Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole, Armii Krajowej 6, Dragon Pub [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Opole, Armii Krajowej 6, Dragon Pub [zamknięte]

    a tu ciekawostka z Dragona: rośnie tam trawa na suficie, może jeszcze no i mają wygodne siedzenia. dawno już tam nie byłem...
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Piwowar
    Senior
    • 05-2001
    • 2542

    #2
    Pamiętam i Semafor i Ludwik, dokąd ojciec zabierał mnie często ze sobą jak byłem mały. Na szczęście z reguły wchodził tylko na jedno piwo.
    Archiwum piwne

    Poznaj
    http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
    Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
    Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

    Comment

    • ziem
      Senior
      • 11-2001
      • 134

      #3
      W Dragonie dalej rośnie trawa na suficie,choć nieco już przykurzona.Inną "ciekawostką" jest zielone piwo z browaru Jabłonowo ,nie wiem jak wy???Szkoda,że mają tylko EB i w dodatku niezbyt tanie.
      tradytor

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #4
        iommi napisał(a)
        Był też bar Semafor - jedna z najradykalniejszych mordowni, w jakiej zdarzyło mi się usiąść (oczywiście w sąsiedztwie dworca PKP). Lali bodaj Namysłów...
        Teraz jest w tym miejscu Dragon Pub. Leją bodajże Żywca. Wygląda przytulnie ale raczej nie chadzam tam.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Sven
          Senior
          • 09-2003
          • 1211

          #5
          Dragon Pub

          Na ulicy Armii Krajowej, tuż przy przeszklonym budynku gazowni!
          Wystrój tradycyjny, wzorowany na wyspiarskich pubach - ładne meble, kanapy, pianinko, tapety w drobne kwiatuszki!
          Leją Lecha i Tyskie po 5, Pilsnera Urquella za 6 i Belfasta, Zielonego i Czarnego, nie próbowałem może następnym razem! Spory wybór piw butelkowych, ale ceny odstraszają! Podają tam smaczną pizzę, ale czas oczekiwania jest stanowczo za długi! Muzyka zdecydowanie obrzydliwa, jakieś podłe dicho!
          Celia, cerevisia et conventus.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #6
            we wspomnianym przez Svena Dragonie byłem tydzień temu - z beczki mieli tylko Lecha i Tyskie.

            Sven, jesteś pewny że poza tymi dwoma są dostępne wymienione przez Ciebie piwa beczkowe?
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Sven
              Senior
              • 09-2003
              • 1211

              #7
              Dragon c.d.

              Byłem tam wczoraj i nie tylko piwa z KP barmanka mi proponowała, owszem Czarnego Belfasta mają tylko z puszki ale Zielony beczkowy jest dostępny podobno zawsze!
              Celia, cerevisia et conventus.

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                #8
                Odp: Dragon Pub

                Sven napisał(a)
                Na ulicy Armii Krajowej, tuż przy przeszklonym budynku gazowni!
                Wystrój tradycyjny, wzorowany na wyspiarskich pubach - ładne meble, kanapy, pianinko, tapety w drobne kwiatuszki!
                Leją Lecha i Tyskie po 5, Pilsnera Urquella za 6 i Belfasta, Zielonego i Czarnego, nie próbowałem może następnym razem! Spory wybór piw butelkowych, ale ceny odstraszają! Podają tam smaczną pizzę, ale czas oczekiwania jest stanowczo za długi! Muzyka zdecydowanie obrzydliwa, jakieś podłe dicho!
                A ta pizza czasami nie jest robiona w jakieś pizzerii i dostarczana do Dragona tak jak to ma miejsce w Bullu?
                Cieszy mnie to iż w tym barze znowu zaczęli lać Belfasta, trzeba będzie się niedługo wybrać

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23792

                  #9
                  jak byłem tydzień temu w niedzielę, to żadnego Belfasta nie było. babka za barem sprawiała wrażenie jakby nie było go co najmniej od wieków puszkowy Belfast też był nieobecny. jedyne godne uwagi było piwo butelkowe pt. Żywiec Porter. Jednakże i to okazało się za mało przekonujące by pozostać na miejscu.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Sven
                    Senior
                    • 09-2003
                    • 1211

                    #10
                    Dragon Pub

                    A ja tam będę za 2 tygodnie i się wszystkiego dokładnie, bo drugi raz dowiem!
                    Celia, cerevisia et conventus.

                    Comment

                    • jacekwerner
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2837

                      #11
                      Temat do zamknięcia - lokal nie istnieje.
                      Ochotnicza Straż Piwna
                      BAZA = 7446

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎