Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem skrzynek 0,66

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bob56
    Junior
    • 03-2005
    • 18

    problem skrzynek 0,66

    Czy ktoś z Szanownego Grona wie gdzie można pozyskać skrzynki na butelki patent 0,66 l (po Fisher, Gold itp.). A jeśli jest to praktycznie nieosiągalne (jak sądzę), może jakieś inne pomysły? może starego typu skrzynki po mleku? niestety jak na razie używam tekturowych pudełek wysępionych w marketach ale kiedys moze się to skończyc katastrofą... oczywiscier można nie używac patent 0,66 ale sa one optymalne w browarze domuwym...
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    #2
    A czy one na pewno są transportowane w skrzynkach? W Polsce nie są to butelki zwrotne, zatem wątpię.
    Najpewniej pakowane są w zgrzewkach z tekturowym spodem.
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • Bob56
      Junior
      • 03-2005
      • 18

      #3
      U nas takich niestety nie widziałem - ale syn kiedyś z Niemiec przywiózł taka plasticzaną skrzynkę z zawartością ;-) niestety, nie warzylismy jeszcze wtedy i wszystko wyrzucił na śmietnik...

      Comment

      • zenon15
        Junior
        • 10-2004
        • 9

        #4
        Od znajomego, który likwidował sklep spożywczy otrzymałem dwie skrzynki plastikowe po....... winie marki wino (dla mniej zorientowanych: popularne jabole, siarczany, kwasy czy jak kto woli mózgojebce). W tych to transporterach przechowuję swoje butelki 0,66 litra. Pasują na wysokość i szerokość. Do jednej takiej skrzynki wchodzi 15 butelek. Muszę przyznać, że te dwie skrzynki to dla mnie zbyt mało. Życzę powodzenia w poszukiwaniach.

        Comment

        • slawekkazek
          Senior
          • 01-2003
          • 544

          #5
          Rzeczywiscie, skrzynki po winach prostych mogą być rozwiązaniem - np. pasują do butelek bezzwrotnych 0.66 Tyskie Gronie - trzeba tylko znaleźć małą hurtownię piwno-winną Odstąpią bez problemu niewielką ilość - kaucja - ok. 6-8 zł za skrzynkę

          Comment

          • Bob56
            Junior
            • 03-2005
            • 18

            #6
            Serdeczne dzięki za info, wiem w takim razie gdzie muszę skierować swoje kroki miałem cichą nadzieję ze uda się wyczaić takie skrzynki z jakiegoś złomu za friko, ale jeśli one są z kaucją (chociaż nie wyobrażam sobie żeby ktoś kupował 15 jaboli razem ze skrzynką ) to pewnie będzie to trudne...

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎