Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Yards', Yard,s Thomas Jefferson Tavern Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Yards', Yard,s Thomas Jefferson Tavern Ale

    Wreszcie nadszedł moment degustacji piw podarowanych przez Gambrinusa. Wiecie, jak ciężko jest umówić się z kobietą mieszkającą pod tym samym dachem?

    8% alk. vol., ekstraktu nie podano. Bottle conditioned, więc piwo pracuje sobie w butelce.

    Kolor: Bardzo ładny ciemny bursztyn
    Piana: dość drobnoziarnista, przerzedzony kożuszek nie znika przez czas spożycia.

    Pierwszy łyk to silna goryczka. Później przyjemna koźlakowość, czyli ten specyficzny, gęsty i intensywny posmak słodu. Goryczka co jakiś czas przypomina o sobie, co dodaje piwu charakteru, momentami czuć owoce. Smak jest niestety przeplatany tu i ówdzie przez nutki alkoholowe, które trochę ustępują w miarę ogrzewania się piwa.

    Piwo warzone według przepisu Thomasa Jeffersona.
  • Gambrinus
    • 06-2001
    • 696

    #2
    Do opisu Żąleną dodam tylko ze piana jest jasnobezowa, a w smaku oprocz estrowych wyczulem karmelowe nutki. Wrazenia odnosnie alkoholowego posmaku podobne do Żą: po wyjeciu z lodowki alkohol mi przeszkadzal, po 10-15 minutach alkoholowy posmak zniknal. Ogolnie niezle piwo, pilem je rowniez w wersji beczkowej, ktora jest w mojej opinii nieco lepsza.
    Popieraj małe browary!!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 4996

      #3
      A ja dodam foto:
      Attached Files
      5400 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎