Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Częstochowa, al.N.M.P.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbysia
    Senior
    • 09-2004
    • 907

    Częstochowa, al.N.M.P.

    Sklep spożywczy z rozbudowanym działem alkoholowym . Idealna lokalizacja: al. N.M.P. 30 - prawa strona al. stojąc przodem do J.G. idealnie w połowie długości tej pięknej arterii. Bardzo duży wybór piw: Namysłów: Kurant, Kozackie (że nowość?!) - 1,40 zł/0.5 l; Gobiny; Strzelec Porter - 3.30 zł, Strzelce w pozostałym asortymencie; Lwówek Dobry mocne w bączkach - 1,40 zł (pasteryzowany); Perła Chmielowa - 2,20 zł, Goolman - 2,10. Do tego dużo piw, ale z pamięci nie powtórzę, jak je nazywam dziwnych ale prawdziwych polskich + oczywiście giganci. Ceny jak na ten punkt miasta więcej niż przyzwoite. Sklep czynny do 22.00 po godz. 19.00 nie ma kłopotów z zaparkowaniem w alejach przed samym sklepem. Duże zasłonięte witryny z tajemniczym wyklejonym napisem "Eksklusiv"
    fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Mogę potwierdzić. Ten sklep też rzucil mi się w oczy. Ale przy al.N.M.P. jeszcze w kilku innych sklepach byl ciekawy wybór. Widzialem także Superpiwosza i Śląskie Mocne z Zabrza.
    Last edited by adam16; 06-06-2005, 19:14.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • zbysia
      Senior
      • 09-2004
      • 907

      #3
      Dzisiaj rozmawiałem z właścicielką: namawiałem na Lwówka niepasteryzowanego - trochę się boi .
      I informacja dla pielgrzymów w piątki i soboty sklep czynny do 24.00
      fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎