Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co komu ślina na język -> przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • akszeinga
    Senior
    • 03-2005
    • 225

    Co komu ślina na język -> przy piwku

    Proszę bardzo, tutaj możecie długo i namiętnie naigrywac się z dokonań "kotów" w trudach warzenia piwa....

    A i ja czasami sie przyłaczę
  • Hannibal
    Senior
    • 03-2004
    • 1426

    #2
    Miał być zorganizowany konkurs na nazwę tematu, a ty wszystko zepsułaś.
    Ja tak się nie bawię.
    "All the good things for those who wait"

    Comment

    • akszeinga
      Senior
      • 03-2005
      • 225

      #3
      A gdzie chciałeś zorganizować konkurs???

      W temacie SZTAB w natarciu ??

      Ale nie ma sprawy. Konkurs ogłaszaj.
      Miły ART napewno zgodzi się na zmianę tytułu, dla niego to pestka!!

      Comment

      • dziku
        Senior
        • 12-2002
        • 1992

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika akszeinga
        Proszę bardzo, tutaj możecie długo i namiętnie naigrywac się z dokonań "kotów" w trudach warzenia piwa....(...)
        Doprawdy beznadziejny temat
        Jak dotąd lider mojego prywatnego rankingu na najbardziej beznadziejny temat roku
        Nie sądziłem, że komuś może przyjść do głowy wykombinowanie miejsca na "naigrywanie się" z dokonań młodych stażem piwowarów. Wydawało mi się całkiem naturalnym, że jak ktoś wchodzi w jakąś dziedzinę zainteresowań to może czegoś nie wiedzieć. Ale widać można się z tego pośmiać. No... przynajmniej niektórzy mogą...
        Jak sam zacznę warzyć to chyba ogłoszę ten fakt... tylko na PW.
        Dziku


        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #5
          Dziku, Akszeinga założyła ten temat by Hannibal się miał gdzie wyszaleć...
          Wiesz, młody chłopak jest, to i dokazywać musi... , a Ahumba z własnego tematu go wyrzucił...

          Comment

          • Hannibal
            Senior
            • 03-2004
            • 1426

            #6
            Aszkeinga zalożyła ten temat, żeby wszyscy się wyszaleli, a nie tylko ja.
            Poza tym nie mam żadnego zamiaru, żeby się z kogokolwiek naigrywać, gdy będzie warzył piwo. To Ahumba dorobił ideologię do paru słów, które ja, wespół z Emesem, wypowiedzieliśmy.
            Last edited by Hannibal; 08-05-2005, 19:59.
            "All the good things for those who wait"

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Nie bądźmy tacy poważni, może ten temat wpłynie pozytywnie na zaśmiecanie tematów o warzeniu - przypomnijmy sobie śmietnik w temacie Desslocha
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hannibal
                Aszkeinga zalożyła ten temat, żeby wszyscy się wyszaleli, a nie tylko ja.
                Poza tym nie mam żadnego zamiaru, żeby się z kogokolwiek naigrywać, gdy będzie warzył piwo. To Ahumba dorobił ideologię do paru słów, które ja, wespół z Emesem, wypowiedzieliśmy.
                Nie ideologię. Porównaj sobie mój temat o warzeniu i Twój.
                Zobacz ile w moim jest śmieci - 2/3. U Ciebie 3 (słownie trzy) w tym jeden głupi emesa.
                A tutaj, to Ci odpowiem co o której robiłem i co będę robił z piwem i nie tylko
                Czy dalej nie widziz różnicy? Czy dalej nie rozumiesz dlaczego mnie wkurzyły posty nie dość, że nie bardzo na temat to jeszcze głupie?
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • Hannibal
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1426

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                  Nie ideologię. Porównaj sobie mój temat o warzeniu i Twój.
                  Zobacz ile w moim jest śmieci - 2/3. U Ciebie 3 (słownie trzy) w tym jeden głupi emesa.
                  A tutaj, to Ci odpowiem co o której robiłem i co będę robił z piwem i nie tylko
                  Czy dalej nie widziz różnicy? Czy dalej nie rozumiesz dlaczego mnie wkurzyły posty nie dość, że nie bardzo na temat to jeszcze głupie?
                  Jeśli twierdzisz, że 2/3 postów w twoim temacie to śmieci, to dlaczego nie zareagowałeś natychmiast, gdy sie one pojawiły?
                  I rozumiem, dlaczego mogły one cię wkurzyć, tylko nie rozumiem dlaczego od razu tak się unosisz. Trochę dystansu do rzeczywistości.
                  "All the good things for those who wait"

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                    Porównaj sobie mój temat o warzeniu i Twój.
                    Zobacz ile w moim jest śmieci - 2/3. U Ciebie 3 (słownie trzy) w tym jeden głupi emesa.
                    Ahumba, tu akurat źle się czepiłeś - w Twoim temacie jest więcej śmieciowych wypowiedzi z tej prostej przyczyny, że jesteś popularną postacią na forum i ludzie czytają, co piszesz - ciesz się
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                      Nie ideologię. Porównaj sobie mój temat o warzeniu i Twój.
                      Zobacz ile w moim jest śmieci - 2/3. U Ciebie 3 (słownie trzy) w tym jeden głupi emesa.
                      A tutaj, to Ci odpowiem co o której robiłem i co będę robił z piwem i nie tylko
                      Czy dalej nie widziz różnicy? Czy dalej nie rozumiesz dlaczego mnie wkurzyły posty nie dość, że nie bardzo na temat to jeszcze głupie?
                      Wiesz co Ahumba, jak nie masz za grosz poczucia humoru, to nie dorabiaj jakiejś ideologii spiskowej i nie przypisuj głupoty postom, których po prostu nie rozumiesz, że są żartami. Inni też mogą nie rozumieć twojego poczucia humoru i nazwać twoje posty nie z tej epoki, a dosłowniej tak samo jak ty, głupimi.

                      Comment

                      • dziku
                        Senior
                        • 12-2002
                        • 1992

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                        Dziku, Akszeinga założyła ten temat by Hannibal się miał gdzie wyszaleć...
                        Wiesz, młody chłopak jest, to i dokazywać musi... , a Ahumba z własnego tematu go wyrzucił...
                        Jakby tak napisała - to by mnie ten temat nie zniesmaczył... Ale cel tematu określiła - niestety - całkiem inaczej...

                        Co do tematu SZTAB-owego to przyznać muszę, że Ahumba wykazuje i tak bardzo wielką tolerancję na zamieszczanie w nim przeze mnie przeróżnych kryptonimów SZTAB-owych...
                        Dziku


                        Comment

                        • akszeinga
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 225

                          #13
                          Widzę, że prawie wszystkim podnioslo się ciśnienie, proponuję zaliczyć spacer lub łazienkę

                          Temat założyłam przez sympatię do Ahumby i zależności współpracownicze, choć wiem, że krytyk i śmichów On nie znosi... no... może odrobinę bardziej niż inni

                          A temat jak temat... specjalnie nie napisałam, że tamat jest związany z Ahumbą...

                          Możemy go potraktować jak "RING" Kto będzie chciał komus powiedziec cos niemiłego, lub krytycznego... powie to tutaj !

                          TO WSZYSTKO
                          A teraz koniec kłótni bo grzech-u przyjeżdza i trza się pogodzić ! O!

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika akszeinga
                            ...choć wiem, że krytyk i śmichów On nie znosi... no... może odrobinę bardziej niż inni
                            łoj kobitko jak Ty mało wiesz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • dziku
                              Senior
                              • 12-2002
                              • 1992

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika akszeinga
                              (...)Możemy go potraktować jak "RING" Kto będzie chciał komus powiedziec cos niemiłego, lub krytycznego... powie to tutaj !
                              Myślę, że krytkę stosowniej jest wyrażać we właściwych tematach, bo w uzasadnionej krytyce niczego złego nie ma.
                              Cóż - jako specjalne miejsce do mówienia czegoś niemiłego - temat ten zajmuje nadal zasłużone pierwsze miejsce w moim prywatnym rankingu tematów beznadziejnych...
                              Wydzielone na Forum miejsce do ewentualnego mówienia rzeczy niemiłych już jest. Nazywa się ono PW
                              Osobiście nie odczuwam potrzeby takiego publicznego miejsca, ale może mam jakieś przestarzałe podejście do życia...
                              Dziku


                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎