Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

CHMIELLLLLLLL

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gralll
    Senior
    • 06-2005
    • 127

    CHMIELLLLLLLL

    Moje życie to chmiel i chcę zyć na chmielu ale nie mogę go dostac interesuje mnie tania oferta szyszek chmielowy koncetraty i ekstrakty oraz inne marketowe shity nie wchodzą w grę naturalne wysuszone szychy czy ktoś moze mi pomóc !? oczywiscie wszystko za godziwą zapłate mogę odebrać prosto od odbiorcy kontakt najlepie gral@siatkowka2002.pl
  • gralll
    Senior
    • 06-2005
    • 127

    #2
    wymiana mile widziana

    mogę sie wymienić na chmiel w zamian oferuje drożdże suche górnej fermentacji ktoś zaintersowany czekam hej ( tylko uczciwe oferty )

    Comment

    • gralll
      Senior
      • 06-2005
      • 127

      #3
      Ponawiam

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gralll
      mogę sie wymienić na chmiel w zamian oferuje drożdże suche górnej fermentacji ktoś zaintersowany czekam hej ( tylko uczciwe oferty )
      Z braku zgłoszeń ponawiam propozycje moge wymienić sie chmiel (w szyszkach) za drożdże górnej fermentacji (suche) daję 1:2 drożdży, ewentualnie kupię/// Wszelkie pytania na PW

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gralll
        koncetraty i ekstrakty oraz inne marketowe shity nie wchodzą w grę
        A wktórym to markecie można kupić ekstrakty i koncentraty chmielowe

        Suszone szyszki kupisz w WES'ie
        Natomiast w BA tymczasowo tylko granulat, ale nie jest on niczym złym. Jest na pewno wygodniejszy a działa tak samo, tylko proporcje wagi do kwasów się odrobinę różnią.

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • grzes_ch
          Senior
          • 10-2003
          • 612

          #5
          A można kupić w tej chwili w OBI i Realu

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎