Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zwierzyniec, przy Rynku, Bar Pod Budą

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Zwierzyniec, przy Rynku, Bar Pod Budą

    Typowa mała piwiarnia wiejska z UWAGA zawsze pysznym, świeżym i cudownym lanym Janowem Lubelskim. Bardzo miła obsługa, akceptowalna toaleta. Na dworzu kilka stołów. Niestety część miejscowych wybiera tyskie i warkę - cóż siła reklamy która wmaiwa tym ludziom, że jak piją takie "lepsze" piwo to i oni są częścią tej niewielkiej wygranej części społeczeństwa. Ale sporo ludzi jest też wierna Janowowi ze względu na jego znakomity smak.
    Cena 2,70 za 0,5 litra. Najlepsze miejsce na piwo w całym Zwierzyńcu i chyba najdłużej czynne (poza dyskoteką).
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Do knajpki zaglądam przy każdej okazji - Janów dużo lepszy niż w Janowie - nie dolewają wody...
    Do tego bardzo smakowite i nie drogie jedzonko - żadne pizze ect tylko gulasze, flaczki, zupy - polecam popróbować...

    Dzisiaj moja żona była służbowo w Zwierzyńcu, poprosiłem o moje ulubione piwo (zawsze na prośbę klienta nalewają do PETów). Okazała się, że w barze zabrakło pustych butelek. Kupiła więc 3 wody (po 1zł każda - promocja ), które pani wylała do zlewu no i mam w bagażniku 4,5l Janka...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Czes
      PremiumUżytkownik
      • 06-2001
      • 752

      #3
      Pod Budą zimą to: 5 stolików, szafa grająca, "jednoręki bandyta", darts (strzałki) i sympatyczny klimat tworzony przez stałych bywalców. Ten klimat, to w dużej mierze zasługa barmana.

      Grająca szafa + piwo z Janowa + klimatyczni bywalcy = niezapomniany wieczór walentynkowy

      Z beczki Janów 2,70 / 1,70 zł za 0,5 / 0,3 l i Tyskie, odpowiednio 3,50 / 2,50 zł.
      O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

      Comment

      • maaris
        Junior
        • 05-2006
        • 10

        #4
        Potwierdzam! Z dużą przyjemnością popijałem tam w zeszłym roku zwierzynieckie i janowskie piwo. A w tym roku też popijać będę

        Comment

        • Lacriferno
          Senior
          • 07-2005
          • 783

          #5
          Po Janowie zostało wspomnienie - zastąpiono je Tyskim, o czym również informuje kaseton na zewnątrz. W butelkach oferta Perły i"wiodące polskie marki". Stan na 13.05.2007.

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #6
            Jak ja nienawidzę tych koncernów. A taki fajny lokal był
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎