Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.08.27 - wystawa "Człowiek i zwierzęta na etykietach piwnych", Ciechanowiec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    2005.08.27 - wystawa "Człowiek i zwierzęta na etykietach piwnych", Ciechanowiec

    Pełny tytuł - "Tradycja, region, smak - człowiek i zwierzęta na etykietach piwnych".

    Wystawa będzie do obejrzenia w Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu. Scenariusz - grzech, etykiety ze zbiorów: grzecha, becika, sopisty. Dodatkowo ekspozycję uzupełnią: szklanki z misiami slavoya oraz wafle bawarskie grzecha.

    Oczywiście wszyscy Forumowicze mogą czuć się zaproszeni.

    Niestety zostałem wykolegowany z lipcowego terminu i otwarcie wystawy będzie możliwe po 15 sierpnia. Planowałem 20 VIII, co zważywszy na giełdę w Ciechanowie stało się bezsensowne. We wrześniu jest Zlot. Co do terminu uruchomię osobny temat. Zawziąłem się i bez względu na wszystko wystawa będzie.

    Liczę po cichu na zorganizowanie spotkania w Ciechanowcu przy okazji owej wystawy. Istnieje możliwość noclegu po cenie ok. 25 zł. Trzeba jednak wcześniej się zaanonsować. Wstępnie zarezerwowałem miejsca na sierpień. Część miejsc w Muzeum (obiekty na skansenie), część możliwa do zorganizowania w pobliżu (domki kempingowe).

    Ciechanowiec leży ok. 150 km od Warszawy. Dojazd bezpośredni autobusami z Dworca PKS Stadion, dla lubiących przygodę są pociągi w kierunku Białegostoku i wysiadka na stacji Małkinia, Czyżew, lub Szepietowo. Dalej autobusem. Jazda samochodem zajmuje ok. 2 godzin. Jedzie się na Białystok, dalej na Brok (poprawili drogę), Małkinię i Ciechanowiec.

    Zważywszy na charakter wystawy i ewentualność pojawienia się kolekcjonerów, istnieje możliwość zarezerwowania pomieszczenia do dokonania prezentacji własnych zbiorów i wymiany.

    Wernisaż wystawy zostanie uświetniony przez piwo Browaru Kormoran.
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #2
    nareszcie coś na Podlasiu!! koncepcja słuszna a termin dla mnie pasuje
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Dla mnie akurat szkoda, że nie wrzesień, bo we wrześniu biorę urlop Ale zobaczymy, co się da zrobić, może dodatkowy tydzień w sierpniu też wypali. Na giełdę w Ciechanowie wybieram się musowo, zatem nie opłaca mi się z Wrocka jeździć w te i w tamte, lepiej porowerkować po okolicy Ale to jeszcze za wcześnie, żeby się deklarować
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • sloniatko
        Senior
        • 02-2004
        • 1014

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        [...]lepiej porowerkować po okolicy[...]
        To jest myśl
        Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Dla mnie akurat szkoda, że nie wrzesień, bo we wrześniu biorę urlop Ale zobaczymy, co się da zrobić, może dodatkowy tydzień w sierpniu też wypali. Na giełdę w Ciechanowie wybieram się musowo, zatem nie opłaca mi się z Wrocka jeździć w te i w tamte, lepiej porowerkować po okolicy Ale to jeszcze za wcześnie, żeby się deklarować

          Z Ciechanowa do Ciechanowca nie jest znowu tak daleko.

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #6
            Tak z nieco innej (choć tej samej) beczki - aczkolwiek scenariusz jest już skrystalizowany, nie zamknąłem tematu doboru etykiet na ową wystawę. Mam pewne luki i jeśli ktoś chciałby się dołożyć, to mogę mu wysłać dokłądniejsze informację dotyczące poszczególnych podtematów. Sam dokładam wszelkich starań, choć mój zbiór nie jest imponujący.

            Rozmawiałem właśnie ze wspominaną kiedyś Panią Jolą. Obiecała przygotować na otwarcie trochę piwa jałowcowego. Będzie mam nadzieję, nieco mniej słodkie, niż to które właśnie wypiłem.

            Comment

            • grzech
              Senior
              • 04-2001
              • 4592

              #7
              Wystawę raczej otworzę 27 sierpnia, choć zapewne już wcześniej będzie przygotowana.

              Osoby pragnące przybyć na otwarcie proszone są o kontakt na PW. Osoby pragnące przybyć w innym terminie, także.

              W temacie wafli bawarskich ludzko-zwierzęcych obiecał wsparcie kol. ergie.

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                #8
                Ostatnio becik i ergie dodali nieco ze swych zbiorów do przygotowanej wystawy.
                Dzięki serdeczne.

                Comment

                • beny
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 984

                  #9
                  A w jaki sposób dodali ?
                  Może i ja bym wspomógł ale niestety osobisty przyjazd odpada :-(
                  Z piwnym pozdrowieniem
                  Radosław Kwiecień

                  http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                  Comment

                  • grzech
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 4592

                    #10
                    A słowo stało się ciałem !

                    I otrzymałem znaczącą ilość interesujących kolektybiliów od Kol. beny'ego, które to kolektybilia wzbogacą niewątpliwie wystawę.

                    Beny, dziękuję.

                    Comment

                    • beny
                      Senior
                      • 03-2001
                      • 984

                      #11
                      Nie ma sprawy zawsze staram się wspierać interesujące inicjatywy koelkcjonerskie.


                      Szkoda tylko, ze mam ograniczone zaufanie do poczty polskiej przez co nie mogłem wysłać więcej interesujących etykiet z kolekcji (egzotyka)
                      Z piwnym pozdrowieniem
                      Radosław Kwiecień

                      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #12
                        To kiedy w końcu to otwarcie? Bo mi się zakodowało, że 15-go. Ale jak 27, to jeszcze lepiej, Slavoy ma wtedy wolne to napewno przybędziemy. Ponieważ na pewno będziemy chcieli zostać jakiś dzionek dłużej w celu obrowerkowania okolicy prosimy uprzejmie o przygotowanie się do wywiadu nt. ciekawych tras

                        I czy będzie to piwko jałowcowe??
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • grzech
                          Senior
                          • 04-2001
                          • 4592

                          #13
                          Otwarcie jak najbardziej 27 sierpnia. Wcześniej to już napisałem, ale potwierdzam, ponadto serdecznie zapraszam na otwarcie.

                          Osoby pragnące przybyć PROSZONE SĄ O POTWIERDZENIE w celu monitorowania ilości gości. Tymbardziej dotyczy to osób chcących zostać dłużej. Ilość miejsc jest ograniczona, ale narazie nie ma tłumów.

                          Comment

                          • grzech
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 4592

                            #14
                            Acha, obiecani mi, że piwo jałowcowe będzie.

                            Comment

                            • grzech
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 4592

                              #15
                              Browar Kormoran przekazał nieco piwa na otwarcie. Choc myślę o powiększeniu tej ilości.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎