Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Windows XP,a czat..

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ćwiara
    Junior
    • 04-2005
    • 9

    Windows XP,a czat..

    Witam!

    Jeżeli ktoś może,to proszę o pomoc w następującym problemie z Win XP. Mianowicie chodzi o Czat. Otóż,gdy próbuję wejść na Czat (np.na Interii) informowany jestem o konieczności ściągnięcia Javy. Wykonuję więc stosowne instrukcje i zapisuję Jave na swoim kompie. Niestety,na tym się kończą moje sukcesy. Gdy próbuję uruchomić pobraną aplikacje wyskakuje mi komunikat,że wspomniana Java nie jest właściwą aplikacją systemu win32.. Sytuacja powtarza się zarówno z Javą SUN jak i Microsoftu.

    Pytałem już o ten problem na komputerowym forum dyskusyjnym,ale jakoś bez echa.. Może ktoś ze "swojskiego grona" miłośników bursztynowego trunku mi coś poradzi.

    Mam Win XP z SP2,system jest raczej świeży (3 mies.),legalny i nie mam z nim innych kłopotów. Spybot i Ad-Aware nic nie wykrywają. Nie sądze też,żeby to była wina IE,gdyż jak usiłuję uruchomić Javę poza IE,to wyskakuje ten sam komunikat,co opisany powyżej.

    Z PIWNYM POZDROWIENIEM!
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #2
    A kto by tam na czata wchodził. Nawet komputer sie buntuje
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      #3
      Nie ma co Kiszot, pomogłeś

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        Polecam przeglądarkę "Opera". Ma wbudowaną Jave i da się raczej bez kłopotów wchodzić na chaty i inne zbędne rzeczy

        Comment

        • peter007
          Senior
          • 06-2004
          • 2820

          #5
          Musisz Jave zainstalować ręcznie (z pliku instalacyjnego) a nie automatycznie poprzez Internet. Problem polega na tym, że Win XP nie posiada wirtualnej maszyny Java. To nie jest wina przeglądarki.
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23794

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
            Musisz Jave zainstalować ręcznie (z pliku instalacyjnego) a nie automatycznie poprzez Internet. Problem polega na tym, że Win XP nie posiada wirtualnej maszyny Java. To nie jest wina przeglądarki.
            To jest wina polityki Microsoft
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎