Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Sierpniowe giełdy 2005 - wątpliwości

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    Sierpniowe giełdy 2005 - wątpliwości

    Admin: dyskusja wydzielona z wątku o ciechanowskiej giełdzie:
    Wszelkie rozważania na tematy niekonkretnie związane z danym wydarzeniem, wrażenia po imprezach (np. ankiety)


    ==================================


    A to ciekawe - słyszałem, że w sierpniu planowna jest giełda w Lublinie .
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    #2
    Koledzy z Lublina planowali zagospodarować wolny termin po sierpniowej giełdzie w ś.p. Browarach Warszawskich ale jak widać Warszawa się nie poddaje i robi giełde w Ciechanowie

    Co w takim razie będzie z planami giełdy w Lublinie niestety nie wiem.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • zgrredek
      Senior
      • 10-2002
      • 315

      #3
      Giełda w Lublinie też by się przydała. Chyba są jeszcze jakieś wolne terminy w ciagu roku.
      www.collections.pl
      Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

      Comment

      • otwieracz
        Gość
        • 08-2004
        • 30

        #4
        Z tego co wiem, to giełda w Lulinie ma być organizowana 27 Sierpnia i żaden inny termin nie wchodzi w gre, ponieważ lokale sa pozajmowane, jutro pojawi się info ze szczegółami.

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #5
          Szkoda, że dopiero jutro...
          Skoro lokale były już dawno pozajmowane, warto było napisać o tym nieco wcześniej, łatwiej byłoby ustalić termin Giełdy Ciechanowskiej - z ankiety teraz wynika, że Giełda w Ciechanowie odbędzie się tydzień wcześniej, a to dobrą frekwencją nie wróży ani jednej, ani drugiej giełdzie...

          Comment

          • Leonpraga
            Senior
            • 02-2005
            • 468

            #6
            Co do 27 Sierpnia, jest to termin giełdy warszawskiej i z powodu tego że został zamknięty browar i nie odbyła się giełda Warszawska w roku 2004. Nie ma żadnego powodu, żeby przywłaszczać sobie termin tej giełdy przez inne miasta, dziwi mnie że Ciechanów lub Lublin chce przejąć coś co nie jest jego. Kto tak zdecydował ze ma się odbyć tam giełda? Było nie było jest to termin zarezerwowany przeze mnie dla giełdy warszawskiej od roku 1993, która odbyła sie gościnnie w browarze w Dębowej Górze i nie widze powodu, żeby ktoś sobie ten termin przywłaszczał i decydował o przeniesieniu giełdy do innego miasta. To jakaś kpina mogę jedynie powiedzieć, że ta dyskusja jest zwykłą próbą kradzieży, przywłaszczenia cudzej własności. Więc co będziemy mieli w sierpniu trzy giełdy? Oficjalnie mogę powiedzieć, że giełda w Warszawie 27 sierpnia 2005 roku odbędzie się, są załatwiane ostatnie szczegóły ze sponsorem giełdy, jest załatwiony obiekt na giełdę w centrum miasta niedaleko browaru H&S są przygotowane oficjalne zaproszenia dla prasy i telewizji które maja być rozesłane w pierwszych dniach kwietnia i wtedy tez zostanie podane miejsce i sponsor giełdy warszawskiej. Będzie też zorganizowany przegląd piwa domowego, załatwiane jest także stałe miejsce do spotkań dla piwowarów domowych z Mazowsza oraz wszystkich chętynych którzy zechcą w tym uczestniczyć oraz miejsce spotkań dla birofilów warszawskich. Szczegóły oczywiście do uzgodnienia.
            Nie mam nic wiecej do dodania, jest to jak by nie było oficjalne powiadomienie o giełdzie warszawskiej, chociaż chciałem zrobić to w inny sposób. Pozdrawiam

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Drogi Kolego, nikt tu nie jest ani wróżką ani czarodziejem, żeby przypuszczać, że giełda w Warszawie organizowana przez GŻ (bo jak inaczej) ma sie odbyć, skoro nie było o tym informacji wcześniej. Skoro giełdy w 2004 roku nie było, tym bardziej nikt nie będzie sądzić, że będzie w 2005 roku. Cóż dali ciała za talara. Chcesz giełdy w Warszawie organizowanej na trupie browaru w jakiejś knajpie czy klubie przy Królewskim z Bydgoszczy - proszę bardzo, wolna droga.
              Wolę klimatyczną giełdę w Ciechanowie na terenie browaru z dobrym piwkiem niż jakieś marketingowe przedstawienie dla prasy i TV czy kogo tam jeszcze.
              Jeśli giełdy będą w identycznym terminie nie będę miał problemu z wybraniem na którą pojadę, będzie to Ciechanów.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Hannibal
                Senior
                • 03-2004
                • 1426

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                Drogi Kolego, nikt tu nie jest ani wróżką ani czarodziejem, żeby przypuszczać, że giełda w Warszawie organizowana przez GŻ (bo jak inaczej) ma sie odbyć, skoro nie było o tym informacji wcześniej. Skoro giełdy w 2004 roku nie było, tym bardziej nikt nie będzie sądzić, że będzie w 2005 roku. Cóż dali ciała za talara. Chcesz giełdy w Warszawie organizowanej na trupie browaru w jakiejś knajpie czy klubie przy Królewskim z Bydgoszczy - proszę bardzo, wolna droga.
                Wolę klimatyczną giełdę w Ciechanowie na terenie browaru z dobrym piwkiem niż jakieś marketingowe przedstawienie dla prasy i TV czy kogo tam jeszcze.
                Jeśli giełdy będą w identycznym terminie nie będę miał problemu z wybraniem na którą pojadę, będzie to Ciechanów.
                Dobrze powiedziane...
                "All the good things for those who wait"

                Comment

                • kangurpl
                  Senior
                  • 03-2002
                  • 2660

                  #9
                  Ja wybieram Ciechanów, piwo przynajmniej robą
                  Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                  "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                  "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Comment

                  • dzidek1960
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1548

                    #10
                    No to się porobiło. Dwie giełdy w jednym dniu, do tego w odstępie zaledwie tygodnia trzecia
                    Zastanawia mnie jedno. Czy organizatorzy poszczególnych giełd nie mają ze sobą kontaktu, czy też nie chcą go mieć. A może jest tak, że każdy sobie rzepkę skrobie.
                    Co prawda mój staż giełdowy nie jest duży, ale przykład tegorocznej Świdnicy pokazuje, że zaangażowanie organizatora nie zawsze ma wpływ na frekfencję. Krzysiu włożył dużo pracy w zorganizowanie giełdy i imprez około giełdowych a mimo to pogoda mu pokrzyżowała plany. Giełda jednak była udana, lecz znacznie mniejsza niż rok temu.
                    Piszę to czysto teoretycznie bp nie będę obecny na żadnej giełdzie wcześniej wymienionej w tym temacie, lecz żadnej nie wróżę dużej frekfencji. Wręcz przeciwnie, obawiam się że będą małymi lokalnymi imprezami. A wszystko to pod płaszczykiem niby zlikwidowanej giełdy warszawskiej, co jak napisał Leonpraga nie do końca jest prawdą.
                    "Ma jednak kraj polski napój warzony
                    z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                    piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                    do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                    mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                    wybornym smakiem"
                    Jan Długosz, Historie Piwne
                    Moja strona www w początkowym okresie budowy

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      #11
                      Okazuje się, że rok temu byłam zwykłym złodziejem - ukradłam datę "Giełdy Warszawskiej" i zrobiłam Kolekcjonerskie Spotkanie Pożegnalne po Ś. P. Browarach Warszawskich...
                      W tym roku, jak w najlepszych intencjach zaproponowałam Zarządowi Browaru w Ciechanowie kontynuację tradycji. Uzyskałam zgodę - i znów okazałam się ZŁODZIEJEM! , ale skoro chcesz mnie tak nazywać:
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Leonpraga
                      (...) Było nie było jest to termin zarezerwowany przeze mnie dla giełdy warszawskiej od roku 1993, która odbyła sie gościnnie w browarze w Dębowej Górze i nie widze powodu, żeby ktoś sobie ten termin przywłaszczał i decydował o przeniesieniu giełdy do innego miasta. To jakaś kpina mogę jedynie powiedzieć, że ta dyskusja jest zwykłą próbą kradzieży, przywłaszczenia cudzej własności. (...)
                      ....to chciałabym, byś przedstawił jakieś prawa własności do tego terminu, bo póki co jesteś gołosłowny....

                      Comment

                      • dzidek1960
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1548

                        #12
                        Z wypowiedzi poprzedników, które powstały gdy pisałem poprzedni post, wynika że w Ciechanowie będzie mocna grupa z Browaru.biz . Zwróćcie jednak uwagę, że my nie stanowimy pełnej frekfencji. Jest wielu, którzy jeżdżą po giełdach a nie są wśród Nas.
                        "Ma jednak kraj polski napój warzony
                        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                        wybornym smakiem"
                        Jan Długosz, Historie Piwne
                        Moja strona www w początkowym okresie budowy

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Leonpraga
                          Co do 27 Sierpnia, jest to termin giełdy warszawskiej i z powodu tego że został zamknięty browar i nie odbyła się giełda Warszawska w roku 2004. Nie ma żadnego powodu, żeby przywłaszczać sobie termin tej giełdy przez inne miasta, dziwi mnie że Ciechanów lub Lublin chce przejąć coś co nie jest jego. Kto tak zdecydował ze ma się odbyć tam giełda? Było nie było jest to termin zarezerwowany przeze mnie dla giełdy warszawskiej od roku 1993, która odbyła sie gościnnie w browarze w Dębowej Górze i nie widze powodu, żeby ktoś sobie ten termin przywłaszczał i decydował o przeniesieniu giełdy do innego miasta. To jakaś kpina mogę jedynie powiedzieć, że ta dyskusja jest zwykłą próbą kradzieży, przywłaszczenia cudzej własności.
                          Pierwszy raz w życiu widzę, że ktoś przywłaszcza sobie DATĘ. Ale jeszcze to mu nie wystarcza - jeszcze wyzywa innych od złodziei DAT. No rewelacja. Normalnie jakis kosmos

                          Kolego Leonpraga, coś się gdzieś poprzewracało chyba, bo znam wielu zarozumialców, ale to juz poważne przegięcie. A takie postępowanie jeszcze pogrąży tą domniemaną giełdę - jeśli ktoś sobie usiłuje cos przywłaszcyć, to Ty, nikt inny. Nie ma nigdzie zapisu, ze nie moga się odbywać dwie, lub nawet pięć giełd w jednym czasie.

                          Napisałabym więcej, ale te absurdalne oskarżenia w Twoim wykonaniu same Cię pogrążają
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Małażonko , spokój i napij się

                            Tu nie ma JUŻ ŻADNEJ DYSKUSJI

                            Koniec browaru warszawskiego jest faktem, razem z nim skończył sie pewien etap historii w którą też wchodziły giełdy na terenie browaru i przez niego sponsorowane.
                            Nie ma browaru, nie ma giełd, proste i logiczne.

                            Poza tym, żaden browar nie ma prawa do czegos takiego jak rezerwowanie terminu.
                            Żywiec nic nie zrobi innemu browarowi jesli tamtem zrobi sobie jakąś nową gieldę w tym terminie. Frekwencja pokaże która będzie miała rację bytu.

                            Uważam że w tym temacie nie ma żadnej innej dyskusji niż pozatym kiedy ma być gielda w Ciechanowie.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Małażonka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 4602

                              #15
                              ...ale Pan ciśnienie mi podniósł - nazywać kogoś ZŁODZIEJEM?
                              Bo jakoś rok temu, kiedy nie było finansów, nie krzyczał tak głośno. Powiem więcej, nie krzyczał wcale. Dziś, zamiast cieszyć się, że tradycja do końca nie umiera, obraża innych? Może niech zaprosi prasę i zacytuje tą dyskusję, a potem niech dopiero ma pretensje....
                              Dobra, otwieram piwo i chwilowo daję sobie spokój z Panem...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎