Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Tłuszcz, stacja kolejowa, supermarket

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Leonpraga
    Senior
    • 02-2005
    • 468

    Tłuszcz, stacja kolejowa, supermarket

    Wybrałem sie na działkę w piątek, rodzinka pojechała wcześniej i pozbawiła mnie transportu, więc mając do wyboru pociąg lub autobus wybrałem pociąg. Pojechałem specjalnie z przesiadką w Tłuszczu. Byłem ciekaw czy coś się tam zmieniło nie byłem tam chyba 15 lat. Pierwsze kroki zrobiłem do budynku dwarcowego w którem, mieści sie też super markiet. No i pełne zaskoczenie; stają piwka z Ciechanowa, Farskie, Beczkowe mocne, Porter, Łomża wyborowa 0,5 l po 1,59,-, Łomża mocna, Łomża eksportowa, Trzy gatunki piwa z browaru Amber, oczyzwiście z pozostałych naszych zespoleńców browarnianych, kilkanaście zagranicznych, Pauliner itd. nie miałem zbytnio czasu szperać, więc złapołem kilaka butelek Ciechanowa i Łomży i na pociąg, było tego sporo myślę że nie wszystko zobaczyłem co tam sprzedają, muszę tam wrócić, można sie smiało wybrać pociągiem z dworca Wileńskiego np. w sobotę, bilet turystyczny w dwie strony okło 10,-
    Smacznego właśnie otwieram zimnego porterka z Ciechanowa, zostało mi jeszcze na deser farskie jednego i drugiego jeszcze nie piłem, jestem bardzo ciekaw jak smakują. Pozdrawiam
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #2
    Na Dworcu około 87/88 (pewnie w tym samym miejscu tylko inaczej wyglądało) piliśmy pyszniutkie, świeże niepastryzowane Nadbużańskie z "długich noży". To była istna małmazja. A potem koncert w Domu Kultury.Ech wspomnienia
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • jwojtynski
      Member
      • 12-2005
      • 88

      #3
      1. czy mają tam Nadbużanskie?
      2. do Tłuszcza najtaniej pociągiem: kupic bilet strefowy (na 3 strefy) - jest ważny przez 6 godzin i a strefa konczy się w Tłuszczu wlasnie. W 6 godzin spokojnie mozna zaliczyc Tłuszcz i wrócić. Cena normalny 6,80 zł, studencki 4,28 zł (strefa ograniczina stacjami: Nowy Dwór Mazowiecki, Tłuszcz, Mińsk Mazowiecki, Celestynów, Czachówek Południowy, Grodzisk Mazowiecki, Błonie)

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jwojtynski
        1. czy mają tam Nadbużanskie?
        Zythum rozpamiętywał raczej czasy zaprzeszłe. Obecnie Nadbużańskie to historia (jak i browar, który je warzył)...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎