Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Moczydłowska (Natolin), Delikatesy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Warszawa, Moczydłowska (Natolin), Delikatesy

    Koło górki na Kazury i koło kościoła jest nowy wieżowiec a w nim na parterze (od strony kościoła) są Delikatesy
    niedawno przywrócono tam koncesję i poza masówką pojawiły się interesujące piwka:
    paleta Ciechanowa
    Lwówek Śląski Mocne Dobre
    Perła Chmielowa w butelce
    i ku memu ogromnemu zdziwieniu: Zwierzyniec ze Zwierzyńca!!

    widać Zwierz przeniósł się do innego lasu na drugim końcu miasta...

    jedynym mankamentem sklepu są niezbyt niskie ceny (np Lwówek Mocne Dobre 2,80/0,5 l ; Zwierz z sugerowaną ceną 1,19 kosztuje 1,80)
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!
  • ArturŁ
    Senior
    • 11-2004
    • 374

    #2
    Natolin Piotrze,Natolin...

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #3
      dobra - niech będzie Natolin - granice płynne są - dodam, że sklep otwarty 7 dni w tygodniu do 23
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Andższey
        Member
        • 10-2005
        • 71

        #4
        Zwierzyńca nie widziałem, ale zaopatrując się przed dwudniową prohibicją natrafiłem tam na Rotmistrza Premium z Grudziądza(0,5l 2,29PLN), było też Mocne z tego samego browaru, ale nie pamiętam ile kosztowało.
        "(...)ałus (prasłowo; cerk. i ołowina, dziś tylko u Słowieńców znane: (w)ol, 'piwo', wolar, 'piwowar'; nie pożyczka z niem., nord. ol, 'piwo', 'biesiada', ang. ale, lecz z niem spólne, jeden z tych nielicznych wyrazów celtycko-niemiecko-słowiańskich, dowodzących wędrówki czy spólnoty nazw i rzeczy na Północy Europy(...)"

        Comment

        • Komar_Pafnucy
          Senior
          • 08-2005
          • 1114

          #5
          Odwiedziłem ten sklep dzisiaj. Były oczywiście piwa z Ciechanowa i Lwówka a także Zwierzyniec (0,33). Największą radochę sprawiło mi jednak "Grudziądzkie dobre piwo żywe niepasteryzowane" jako, że jeszcze nie miałem okazji go spróbować. Butelka 0,5l za 2,09zł plus kaucja. A wszystko to w lodówce. Normalnie raj.

          Pozdrawiam
          Last edited by Komar_Pafnucy; 19-09-2006, 12:33.

          Multitap Crawl
          Multitap Crawl na Facebook

          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

          Comment

          • darko
            Senior
            • 06-2003
            • 2078

            #6
            A Zwierzyniec ze Zwierzyńca czy Lublina?

            Comment

            • Komar_Pafnucy
              Senior
              • 08-2005
              • 1114

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
              A Zwierzyniec ze Zwierzyńca czy Lublina?
              Gdzieś tu czytałem, że ten ze Zwierzyńca jest w butelkach 0,33. Jeśli więc kierować się tylko tym kryterium to ten był ze Zwierzyńca. Na etykiecie nie ma nic o tym napisane. Jest tylko lubelski adres Perły.

              Multitap Crawl
              Multitap Crawl na Facebook

              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎