak lekko, trza najpierw trafić na kolesia który akurat rozpakowuje piwo na półki (albo cichcem samemu rozpakować ;-))

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎