Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czego chciałbys sie o mnie dowiedziec?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radzia
    Senior
    • 05-2005
    • 280

    Czego chciałbys sie o mnie dowiedziec?

    W tym temacie prosze o wszelkie pytania i watpliwosci odnoszącej sie do mojej osoby...prosze o opinie WSZYSTKICH mojich zwolenników jak i przeciwników( bo chyba się juz takich dorobiłam, choć nie wiem czemu ) Masz do mnie jakies pytanie? Zapraszam!
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Nie sądzę, żebyś miała przeciwników. Mieliśmu tu paru prowokatorów, więc zachowujemy ostrożność.

    Comment

    • radzia
      Senior
      • 05-2005
      • 280

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
      Nie sądzę, żebyś miała przeciwników. Mieliśmu tu paru prowokatorów, więc zachowujemy ostrożność.
      Nie jestem prowokatorką....no cóz...jestem gadułą I przyszłam się tu czegos nowego dowiedzieć...a w tajemnicy powiem, że jest to moje pierwsze forum Pomózcie mi sie tu odnaleźć

      Comment

      • kangurpl
        Senior
        • 03-2002
        • 2660

        #4
        Nic się nie martw, to forum ma swoją specyfikę i z wieloma indywidualnościami trzeba się po prostu oswoić. Krzysia już jak zauważyłem zdążyłaś poznać
        Twoje
        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          [QUOTE=radzia]...prosze o opinie WSZYSTKICH mojich zwolenników jak i przeciwnikówQUOTE]

          Póki jeszcze na to piwo nie poszłam.... a co, zakładasz jakąś partię polityczną, czy startujesz na prezydenta?

          Moja rada - nie zakładaj tylu podobnych tematów, w zasadzie wszystkie możnaby do jednego wora wrzucić, jeśli chodzi o zawartość, a tak to sie jeszcze wszystko dodatkowo rozmydla.

          Pisałaś, że się interesujesz piłką nożną - poudzielaj się w temacie "Przy piwie o piłce kopanej", jest też temat "Przy piwie o sporcie", a może też założysz jakiś temat bardziej merytoryczny, np. o piwach w Twoim regionie? Mnie by to zainteresowało. Bo jak narazie to rzucasz temat i prawdę powiedziawszy, robisz z niego czata. To, że my tu też niezłego bajzlu narobiliśmy, to też prawda, ale nie czepiam się Ciebie bynajmniej, tylko skoro piszesz, że to Twoje pierwsze forum, to staram się udzielić wskazówek.

          No dobra, ale teraz to już serio lecę na piwo, pa.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radzia
            W tym temacie prosze o wszelkie pytania i watpliwosci odnoszącej sie do mojej osoby...prosze o opinie WSZYSTKICH mojich zwolenników jak i przeciwników( bo chyba się juz takich dorobiłam, choć nie wiem czemu ) Masz do mnie jakies pytanie? Zapraszam!
            Np. chętnie poznamy Twoje zdanie na temat piw z browarów Schwarzwaldu i okolic.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • radzia
              Senior
              • 05-2005
              • 280

              #7
              [QUOTE=Marusia]
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radzia
              ...prosze o opinie WSZYSTKICH mojich zwolenników jak i przeciwnikówQUOTE]

              Póki jeszcze na to piwo nie poszłam.... a co, zakładasz jakąś partię polityczną, czy startujesz na prezydenta?

              Moja rada - nie zakładaj tylu podobnych tematów, w zasadzie wszystkie możnaby do jednego wora wrzucić, jeśli chodzi o zawartość, a tak to sie jeszcze wszystko dodatkowo rozmydla.

              Pisałaś, że się interesujesz piłką nożną - poudzielaj się w temacie "Przy piwie o piłce kopanej", jest też temat "Przy piwie o sporcie", a może też założysz jakiś temat bardziej merytoryczny, np. o piwach w Twoim regionie? Mnie by to zainteresowało. Bo jak narazie to rzucasz temat i prawdę powiedziawszy, robisz z niego czata. To, że my tu też niezłego bajzlu narobiliśmy, to też prawda, ale nie czepiam się Ciebie bynajmniej, tylko skoro piszesz, że to Twoje pierwsze forum, to staram się udzielić wskazówek.

              No dobra, ale teraz to już serio lecę na piwo, pa.
              Dziękuje serdecznie za rade...i za wskazówki Każda rada jest dobra... Ale temat ten został załozony w zwiazku z watpliwosciami o mojej osobi...nie powiem bo temat "czy radzia to gretha78" ma tyle wspólnego z piwem, że łoooo

              Comment

              • Andi
                Senior
                • 07-2001
                • 1915

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                Np. chętnie poznamy Twoje zdanie na temat piw z browarów Schwarzwaldu i okolic.
                To chyba ja sie bede tym musial zajac
                Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                http://www.andreas-kronkorken.de

                Comment

                • radzia
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 280

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                  To chyba ja sie bede tym musial zajac
                  Skoro tak uwazasz prosze bardzo...ja sie nie wtrącam...

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radzia
                    Skoro tak uwazasz prosze bardzo...ja sie nie wtrącam...
                    Czyli nie poznamy Twojego zdania na temat miejscowych piw?
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Hannibal
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 1426

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radzia
                      Skoro tak uwazasz prosze bardzo...ja sie nie wtrącam...
                      Oboje się wypowiedzcie, to będzie bardziej wszechstronna i pogłębiona informacja.
                      "All the good things for those who wait"

                      Comment

                      • Hannibal
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1426

                        #12
                        Innymi słowy - Radzia i Andi do tablicy. I żadnego ale
                        "All the good things for those who wait"

                        Comment

                        • Andi
                          Senior
                          • 07-2001
                          • 1915

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radzia
                          Skoro tak uwazasz prosze bardzo...ja sie nie wtrącam...
                          No musisz mnie zrozumiec-ja pije regularnie piwo i z uwagi na möj wiek-Ty mogla byc moja cörka byc .Juz okolo 1000 sztuk na tym Forum opisalem.
                          Ale jak znajdziesz cos lepszego i zadszego to nie ma problemu moge Ci udzielic Glosu.
                          A jeszcze lepiej jak bys o mnie pomyslala i kapselki z tych zadkich zarezerwowala.
                          Pozdrawiam
                          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                          http://www.andreas-kronkorken.de

                          Comment

                          • radzia
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 280

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                            No musisz mnie zrozumiec-ja pije regularnie piwo i z uwagi na möj wiek-Ty mogla byc moja cörka byc .Juz okolo 1000 sztuk na tym Forum opisalem.
                            Ale jak znajdziesz cos lepszego i zadszego to nie ma problemu moge Ci udzielic Glosu.
                            A jeszcze lepiej jak bys o mnie pomyslala i kapselki z tych zadkich zarezerwowala.
                            Pozdrawiam
                            No i dobrze, nie chce tylko by znow dalej ktos myslal ze wogóle się zmysliłam....bede zbierac obiecuje...jesli tylko znajde to co cie interesuje

                            Comment

                            • radzia
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 280

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                              Czyli nie poznamy Twojego zdania na temat miejscowych piw?
                              Macie od tego specjalistę...ja sie na niczym nie znam...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎