Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Szewska, Gadba [knajpa Rockowa]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shankr
    Junior
    • 04-2005
    • 4

    Poznań, Szewska, Gadba [knajpa Rockowa]

    Niewiele jest pubów rockowych w naszym mieście... Mały wybór, ale osobiście polecam "Gadba", Lokal mały, swojski i co najważniejsze... dobra muzyka i przyjazna obsługa Zapraszam!
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    #2
    witaj Shankr, choć co prawda w tym dziale jest dzieki mojemu lenistwu małe bordello (artystyczne ma się rozumieć) to jednak prosiłbym o tworzenie nowego tematu dla każdej knajpki i w opsie takowej przyda się adres i przede wszystkim informacja jakiego piwa można się tam napić
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Shankr
      Junior
      • 04-2005
      • 4

      #3
      Yap już się robi... Knajpka znajduję się na ul.Szewskiej (dla ludzików odwiedzających Poznań podpowiem, że to tuż obok starego rynku) Otwarta jest od godz 7 do ostatniego klienta, gdzie ostatnio jest to około... 5 nad ranem browarek w cenach 4,50 5, 6 złotych. W cenie 4,50 znajdziecie: Tatra, Żubr (oba butelkowe) 5,00 Lech pils, Lech premium, Dębowe mocne (butelka) Fortuna strong oraz lech pils (keg), 6 złotych Heineken (butelka 0,6)
      Sporadycznie ale jednak można znaleźć browarek przywieziony z za granicy.. niestety cena dla studenta zaskakująco wysoka. Mam nadzieję, że spełniłem oczekiwania. Pozdrawiam

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎