Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzes_ch
    Senior
    • 10-2003
    • 612

    przy piwie o samochodach

    Nie znalazłem takiego tematu a widzę że na forum powstały grupki podtematyczne mające jakieś drugie hobby ( zamki , piłka , speedway ) . Mam nadzieje że i paru napaleńców motoryzacyjnych się znajdzie. Oczywiście nie polecam łączenia tych dwóch hobby w jednym czasie i po spożyciu naszego ulubionego trunku zasiadać w ulubionych maszynach, ale już majsterkując w garażu piwo jest wskazane. Ja jestem posiadaczem dwóch fordów , a co dziwne nie jest to moja ulubiona marka . Jednym jest PROBE a drugim MONDEO. Liczę że wy także podzielicie się informacjami nt swoich bryczek , a może w lecie jakiś zlocik przy jednym i drugim .
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
    ... jestem posiadaczem dwóch fordów , a co dziwne nie jest to moja ulubiona marka ....
    Wiadomo, ulubioną marką prawdziwego mężczyzny jest ferrari.
    Dlaczego mężczyźni tak bardzo lubią szybkie, czerwone ferrari?
    Bo jest szybkie, bo jest czerwone i nazywa się ferrari. Ponadto znakomicie przedłuża męskość.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
      Wiadomo, ulubioną marką prawdziwego mężczyzny jest ferrari.
      Czyli chyba jestem kobietą.Bo jakoś nigdy Ferrari mi nie imponowało.Zawsze bardziej podobały mi sie terenowe wozy.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Akren
        Senior
        • 12-2004
        • 111

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
        Czyli chyba jestem kobietą.Bo jakoś nigdy Ferrari mi nie imponowało.Zawsze bardziej podobały mi sie terenowe wozy.
        O wlaśnie samochody terenowe to jest to Ja jestem strasznym maniakiem hummera, ale tylko 1. Co prawda moge sobie o nim tylko pomażyć ale zawsze...
        Z tych bardziej przyziemnych to chciałbym mieć toyote land cruiser.

        Comment

        • peter007
          Senior
          • 06-2004
          • 2820

          #5
          Jeśli już poruszony został temat marzeń motoryzacyjnych to zawsze chciałem mieć Mustanga. Ale pewnie nigdy go nie będę miał.
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • pjenknik
            • 08-2001
            • 3388

            #6
            Ja po raz pierwszy zrealizowałem swoje marzenia motoryzacyjne. Chciałem miec Mondeo kombi diesla i mam. Jestem szczęśliwy tym faktem
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #7
              A ja to bym nie pogardził Triumph'em, czy jakimś starym Datsunem (to były piękne wozy) ewentualnie starą Hondą (nazwy modelu nie znam, ale była podobna do lini Datsunów), ale mamy pełnoletnią Mazdę 323 i też ją kochamy, za wygląd, komfort jazdy, w miarę bezproblemowe użytkowanie i za to, że to auto naprawdę ma duszę. Jej
              Last edited by iron; 03-04-2005, 22:20.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Jak to mawiają moi znajomi, z dala omijać auta na F, Fiaty, Fordy i Francuskie.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                  Jak to mawiają moi znajomi, z dala omijać auta na F, Fiaty, Fordy i Francuskie.
                  Co do fiatów to się zgodzę, ale reszta OK (no wiadomo, że trafiają się lepsze i gorsze modele ale ogólnie pozytywnie).
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Citroen DS - u la la... Elegancja Francja. Bardzo lubię też CX. Szkoda tylko, że stare francuzy tak szybko i kompleksowo rdzewieją.

                    Poza tym Mercedesy z lat siedemdziesiątych. Zwłaszcza takie z pionowym prędkościomierzem, pamiętacie?

                    A ostatnio mam jazdę na VW Transportera na dziewięć osób, w sam raz na piwne rajdy forumowe. I to auto jest już bardziej w zasięgu od poprzednich. Za rok może będę miał, a przedtem powprawiam się na Nysie.

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                      Jak to mawiają moi znajomi, z dala omijać auta na F, Fiaty, Fordy i Francuskie.
                      Taka sama opinia krąży wśród moich znajomych .

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                        Jak to mawiają moi znajomi, z dala omijać auta na F ...
                        Co ci Twoi znajomi przyczepili się do Ferrari? Albo FSO?

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                          Jak to mawiają moi znajomi, z dala omijać auta na F, Fiaty, Fordy i Francuskie.
                          Też tak myslałem kiedyś.
                          Teraz nabyłem podwójne F: Ford Focus.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                            Co do fiatów to się zgodzę, ale reszta OK (no wiadomo, że trafiają się lepsze i gorsze modele ale ogólnie pozytywnie).
                            Zgadzam sie z tym powiedzieniem co do Fiatów i Francuzów (o Fordach sie nie wypowiadam bo nikt z moich znajomych go nie ma), jesli chodzi o francuskie to 3 znanych mi osób posiada nowiutkie Renault i z każdym z tych aut działo się coś z czym musieli byc na warsztacie poza regularnym przeglądem.
                            Moze i mają ładną linię (zaznaczam że nie dla mnie) ale są zbyt delikatne na polskie drogi
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #15
                              wiadomo - minus i minus daje plus
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎