Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szlak / Krowoderska, Karat [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    Szlak / Krowoderska, Karat [zamknięte]

    w narożnej kamienicy opodal N. Kleparza klimat jak z dawnych lat i nawet bywalcy również
    kilka stołów, bar a przy nim nalewaki Relakspol Pils 2.70/2.30 zł, Namysłów/Ryan 3.00/2.50 zł i coś koncernowego. trochę zimno i nadymione, gdy jest kilkoro klientów palących, ale do wytrzymania. toaleta i owszem do zniesienia - jak na lokal tego strandartu.
    niestety jedyną wadą jest to, że nigdy nie wiadomo kiedy ją otwierają. pisze, że od 10.00, ale prawda jest taka, że byłem tam kiedyś o 16 i było zamkniętę. Barman twierdzi, że zwykle otwierają o 14, ale wczoraj będąc tam z masumi'm i bahtolem koło 21 dopiero otworzyli.
  • bahtol
    słomiany zapał
    • 10-2002
    • 331

    #2
    Knajpa z klimatem Piwiarni Relakspola. Pyszny lany Relakspol (mnie smakował bardziej niż w piwiarni). Raz na czas można nawiedzić.
    =bahtol=

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      W miejscu tego lokalu kiedyś była masarnia, pachnie jeszcze rąbanką?

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19166

        #4
        jak się narąbiesz relakspolem to i może

        Comment

        • slawekkazek
          Senior
          • 01-2003
          • 544

          #5
          Wadą knajpy, oprócz niesprecyzowanych godzin otwarcia (choć zwykle przed 13 panuje tam spory ruch) są "nieciągłości" w dostawach piwa. Najczęściej brakuje Namysłowa, czasem Relakspola, zdarzyło się nawet, że nie było obu tych piw. Udając się tam na posiedzenie trzeba byż przygotowanym i na takie nispodzianki (i rozczarowania)

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19166

            #6
            zgadza się, jak byłem tam przed giełdą krakowską nie było namysłowa właśnie.
            Last edited by e-prezes; 18-04-2005, 12:00.

            Comment

            • slawekkazek
              Senior
              • 01-2003
              • 544

              #7
              W klimacie knajpki nic się nie zmieniło, a zaopatrzenie szwankuje nadal. Miałem ochotę na szklanicę Namysłowa, ale obszedłem się smakiem. A w okolicy ciężko się poratować (czymś innym niż koncerniaki).

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                A czy ta knajpa ma jakąś nazwę?
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19166

                  #9
                  będę tam dziś to się zapytam i podrzucę moderatorowi.

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    #10
                    Hmm. Po ostatniej tam wizycie z e-prezesem i bahtolem jestem zadowolony. Uzupełniłem niedrogo kolekcję szklanek o dwie z Namysłowa i wypiłem tanio dwa Relakspole. Coś im Cyfra+ nawala, ale nic to. Wkurzająca jest potrzeba zabierania klucza z baru do kibelka. Przecież turyści się tam nie zapuszczają by z kibelka skorzystać...

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Dżizzz...... mordownia pierwszej wody. Wczoraj skierowałam tam swe kroki, bo była to knajpka najbliższa memu miejscu pobytu, ale odrzucił mnie na trzy metry smród starego capa. To, że dwóch żuli sie przetaczalo niemrawo po lokalu to mi nie przeszkadza, smród fajek - przeżyję - ale ten smród, jakby nagle w jednym miejscu zeszło się 10 bezdomnych, którzy się trzy lata nie myli, o nie!!!! Uciekłam
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        #12
                        aktualizacja, po krakowskiej giełdzie - hej !

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                        Dżizzz...... mordownia pierwszej wody. Wczoraj skierowałam tam swe kroki, bo była to knajpka najbliższa memu miejscu pobytu
                        Bahtol też ostatnio straszył i faktycznie skromni, i biedni ludzie pytają tam o zapałki, jakieś tam grosiki i papierosy ale ogólnie to fajne chłopy ! Zapraszali ponownie !

                        Toaleta czysta, duża i na klucz. Lokal przypominający GSowskie klimaty z lat 70tych i 80tych coś dla zythuma (!?) z dobrym telewizorem, kilkoma stolikami, wybór piw butelkowych i puszkowych, i chyba alkohol mocny (?)

                        Piwa beczkowe:/ 0,5l
                        - Relakspol 2,80 zł ( najlepsze piwo z jasnych które piłem w ten dzień i ogólnie superowe - w Tychach takiego nie ma ! )
                        - Namysłów 3,40 zł ( jasne )
                        - Żywiec 4,00 zł ( jasne )
                        i ... chyba mieli jeszcze Warkę za 3,60 zl ale nie jestem pewien !?
                        Także trudno mi napisać co to był za Relakspol, może ktoś uzupełni i sprostuje ?

                        Pracownik lokalu ( wł. (?)) bardzo uprzejmy, w sprzedaży brak papierosów ale obok jest nocny sklep, zaś do dworca PKP około 15 min !
                        O dworcu PKP w Krakowie już nie będe pisać bo brak mi słów - piękny, wielki ale niefunkcjonalny !

                        Tam wiedzą jak nalać piwo i szanują klienta, następnym razem tam zaglądne, a może z zythumem jeśli tylko będzie chciał ?
                        Last edited by ZIOMEK2; 08-03-2007, 21:30.

                        Comment

                        • Gambrinus
                          • 06-2001
                          • 696

                          #13
                          Odwiedzilem ten lokal w marcu zeszlego roku. Klimaty raczej dla zwolennikow mocnych wrazen - jakas pani w stanie wskazujacym na spozycie wykrzykiwala swoje zale, a moje wrazliwe pluca atakowaly chmury toksycznego dymu. Niemniej zdolalismy wysaczyc tam po 2 piwa: Relakspol i Namyslow (oba dobre) i zaczynalo nam sie podobac Niewatpliwie jeszcze tam zajrze.
                          Popieraj małe browary!!!
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            #14
                            ale bardzo ostatnio było tak:

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                            Bahtol też ostatnio straszył i faktycznie skromni, i biedni ludzie pytają tam o zapałki, jakieś tam grosiki i papierosy ale ogólnie to fajne chłopy ! Zapraszali ponownie !

                            Toaleta czysta, duża i na klucz. Lokal przypominający GSowskie klimaty z lat 70tych i 80tych coś dla zythuma (!?) z dobrym telewizorem, kilkoma stolikami, wybór piw butelkowych i puszkowych, i chyba alkohol mocny (?)

                            Piwa beczkowe:/ 0,5l
                            - Relakspol 2,80 zł
                            - Namysłów 3,40 zł
                            - Żywiec 4,00 zł
                            i nie wiem czy jest sens wracać tam wrazeniami po przeszło roku ?

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              #15
                              Ziomek, nie musisz cytować swojego postu, który znajduje się powyżej postu Gambrinusa, wszyscy potrafimy czytać i nie stanowi dla nas problemu zauważenie go.
                              Last edited by Maggyk; 09-03-2007, 08:40.
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎