Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Parada homoseksualistów w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mistrzu
    Senior
    • 08-2003
    • 750

    Parada homoseksualistów w Warszawie

    Dzisiaj jadąc tramwajem do pracy usłyszałem żywiołową dyskusję na temat nie wydanego przez prezydenta pozwolenia na paradę homoseksualistów w Warszawie. Głosy były podzielone. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
    70
    Tak
    62,86%
    44
    Nie
    32,86%
    23
    Nie mam zdania
    4,29%
    3
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #2
    Załóż temat w Polityce.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Dreamer
      Senior
      • 05-2003
      • 1576

      #3
      Słyszałem taką żywiołową dyskusję na ten temat w radiowej Trójce. Aż strach zabierać głos...
      Była jedna rozsądna opinia: takie jest konstytucyjne prawo, ale dlaczego, do cholery, w samym centrum miasta? Nie można tego zorganizować na łonie matki natury?
      Blog: Piwna Brytania

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        #4
        Słyszałem, że organizatorzy chcą obejść ten zakaz przejścia ulicami i iść chodnikami a tego to już nikt im nie może zabronić. A wracając do pytania: do samych homoseksualistów nic nie mam (chyba, że zaczną się mnie czepiać ) ale nie muszą się z tym tak obnosić
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • Mistrzu
          Senior
          • 08-2003
          • 750

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer
          ...ale dlaczego, do cholery, w samym centrum miasta? Nie można tego zorganizować na łonie matki natury?
          Albo lepiej, na terenie jakiegoś warszawskiego ogródka piwnego

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            mogłeś sobie darować to zdjęcie
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Mistrzu
              Senior
              • 08-2003
              • 750

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
              mogłeś sobie darować to zdjęcie
              Nie moglem , bo piwo i parasole tam są.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Uważam, że zabranianie takiego pochodu to dyskryminacja. Nie jestem za obnoszeniem się ze swoją seksualnością (to znaczy nie z moją, tylko homoseksualistów a tak serio to z żadną), ale nie powinno się zabraniać pokojowych demonstracji. Przyznam szczerze, że ten zakaz pogrzebał juz na amen Kaczora w moich oczach
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Andi
                  Senior
                  • 07-2001
                  • 1915

                  #9
                  Jak juz Historia pokazala Owoc zabroniony najlepiej smakuje.
                  Nie ma sensu zabraniac niech sie dzieje co chce a kto madry to tam tak czy tak nie pöjdzie albo z Ciekawosci.
                  Wlasnie pokazane zdjecie pochodzi z Love Parade z Berlina i nikt na nich nie zwracal Uwagi.
                  A tak nawiasem möwiac to samo dotyczy Marszöw Neonaziz-Jak nie bedzie na ten temat wiele opini i Prese nie bedzie sie do tego mieszalo to bedzie wszystko w Pozadku.
                  Spröböj zabronic to nawet Siostry Klasztorne w dowöd sprzeciwu sie tam znajda-Takie jest zycie
                  Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                  http://www.andreas-kronkorken.de

                  Comment

                  • Audi
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 1682

                    #10
                    Źle zrobił że zabronił (nie zezwolił) przeszli by sobie i było by po krzyku,a tak to jest wielka dyskusja wszędzie (nawet na forum piwnym Browar.biz ) z drugiej strony jest to jego błąd przed wyborami na Prezydenta RP,napewno tym zakazem więcej straci jak zyska.

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3307

                      #11
                      w moich oczach akurat więcej zyska, ale Rybitwą stracił szansę na mój głos. Co do samej parady - heteroseksualiści nie oboszą się w taki sposób ze swoimi skłonnościami, więc i ludzie o innej orientacji (wg mnie chorzy - czy to homoseksualiści, pedofile, zoofile, nekrofile i inni tym podobni) też manifestować tego nie muszą.
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • Hannibal
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1426

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
                        w moich oczach akurat więcej zyska, ale Rybitwą stracił szansę na mój głos. Co do samej parady - heteroseksualiści nie oboszą się w taki sposób ze swoimi skłonnościami, więc i ludzie o innej orientacji (wg mnie chorzy - czy to homoseksualiści, pedofile, zoofile, nekrofile i inni tym podobni) też manifestować tego nie muszą.
                        To, że nie muszą, to jest oczywista sprawa. Ale mają do tego święte prawo. Dopóki żyjemy w demokratycznym państwie, nikt nie powinien zabraniać im takich parad.
                        Co innego, jakby namawiali do nienawiści i przemocy. Wtedy znalazł by się na to paragraf. A tak to po prostu zwykła błazenada ze strony Kaczyńskiego. On zupełnie nie rozumie, co to jest polityka. Nie potrafi rozgraniczyć prywatnych opinii od tego, co powinien mówić publicznie.
                        "All the good things for those who wait"

                        Comment

                        • Mistrzu
                          Senior
                          • 08-2003
                          • 750

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                          ...Wlasnie pokazane zdjecie pochodzi z Love Parade z Berlina i nikt na nich nie zwracal Uwagi....
                          Nikt nie zwracał uwagi za wychudzonego, wygolonego "syna młynarza" z gołym fiutem na wierzchu??
                          Uuuu, Niemcy to wielki tolerancyjny kraj. Szkoda tylko, że nie dla mniejszości narodowych.

                          Comment

                          • Andi
                            Senior
                            • 07-2001
                            • 1915

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
                            Nikt nie zwracał uwagi za wychudzonego, wygolonego "syna młynarza" z gołym fiutem na wierzchu??
                            Uuuu, Niemcy to wielki tolerancyjny kraj. Szkoda tylko, że nie dla mniejszości narodowych.
                            Szkoda ze tu nie mieszkasz i nie jestes w temacie na biezaca-wtedy zmienilbys zdanie
                            Wlasnie Niemcy jako tak przez ciebie nazwany Tolerancyjny Kraj wiecej uwagi przywiazuja dla Mniejszosci narodowych ,obcokrajowcöw i zboczencöw jak dla wlasnego narodu-i to jest wlasnie najsmutniejsze.
                            Ale siegajac do tego tematu glebiej dzieje sie to na calym Swiecie
                            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                            http://www.andreas-kronkorken.de

                            Comment

                            • Mistrzu
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 750

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                              Szkoda ze tu nie mieszkasz i nie jestes w temacie na biezaca-wtedy zmienilbys zdanie ...i
                              Jakoś nie żałuję, że nie mieszkam w Niemczech .

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                              Wlasnie Niemcy [...] wiecej uwagi przywiazuja dla Mniejszosci narodowych ,obcokrajowcöw i zboczencöw
                              Mówiąc "Niemcy" masz na myśli władze czy ludzi, których spotykasz na co dzień?
                              I jak Niemcy odnoszą się do Ciebie jako obcokrajowca?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎