Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jestem zaskoczony

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jasiu_piwosz
    Senior
    • 12-2004
    • 620

    Jestem zaskoczony

    Jestem zaskoczony a jednocześnie przerażony tym co dzieje się ostatnio na Forum . Niektórych uczestników odzywki i epitety są wg mnie chyba nie na miejscu. Ostatnio pojawia się na Forum dziwna grupa oszołomów, którzy wypisują różne bzdury . Przy okazji pisząc nie ortograficznie , z brakującymi literami słowa których nie wszyscy rozumieją i nie chcą czytać. Wydaje mi się że takie posty powinny być kasowane. Zaglądają do BROWARU ludzie z całej Polski a może i dalej , i chyba nie chcemy żeby mieli o nas negatywnego zdania jako iż jesteśmy STOWAŻYSZENIEM DEBILNYCH MENELI , którzy zajmują się epitetowaniem i wyzywaniem nawzajem. WYPOWIEDZCIE SIĘ NA TEN TEMAT I NIE DAJMY SIĘ PROWOKOWAĆ maluczkim.
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Jedynym skutecznym sposobem na takowych wydaje się całkowite olewanie ich wypowiedzi. Gdy zobaczą, że nikt nie reaguje na ich zaczepki, zmienią forum
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • zbysia
      Senior
      • 09-2004
      • 907

      #3
      Przepraszam wszystkich, ale to wszystkich UCZESTNIKÓW forum, za ton i słownictwo moich ostatnich wypowiedzi w jednym z tematów. Zwykle jestem spokojnym i cichym człowiekiem i zamierzam takim pozostać.
      Obiecuję dalej kształtować swoją pykniczą naturę i jeszcze raz proszę o wybaczenie.
      fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

      Comment

      • jasiu_piwosz
        Senior
        • 12-2004
        • 620

        #4
        Zbysia wiem że się zdenerwowałeś ale nie ulegajmy prowodyrom i emocjom . PIWO i HOBBY z tym związane są chyba dla nas naj.....

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #5
          Prowokacja to jedno, uleganie jej to drugie. Podobnie jak Jasiu, jestem zniesmaczony różnymi pyskówkami na forum, tym bardziej, że uczestniczą w nich użytkownicy ze statusem seniora. Regulamin powinien obowiązywać wszystkich. Obrzucanie inwektywami kogoś, kto w naszym mniemaniu jest chamem, nie czyni nas dżentelmenem.

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz
            Jestem zaskoczony a jednocześnie przerażony tym co dzieje się ostatnio na Forum . Niektórych uczestników odzywki i epitety są wg mnie chyba nie na miejscu. Ostatnio pojawia się na Forum dziwna grupa oszołomów, którzy wypisują różne bzdury . Przy okazji pisząc nie ortograficznie , z brakującymi literami słowa których nie wszyscy rozumieją i nie chcą czytać. Wydaje mi się że takie posty powinny być kasowane. Zaglądają do BROWARU ludzie z całej Polski a może i dalej , i chyba nie chcemy żeby mieli o nas negatywnego zdania jako iż jesteśmy STOWAŻYSZENIEM DEBILNYCH MENELI , którzy zajmują się epitetowaniem i wyzywaniem nawzajem. WYPOWIEDZCIE SIĘ NA TEN TEMAT I NIE DAJMY SIĘ PROWOKOWAĆ maluczkim.
            Zgadam się z Twoją wypowiedzią w całości, ale..... uważam iż nie zawsze wszystkim zwraca się uwagę. Ci co maja jakąś reputację, a co za tym idzie, ich wypowiedzi zostają bez echa. Chciałbym w tym miejscu zacytować pewną wypowiedź z forum:
            "witam ,odpowiem na kilka zarzutów od kolekcjonerów dotyczących giełdy w tychach
            pierwsza sprawa to zaproszenia , niektórzy na ankietach podają całą rodzine ,inni chcą dostać zaproszenie dla sympatii czy syna bo jeżdżą z nim na giełde zdarzało się że odsyłano mi zaproszenie zebym pobrał upominki i przysłał do domu wolałem dać te zaproszenie kolekcjonerowi który przyjechał pierwszy raz nichcesz nie jedż ,niektórzy dostają zaproszenia nie jadą na giełde a kolega wypełnia za nich ankiete i dostaje upominek dla niego, zaproszenia są dla kolekcjonerów a nie dla osób towarzyszących dlatego dla nich wysyłane są zniżki na przejazd giełda jest ogólnodostepna , są też atrakcje dla osób bez zaproszeń zwiedzanie browaru i muzeum połączone z degustacją piwa wszystko bezpłatnie jeżdż na giełdy birofiliów po całej europie od holandii po litwe i jade tam dla spotkania czy wymiany akcesoriów piwnych nie licząc żę coś dostane od browaru który to organizuje co zdarza się bardzo rzadko kilkanaście lat temu jechało się na drugi koniec polski bez zniżki , a o suwenirach to można tylko było pomarzyć, owszem mogą zdarzyć się sprawy że komuś nie wysłano zaproszenia ale człowiek jest omylny i zawsze to można załatwić ,zdarzały sie sprawy że ktoś zapomniał zaproszenia a jest solidnym człowiekem to też dostał suweniry bo go znam od wielu lat i jest uczciwy a wiem że nie zobacze tego wystawione na allegro za kilkanaście godzin, może niektórzy za te pare słów obrażą(...)"
            specjalnie wyciąłem podpis
            Co sądzicie o tej wypowiedzi?
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #7
              W języku polskopodobnym, na szczęście bez ziejącej agresji.

              Comment

              • Audi
                Senior
                • 03-2003
                • 1682

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                Jedynym skutecznym sposobem na takowych wydaje się całkowite olewanie ich wypowiedzi. Gdy zobaczą, że nikt nie reaguje na ich zaczepki, zmienią forum
                Jestem za pomysłem Ahumby i sam tak robię , ostatnio jednego (browarek38) co wypisywał ze jesteśmy ochlejami nawet dodałem do listy ignorowanych i już nie widzę jego postów i mam nadzieję że on moich też nie.

                Comment

                • darek99
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 2147

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
                  Co sądzicie o tej wypowiedzi?

                  Nic nie sądzę , z treścią zawartą w tym poście całkowicie się zgadzam.

                  Ten post napisał człowiek który nie jest częstym gościem na forum , wpada raz na jakiś czas i zabiera głos tylko wtedy jak ma coś ważnego do zakomunikowania , ale za to baaardzo często można go spotkać na giełdach piwnych , zwłaszcza tych w Tychach, myślę że ktoś kto go dobrze poznał nie powie o nim złego słowa, zero agresji i taki gość z którym można konie kraść , tylko tych koni coraz mniej
                  Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                  Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                  skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                  Epikur z Samos.

                  Comment

                  • arzy
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 2814

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                    W języku polskopodobnym, na szczęście bez ziejącej agresji.
                    Wiesz, nie chodziło mi o agresję bo to deklasuje od razu faceta. Miałem raczej na myśli styl pisania co do którego bardzo często znaczna częśc forumowiczów ma obiekcję.
                    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    Bractwo Piwne
                    Skład Piwa
                    Piszę poprawnie po polsku!

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      #11
                      Tak jak już napisałem , ten gość którego post przytoczyłeś wpada na forum sporadycznie i tylko wtedy kiedy ma coś do zakomunikowania , gdyby był stałym ” klikaczem” forumowym
                      i pisał codziennie kilka postów w takim stylu jak ten przytoczony to by zmieniało postać rzeczy , ale tak nie jest i myślę że ten akurat post przytoczony przez Ciebie został poddany pod krytykę niepotrzebnie , masz duży wybór dziwacznych wypowiedzi na forum które nie zawierają ciekawej treści a są totalnie pokręcone stylistycznie , jest w czym wybierać.
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • mluk
                        Senior
                        • 01-2005
                        • 778

                        #12
                        Piszę to jako moderator dość popularnego - w pewnych kręgach - forum dyskusyjnego.

                        Na każde forum - od czasu do czasu - zaglądają ludzie o inteligencji podobnej rozumowi kupy. Nie przejmowałbym się tym. Olewani odejdą. Z doświadczenia wiem, że wszelkiego rodzaju upomnienia, bądź tłumaczenia nie są skuteczne (w większości przypadków). Mają wręcz odwrotny skutek. Prowokują...

                        A jeśli z czasem sami nie odejdą, bądź nie zmądrzeją, wtedy administracja może zadysponować odpowiednimi metodami, by się tych osób pozbyć.

                        PS. Wpisy niektórych osób zakrawają na poziom forum dyskusyjnego polskich portali. To źle.

                        Pozdrawiam,
                        Michał
                        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                        Comment

                        • zbysia
                          Senior
                          • 09-2004
                          • 907

                          #13
                          Przepraszam jeszcze raz wszystkich uczestników forum za treść moich kilku postów, na swoje usprawiedliwienie mam to, że mimo braku "" są one cytatami z literatury.
                          fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                          Comment

                          • arzy
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 2814

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
                            Tak jak już napisałem , ten gość którego post przytoczyłeś wpada na forum sporadycznie i tylko wtedy kiedy ma coś do zakomunikowania , gdyby był stałym ” klikaczem” forumowym
                            i pisał codziennie kilka postów w takim stylu jak ten przytoczony to by zmieniało postać rzeczy , ale tak nie jest i myślę że ten akurat post przytoczony przez Ciebie został poddany pod krytykę niepotrzebnie , masz duży wybór dziwacznych wypowiedzi na forum które nie zawierają ciekawej treści a są totalnie pokręcone stylistycznie , jest w czym wybierać.
                            To czy ktoś zagląda tu często czy nie, nie zwalnia go od poprawnego pisania.
                            Jeżeli taki teks napisałby gośc który zajrzał tu pierwszy raz został by zj......ę, a to że przytoczony przeze mnie cytat (przykład) był podpisany przez zacną i załużoną dla birofilistyki osobę, zazkończyło się to bez komentarzy.
                            Chciałem tylko zwróci uwagę na to że nie do końca jesteśmy sprawiedliwi w ocenie innych osób.
                            za wyrozumiałoś
                            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            Bractwo Piwne
                            Skład Piwa
                            Piszę poprawnie po polsku!

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎