Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.07.16 - Człuchów, X Pomorska Giełda Birofilska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    2005.07.16 - Człuchów, X Pomorska Giełda Birofilska

    Wiadomość znaleziona na stronie Wirtualnego Człuchowa:
    16 lipca 2005 na plaży nad jez. Rychnowskim w Człuchowie odbędą sie Impresje piwne a w ich programie X Pomorska Giełda Birofilska.
    Organizatorem jest: MDK. OSiR Człuchów.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Z racji, że jak co roku będę w tym okresie w pobliżu zamierzam uczestniczyć w giełdzie.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • sopista
      Senior
      • 01-2003
      • 1747

      #3
      Coś w tym roku nie wszysko mi się "giełdowo" układa. 16 lipca powinienem być już blisko Francji a w sierpniu, zamiast na ciechanowskiej, będę byczył się pod Bytowem.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        ciekawe czy będą nowe wafle
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • zulu
          Senior
          • 04-2004
          • 299

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
          ciekawe czy będą nowe wafle
          ciekawe czy będą stare

          Comment

          • Maremali
            Senior
            • 05-2002
            • 1953

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
            ciekawe czy będą nowe wafle
            zapewne w limitowanym nakładzie
            http://maremali.web-album.org/

            Comment

            • tom_a_hawk
              • 01-2004
              • 34

              #7
              Pechowo

              Pechowy termin. Giełda blisko Poznania a ja nie mogę pojechać
              I w końcu nie dostanę ubiegłorocznych podstawek
              Mimo wszystko życzę uczestnikom udanej giełdy !

              Comment

              • zibiolot
                Senior
                • 12-2003
                • 195

                #8
                Dzisiaj otrzymałem zaproszenie na X giełdę birofilską. Na zaproszeniu widnieje data: 16 lipca 2005 godz. 7.00 sala widowiskowa MDK ul.Traugutta 2. I jeszcze bardzo miła wiadomość z zaproszenia :
                "Szanowny Birofilu,
                Pragniemy poinformować, iż każdy uczestnik ubiegłorocznej IX Giełdy Birofilskiej w Człuchowie, który znalazł się na liście uczestników, otrzyma na obecnej X giełdzie obiecany pełen komplet ubiegłorocznych podstawek giełdowych Specjal oraz Amber. W razie nieobecności na tegorocznej giełdzie podstawki wyślemy pocztą zaraz po giełdzie.
                Organizatorzy jeszcze raz przepraszają za opóźnienie łącząc wyrazy szcacunku."
                To bardzo ładnie z ich strony. Ich

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  Giełda wczoraj się zakończyła a tutaj nie ma ani jednej wzmianki/relacji z imprezy w Człuchowie .

                  Ps. Niestety osobiście nie mogłem uczestniczyć na giełdzie (obowiązki służbowe), ale dzięki wielkiej uprzejmości Ahumby i Xtom'a71 (panowie bardzo dziękuję!) jutro trafią do mojej kolekcji 5 ręczników kupionych właśnie w Człuchowie. Tak, więc dla mnie giełda była jak najbardziej udana !!
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #10
                    Też dostałem zaproszenie-dziękuję,ale niestety po dwóch latach z rzędu obecności ,w tym roku nie udało się przybyć


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Maremali
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1953

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                      Giełda wczoraj się zakończyła a tutaj nie ma ani jednej wzmianki/relacji z imprezy w Człuchowie .
                      (...)
                      Frekfencja na giełdzie chyba deczko mniejsza niż rok temu.
                      Wszyscy zeszłoroczni uczestnicy giełdy otrzymali obiecany przez organizatorów komplet wafli. Po zeszłorocznej chałturze "twórcy wafli" nie poszli na ilość a na jakość wykonanych podstawek . Wśród prezentów uczestnicy otrzymali dwa wafle Krajana, szklanicę Kanclerza, buteleczkę ciemnego piwa z Krajana oraz talony na piwko i kiełbachę.
                      http://maremali.web-album.org/

                      Comment

                      • djot
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 621

                        #12
                        Szklanki bywały różne - ja otrzymałem Kasztelana. Ale to jest tradycją Człuchowa - szkło bywa różne.

                        Comment

                        • djot
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 621

                          #13
                          Kilka zdjęć wrzuciłem do galerii

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika djot
                            Szklanki bywały różne - ja otrzymałem Kasztelana. Ale to jest tradycją Człuchowa - szkło bywa różne.
                            były jeszcze wareckie
                            Po rocznej absencji w tym roku pokazałem się w Człuchowie.
                            Dzięki Januszowi za zorganizowanie tej sympatycznej giełdy.
                            W zamku co prawda atmosfera była bardziej swojska ale i w mdk-u miło jest spotkać się z kolkoma znajomymi.
                            Dzięki niej dowiedziałem się między innymi o nowym logo browaru w Nakle (to ten z podstawek) i miałem okazje spróbować nowego piwa ciemnego z tego browaru .
                            Co prawda hobbystycznie (nie licząc podstawek giełdowych) więcej zyskał abernacka niż ja, ale gdy będę miał możliwość to w przyszłym roku też się pojawię.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • zulu
                              Senior
                              • 04-2004
                              • 299

                              #15
                              No wreszcie udało mi się zalogować w Browarze. Godzina późna więc wybaczcie jakbym z lekka bredził
                              Troche mało tych komentarzy w porównaniu z ubiegłym rokiem.
                              Może dlatego że ta giełda maleńka kiejby rękawicka i ludzi jakby mniej się pojawiło.
                              No i to taki największy minus. A szkoda bo warto było przyjechać.
                              Np. kolekcjonersko stosunek zdobytych wafli do ilości uczestników jest tak duży, że z Żywca musiałbym przywieźć ich około tysiąca, żeby osiągnąć podobny wynik.

                              Organizatorzy wywiązali się z zeszłorocznej obietnicy i przygotowali dla wszystkich uczestników IX giełdy zestaw podstawek. Brawo. Tym razem jakość o niebo lepsza. Kurcze, są tak dobre że aż inne od zeszłorocznych. Tak na marginesie ciekaw jestem co Beny stworzy z tej mieszanki i czy stare zostaną usunięte z katalogu. Łatwiej byłoby je podmienić gdyby i stare i nowe wzory się pokrywały, ale niestety tak nie jest.

                              Nie wiem czy na Pomorzu jest jakieś zagłębie porcelanek, ale widziałem ich tu wyjątkowo dużo. Może nie zwróciłem gdzie indziej uwagi. Jak ktoś zbiera porcelanki to powinien zajrzeć do Człuchowa.

                              Nie mogę nie napomknąć o Ciemniaku z Nakła. Po schłodzeniu w lodówce - pycha. Moja druga połowa stwierdziła, że jest lepszy od Eire z Czarnkowa, ale smakuje jej też cynamonowy Gingers, więc jak można jej wierzyć

                              Ogólnie jak wszystko dobrze się ułoży to w przyszłym roku też przyjadę, a i Wam polecam.
                              Last edited by zulu; 28-07-2005, 01:01.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎