Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomoc w pisaniu pracy mgr haha

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tommy_D
    Junior
    • 03-2005
    • 8

    Pomoc w pisaniu pracy mgr haha

    Siemanko. Jestem w potrzebie. Mianowicie potrzebuje baze techniczną do produkcji piwa tzn. linie produkcyjną. Maszyny i urządzenia techniczne jakie są wykorzystywane w produkcji modele typy nr seryjne i takie tam bzdury. Jakby ktoś mogł mi pomóc podać link na którym moge znależć takie informacje albo jakoś inaczej byłbym wdzięczny, bo sam nie mogę tego nigdzie znaleźć. Dziekówa y0
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Dobrze że napisałeś w temacie "haha" bo jeszcze by ktoś pomyślał, że na serio masz nas za frajerów co odwalą za ciebie robotę, żebyś mógł sobie trzy literki przed nazwiskiem napisać. Rzeczywiście HA HA HA
    blog.kopyra.com

    Comment

    • dkrasnodebski
      cymbał
      • 05-2003
      • 2316

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
      żebyś mógł sobie trzy literki przed nazwiskiem napisać.
      A ja mam takie trzy literki i wołają na mnie MAGAZYNIER
      Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

      www.radoslawstolar.pl

      Comment

      • Hannibal
        Senior
        • 03-2004
        • 1426

        #4
        Zastanawia mnie tylko, dlaczego tyle osób wchodzi na forum tylko po to, aby spytać się o jakieś linki związane z piwowarstwem, etc. Przecież można to sobie samemu z łatwością znaleźć. A samodzielne szukanie jest przecież znacznie bardziej pouczające.
        "All the good things for those who wait"

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Ale wszak gościu napisał, że nie może nigdzie tego znaleźć. Proszę zwrócić uwagę, że w odróznieniu od poprzednich zapytań, człowiek potrzebuje nazw producetów, numerów seryjnych i innych tego typu rzeczy, więc przynajmniej wie, o co chodzi.

          Obawiam się, kolego, że w internecie tego nie znajdziesz.

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #6
            Być może przeszukując oficjalne strony browarów znajdziesz nazwy firm które dostarczają urządzeń. Mając te nazwy spróbuj się zwrócić do tych firm. W małych browarach najczęściej urządzenia instalował firma Spomasz z Pleszewa. Ale teat jest bardzo trudny. Może idąc na wycieczke po browarze obejrzałbyś z bliska urządzenia i może udałoby się spisac potrzebne ci rzeczy.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23794

              #7
              wrzuć w Google hasła typu Huppmann, Krones, Alfa Laval, dodaj do tego brewing i coś na pewno znajdziesz. u producentów pytaj się o szczegóły.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                Weigel Neisse, Germania Chemnitz, Frambs & Freudenberg Schweidnitz, to też będzie pomocne, głównie w przypadku małych, często zamkniętych browarów.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23794

                  #9
                  Neisse to nawet będzie pod nosem
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #10
                    To musisz mieć k.... duży nos :-x

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #11
                      Powszechnie przyjętą praktyką przy pisaniu pracy mgr jest odwiedzanie przedsiębiorstw, o których sie pisze lub skontaktowanie się (oficjalne) z kimś z pracowników firmy (w tym wypadku browaru), kto może udzielić wspomnianej informacji. Oczywiście firmy nie przepadają za studentami, bo taka wizyta pod pretekstem pisanie pracy mgr często stosowana jest jako przykrywka dla szpiegostwa przemysłowego. Dlatego najlepiej mieć wujka/ciotkę /zaprzyjaźnionego prezesa w takiej firmie). W tym wypadku myślę, ze żadną tajemnicą nie jest jakie maszyny posiadają poszczególne browary, więc może będą chętne do współpracy. Wydaje mi się jednak, że kolega ma mgliste pojęcie o temacie i w tym momencie co mu z informacji, ża browar X ma kadzie warzelne z firmy Y typ A o nr seryjnym 3465326. Nie widzę innej możliwości niż wizyta w browarze. A ta sytuacja wygląda mi na jakąś wirtualną pracę mgr.
                      Last edited by kopyr; 23-03-2005, 07:14.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎