Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Moje oświadczenie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Moje oświadczenie

    Stwierdzam z ubolewaniem, że w IV Zlocie Forum Browaru.biz zapowiedziały udział osoby, które z różnych, przeważnie osobistych względów, powinieniem zdyskwalifikować. Biorąc pod uwagę, że moje poglądy na udział zapowiedzianych już "tajniaków" (nieletnie dzieci, psy, itp) są zdecydowanie negatywne, z wielkim żalem stwierdzam, że nie będę uczestniczyć w IV Zlocie Forum Browaru.biz w Ciechanowie.

    Bardzo żałuję, że muszę posunąć się do takiego środka. Byłem jednym pierwszych uczestników pierwszego forum, inicjatorem zerowego zlotu w Srebrnej Górze, organizatorem pierwszego, oficjalnego zlotu w Jezierzanach. Od samego prawie początku uczestniczę, nadmiernie może aktywnie, w życiu Forum. Moje poglądy są chyba dobrze znane. W związku z tym nie widzę możliwości uczestniczenia w imprezie, która od samego początku z tymi poglądami jest sprzeczna, a podkreślę - dotyczy to najmłodszych naszych obywateli. Wzór, który powinni z nas brać, będzie nie do osiągnięcia na zlocie. Sam regulamin forum kategorycznie zabrania uczestnictwa osób nieletnich. Biorąc pod uwagę dotyczasowe wypowiedzi forumowiczów, nie widzę inej możliwości pogodzenia swoich poglądów z teorią, jak rezygnacja z uczestwnictwa z Zlocie.
  • Hannibal
    Senior
    • 03-2004
    • 1426

    #2
    Ale chodzi ci o obecność zwierząt, w tym psów, czy też osób nieletnich? Bo jak oczy mnie nie mylą, to wszyscy, którzy się zgłosili są pełnoletni.
    "All the good things for those who wait"

    Comment

    • yemiołka
      Senior
      • 02-2002
      • 1012

      #3
      Krzysiu, każdy powód jest dobry, żeby się oświadczyć , ale....

      daj se luz!

      ps. myślisz, że na psy mamy też tak fatalny wpływ???
      **** zbliża ludzi... :-]

      Comment

      • kangurpl
        Senior
        • 03-2002
        • 2660

        #4
        Psy Krzysiu wpisał jak przypuszczam z "rozpędu".
        Natomiast całkowicie popieram Jego zdanie w sprawie dzieci,
        Krzysiu ma rację !!!!
        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Comment

        • strzelczyk76
          Senior
          • 11-2003
          • 823

          #5
          Myślę że i psy i dzieci wpisał świadomie, nie każdy lubi być obszczekiwany, obskakiwany i obwąchiwany przez psy - znam wiele osób które psów nie lubią i od razu mówię - sam mam w domu 2 psy - ale nigdy bym ich nie zabrał na taki zlot - już sobie wyobrażam jakby się zebrało kilkanaście piesków, do tego ktoś z kotem, może jeszcze jakiś chomik. I nikt mi nie wmówi, że będą 3 dni tylko na smyczach chodzić - a potem - przy imprezach w plenerze - zamknięte w domkach siedzieć.

          Na zlocie, na którym jest kilkadziesiąt osób, trzeba zachować jakiś umiar - żeby uszanować innych - tych bez psów itp.

          NORMALNOŚĆ



          Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

          Comment

          • yemiołka
            Senior
            • 02-2002
            • 1012

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
            Krzysiu ma rację !!!!
            nie mówię, że nie...
            ino ciąg dalszy demonstracji racji mi się nie podoba.
            /zlot bez przepióreczki??? /
            **** zbliża ludzi... :-]

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
              inicjatorem zerowego zlotu w Srebrnej Górze
              A przypadkiem nie WSPÓŁinicjatorem, hę

              Co do psów i kotów - nie zgadzam się z Krzysiem, pod warunkiem, że nie są upierdliwe - zawsze takie coś w domku można zamknąć.

              Co do przytyków Krzysia - doskonale wiemy, o kogo chodzi, osoba ta złamała regulamin rok temu w Boszkowie nawet nie racząc poinformować o tym organizatorów. Postanowiłam to olać, bo rzeczywiście dzieci nie uczestniczyły w imprezach. Ale przyznam szczerze, że lekko dobiła mnie rozbrajajaca szczerość tej osoby, która zapowiedziała się w tym roku na Zlot w takim samym składzie. Jednak nie wtrącałam się, bo tu już nie moje zabawki, a Aśka i Maciek póki co też cicho siedzą i pewnie myślą, co z tym fantem zrobić

              Proponuję, żeby Organizatorzy tegorocznego Zlotu do spóły z Artem sie naradzili i wzorem Krzysia wydali stosowne oświadczenie w zakresie dzieci na Zlocie z zastrzeżeniem, że jeśli regulamin zostanie zlamany, to taka osoba więcej na Zlot nie ma prawa wstępu.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #8
                Ja też Krzysia rozumiem.
                Można mieć różne poglądy i prywatnie je realizować.
                Gdy jest jednak zlot/spotkanie/cokolwiek, w regulaminie którego jest COŚ ustalone, to albo się ten regulamin respektuje albo z bólem serca rezygnuje z udziału.
                Zapowiedzenie, że się ten regulamin złamie, bo się komuś tak podoba jest DELIKATNIE powiedziawszy niepoważne.
                W wojsku wiadomo:
                1. Dowódca ma zawsze rację
                2. Jeśli nie ma racji, patrz punkt pierwszy.

                W przypadku organizatora:
                1. Organizator ma ZAWSZE rację
                2.Jeśli nie ma racji, patrz punkt pierwszy.

                I nie podlega to dyskusji.!!!!
                Jeśli by napisali, że impreza dla ludzi w przedziale wieku 18-45 lat, wk.......bym się, ale trudno.

                Czy tak trudno niektórym to zrozumieć??
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • sopista
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1747

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                  Jeśli by napisali, że impreza dla ludzi w przedziale wieku 18-45 lat, wk.......bym się, ale trudno.
                  A co ja miałbym wtedy powiedzieć?
                  Last edited by sopista; 03-06-2005, 08:12.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
                    A co ja miałbym wtedy powiedzieć?
                    To samo co Ahumba, ale akurat górnej granicy wieku nie ma nikt chyba zamiaru ustawiać
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • strzelczyk76
                      Senior
                      • 11-2003
                      • 823

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      Co do psów i kotów - nie zgadzam się z Krzysiem, pod warunkiem, że nie są upierdliwe - zawsze takie coś w domku można zamknąć.[/B]
                      Za te coś - Pani Prezes - to mogą się obrońcy praw zwierząt rzucić na ciebie
                      a największą karą dla psa - jest takie właśnie zamknięcie w domku - gdy właściciel go zostawi (wykluczenie ze stada) - a jeszcze gorzej - jakby tak właściciela słyszał z oddali.
                      Oczywiście lepsze to, niż zostawienie bez opieki w domu.
                      NORMALNOŚĆ



                      Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76
                        Za te coś - Pani Prezes - to mogą się obrońcy praw zwierząt rzucić na ciebie
                        a największą karą dla psa - jest takie właśnie zamknięcie w domku - gdy właściciel go zostawi (wykluczenie ze stada) - a jeszcze gorzej - jakby tak właściciela słyszał z oddali.
                        Oczywiście lepsze to, niż zostawienie bez opieki w domu.
                        A jeszcze gorzej byłoby, gdyby pies zamknął właściciela i poszedł na piwo

                        Mam jeszcze jedno pytanie, natury prowokacyjnej. Od kiedy dziecko jest dzieckiem? Od momentu narodzin, czy poczęcia
                        Last edited by arcy; 03-06-2005, 08:29.

                        Comment

                        • yemiołka
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 1012

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                          pytanie, natury prowokacyjnej. Od kiedy dziecko jest dzieckiem? Od momentu narodzin, czy poczęcia
                          no właśnie, a co, jeśli dziecię się pocznie na zlocie??
                          **** zbliża ludzi... :-]

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yemiołka
                            no właśnie, a co, jeśli dziecię się pocznie na zlocie??
                            Tego to chyba nie uda się zabronić...
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • zbysia
                              Senior
                              • 09-2004
                              • 907

                              #15
                              To ja może wezmę jedynkę
                              fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎