Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chej ludkowie ... dajcie spokuj... (było: Zwiedzanie Browaru w Raciborzu)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • browarek38
    Junior
    • 11-2003
    • 10

    chej ludkowie ... dajcie spokuj... (było: Zwiedzanie Browaru w Raciborzu)

    chej ludkowie ... dajcie spokuj z wycieczką do raciborza ... strata waszego cennego czasu - nic to wam nowego nie wniesie do waszej wiedzy ogólnej o browarnictwie .... poważnie jak czytam wasze wypowiedzi to odnosze wrażenie, ze zdecydowana wiekszośc z was to tylko piwsko żłopie (niewazne jakie - byle było i jeszcze byle taniej lub gratis) i na temat piwa wie tyle co nic !!! - a mądralic to każdy sie umie .... sorki ale zbyt długo pracuję w browarach (różnych) by śmiechem nie reagować na wypowiedzi pełne zachwytu i ble ble - cudo odnosnie jakiegoś piwa .... zachwalacie tak wiel trunków które nawet nie powinny nigdy sie naryku ukazac z racji swoich niedoskonałości ... no cóż nie mi was uswiadamić ... pozdrawiam wszystkich znawców i tych któży myslą że nimi są ... ten komentarz może nie na temat ale kiedys trzeba było sie odezwać wiec poraz pierwsz odezwałem sie do was ..... aha zamiast wycieczki do raciborza proponuje zadbajcie o swoje rodziny, żony, dzieci, przyjaciół, siebie - dajcie radość zycia i obcowania ze sobą swoim bliskim - czas ucieka przez palce a człowiek nie tylko piwem żyje .. nara
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Oj browarku 38!
    Ty ani czytać nie potrafisz, ani pisać -tyle byków, że aż strach.
    A pouczać tak. Tyś chyba z jakichś koncerniaków się zerwał.
    To i wracaj tam skąd przybyłeś.
    pa! pa!
    Last edited by Ahumba; 25-05-2005, 20:17.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Alchemych
      Senior
      • 12-2003
      • 349

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browarek38
      ...odnosze wrażenie, ze zdecydowana wiekszośc z was to tylko piwsko żłopie (niewazne jakie - byle było i jeszcze byle taniej lub gratis) i na temat piwa wie tyle co nic !!! - a mądralic to każdy sie umie .... .. nara
      Cieszę się że się w końcu odezwałeś i że ta mądrość płynąca z twojej wypowiedzi ujrzała wreszcie światło dzienne które cię może oświeci - za to

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #4
        No no.Aleś nas uświadomił


        Piątek przed Żywcem mi pasuje idealnie.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • browarek38
          Junior
          • 11-2003
          • 10

          #5
          siema ludkowie ... w mojej wypowiedzi powyżej jest cała masa byków , literówek i innych tam takich .... ale nie o ortografie chodzi tylko o oszołomstwo wielu z was - znawców piwa .... przykład - ok - zachwalacie walory piwa (nie podam nazwy bo byłoby ich zbyt wiele), mówicie o jego piance smaku klarowności i innych tam zaletach - a tak naprawde nie odróżniacie "żóru od rosołu" ... zatem spożywajcie piwa produkowane na bazie wody wodociągowej, z najsłabszych gatunkowo surowców, gotowanych na chybił-trafił (co wyjdzie to i tak w butelke sie wleje i za 1zł z groszami zejdzie) ... lista poważnych uchybień przy produkcji piwa jest tak długa ze rozpisując sie na ten temat dostalbym tylko bure od was za błędy itp. (wali mnie stylistyka i ortografia - sorki tych których to razi) .... zatem szanowni smakosze wszystkiego co jest w beczce , butelce i puszce , ma pianę i kolor żółtawy - złocisty , czy jak tam chcecie - śmiem twierdzić ze wasza fachowość ogranicza sie do zasobności portfela w danej chwili, żenującego pociągu do chmielu i robieniu wkoło swojego nałogu lub słabości otoczki konesrea ... oczywiście to ironia na zwykłe ochlejstwo ..... z wyrazami szacunku dla wszystkich świadomych znawców tematu i braci piwnych ... NARA

          Comment

          • Mafar
            Senior
            • 04-2003
            • 1262

            #6
            Jak jesteś takim wielkim znawcą to uświadom nas jakie piwo jest najlepsze
            Polakom gratulujemy Brackiego

            Gdy rozum śpi budzą się demony

            Comment

            • perłyfan
              Senior
              • 02-2003
              • 1244

              #7
              I podpowiedz mi co może i powinno mi smakować
              JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                #8
                Proponuję nie kontynuować tej dyskusji, jak dla mnie to kolejna osoba trafiła na listę ignorowanych
                Last edited by kangurpl; 26-05-2005, 10:39.
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • browarek38
                  Junior
                  • 11-2003
                  • 10

                  #9
                  do admina ... sorki dopiero poczytałem o co chodzi tu na forum ... zatem nie wreczaj mi bananów żółtych czy czarnych ... niechcący odbiegłem od tematu widącego ... zatem kto na wycieczke do raciborza to nie przeszkadzam i życze miłych wrażeń ...a z tym tematem co poruszyłem sam sie przeniose do innego działu ....pozdrawiam i powodzenia życzę ludkom którzy pracuja nad tym wirtualnym miejscem spotkań .. nara.

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    #10
                    Gdy ktoś z nas ocenia jakieś piwo lub wypowiada się na jego temat to raczej nie ma pojęcia o tym jak wyglądał proces produkcyjny(wiem, wiem takie osoby też są) i jakie dokładnie zostały użyte składniki. Trudno jest posiąść taką wiedzę, choć na pewno wiele osób to interesuje. Jak się przyjrzysz(Browarek38) tematowi ?piwo konkretnie? to zauważysz, że poddajemy ocenie efekt końcowy. Nie sposób wystawić notę za to co działo się wcześniej choć czasami czuć to w smaku czy widać.
                    Piwo nie jest tu wyjątkiem. Na pewno lubujesz się w jakiś spożywczych produktach, a już z pewnością wiele z nich jesz. I smakują tobie i oceniasz je wysoko. Ale gdybyś tak się wymądrzał jak na temat piwa to nie wiele byś jadł!! Więc trochę, a nawet dużo więcej logiki oraz zapoznania się lepiej z tym co tu robimy.

                    Comment

                    • arzy
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 2814

                      #11
                      Mam tylko jedno pytanie do browarka38.

                      Co sądzisz, jakie jest Twoje zdanie na temat domowego warzenia piwa?
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • Andi
                        Senior
                        • 07-2001
                        • 1915

                        #12
                        Chyba nie ma sensu jego o to pytac-odpowiedz bedzie kwasizur.
                        Jestem Ciekaw jakie piwa browarkowi wogöle smakuja bo z tych jego wypowiedzi wynika ze wszystkie sa do dupy.
                        A wracajac do jego wypowiedzi ze pracowal juz w niejednym browarze to moge tylko podsumowac ze na wazeniu Piwa on sie nie zna i przez to tak czesto zmienia prace.
                        a pracujac obojetnie w jakim browarze przy prostowaniu beczek albo czyszczeniu hali to naprawde trzeba byc szczesliwy jak sie Piwa daja napic i wtedy smakuje wszystko tak samo byle pragnienie zagasic.
                        Widze ze PRACOWNIK Browaröw trafil na nie wlasciwe Forum -moze by tak gdzie indziej sie porozgladac.
                        Sama wycieczka do raciborza w koncu nic wspölnego nie ma czy sie to piwo lubi czy nie a kazde zwiedzanie browaru jest przezyciem dla milosniköw Piwa -Obojetnie jakiego bo Gusty sa rözne.
                        Niech wyzej wymieniony wezmie cala rodziene ze soba i spedzi piekny dzien moze wtedy mu sie oczy otworza
                        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                        http://www.andreas-kronkorken.de

                        Comment

                        • arzy
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 2814

                          #13
                          piwa produkowane na bazie wody wodociągowej

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                          (...) Ciekaw jakie piwa browarkowi wogöle smakuja bo z tych jego wypowiedzi wynika ze wszystkie sa do dupy.(...)
                          Wydaje mi się że nie wszystkie
                          Te dobre to mają ujęcia wody z górskich potoków ..... chyba coś gdzieś widziałem w TV
                          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          Bractwo Piwne
                          Skład Piwa
                          Piszę poprawnie po polsku!

                          Comment

                          • zAjkA
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1089

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browarek38
                            ale nie o ortografie chodzi tylko o oszołomstwo wielu z was - znawców piwa ....
                            Oszołom to z Ciebie dobry. Nie umiesz się nawet posługiwać poprawną polszczyzną. W dodatku nie żucaj tutaj takich bezpodstawnych stwierdzeń.
                            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                            Comment

                            • Andrewbrw
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 932

                              #15
                              rzucaj

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎