Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bielsko-Biała, Hipermarkety

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sven
    Senior
    • 09-2003
    • 1211

    Bielsko-Biała, Hipermarkety

    Na razie mamy ich w mieście sztuk 4! Tesco, Makro, Auchan i Carrefour.
    Zacznę w kolejności w jakiej je wymieniłem.
    - Tesco - niezbyt duży wybór, krajowa masówka i nieco piw z mniejszych browarów jak Jabłonowo, czy Głubczyce. Z zagranicy mało, Hubertus, nieco anglików, ogólnie słabo, ale czasem można trafić na perełkę cenową.

    - Makro - tu trzeba kupić co najmniej 3 sztuki piw, bo to niby hurtownia. Niezbyt dużo polskich, za to zagranica przyzwoicie reprezentowana, piwa niemieckie, belgijskie, holenderskie i duńskie. Co najmniej po 3 z każdego z wymienionych krajów. Natrafić można na promocje - pojedyncze sztuki i wtedy cena jest naprawdę dobra.

    - Auchan - dużo wszystkiego, zwłaszcza polskich, ale i obce w sporym asortymencie. Sporo piw Young'sa czy niemców. Ceny, nie wiem czy nie najlepsze w Bielsku.

    - Carrefour - polska masówka, ale są i perełki jak Belfast butelkowy, czy Dublin. Zagranicy niewiele, ale była dobra cena na 0,3 Hoegardeena bo 2,70!

    W sklepach tych warto bywać mniej więcej co tydzień, bo asortyment często się zmienia, podobnie jak ceny.
    Celia, cerevisia et conventus.
  • Sven
    Senior
    • 09-2003
    • 1211

    #2
    W Carrefour'ze bardzo szybko znika z półek Beamish puszkowy, bo jest tylko za 4,6.
    Ogólnie ciekawe piwa znikają dość szybko, za to pojawił się, w ilości niewielkiej trójpak Jabłonowa pszenicznego.
    Celia, cerevisia et conventus.

    Comment

    • Sven
      Senior
      • 09-2003
      • 1211

      #3
      W Auchanie widziałem dziś Kapera konserwę za 3,2. Było też kilka piw z Weltenburga i Moechnshofa.
      Celia, cerevisia et conventus.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎