Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.07.02 - Koszalińska Giełda Kolekcjonerska + Wystawa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    2005.07.02 - Koszalińska Giełda Kolekcjonerska + Wystawa

    Mam nadzieję, że już ochłonęliście po Żywcu?
    Uwadze żądnych dalszych wrażeń towarzysko-kolekcjonerskich polecam Koszalińską Giełdę Kolekcjonerską.
    Przypomnę, że jej termin wyznaczono na pierwszą sobotę lipca, czyli na 02.07. br.
    Miejscem imprezy będzie teren Muzeum w Koszalinie przy ul. Młyńskiej 37-39.
    Więcej informacji można zasięgnąć u organizatora: p. Danuta Szewczyk, tel.
    094/ 343 20 11.

    Czy są już jacyś zainteresowani?
    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490
  • brzeczka
    Senior
    • 12-2003
    • 373

    #2
    Impreza na pewno nie będzie hitem sezonu, ale dajmy jej szansę, tym bardziej, że tłem są zbiory kolekcjonerskie naszych znajomych kolekcjonerów (moje też), a impreza wygląda na poważną.
    pierwsza giełda pewnie nie będzie powalająca, ale im więcej nas podjedzie, tym lepsza będzie następna - tyle ja - brzeczka

    Comment

    • cororo
      • 04-2003
      • 766

      #3
      No napiszcie wreszcie wogóle co się działo ciekawego ,kto był,może pivaria zamieściłbyś jakieś fotki?

      Comment

      • pivaria
        Senior
        • 03-2001
        • 1538

        #4
        Daj ochłonąć i pozbierać się.
        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
        www.pivaria.pl
        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

        Comment

        • pivaria
          Senior
          • 03-2001
          • 1538

          #5
          Fotki już są.
          Impreza była kameralna. Otwarcie z kilkoma notablami i przy udziale kilkudziesięciu osób zaproszonych.
          Kolekcjonerów nie za dużo. Doliczyłem się nas około 15, ale nie o ilość tu chodzi bo wszak byliśmy na doczepkę do właściwej imprezy, którą przypomnę, było otwarcie wystawy.
          Przebywającym na Pomorzu Środkowym polecam odwiedzenie tej wystawy, na której prezentowane są licznie flaszki okołobrowarniane z terenów od Świnoujścia po Piłę. Butelek jest 160 i robią imponujące wrażenie. Oprócz nich warto też zaczepić oko na licznych kuflach produkowanych na przestrzeni kilku wieków.
          To ja tyle.
          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
          www.pivaria.pl
          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

          Comment

          • Włodek
            Junior
            • 10-2001
            • 6

            #6
            Również byłem.Wystawa bardzo ciekawa. A giełda kolekcjonerska bardzo skromna. Pierwszy raz byłem na jakiejś giełdzie i jestem zawiedziony jej małym rozmiarem. Mam nadzieję że się rozwinie i w przyszłym roku również będzie ale w większym wymiarze.
            Jeżeli ktoś robił zdjęcia gzie je można zobaczyć.

            Pozdrawiam wszystkich.

            Comment

            • pivaria
              Senior
              • 03-2001
              • 1538

              #7
              Włodek - foty sa tu: http://www.browar.biz/galeria.php?kat=501

              Co do Twojego zawiedzenia, to mimo, iż nie jestem organizatorem to jednak odpowiem: giełda była przy OKAZJI, a nie główną cześcią wystawy.
              Co do jej rozwinięcia to wątpię, aby w przyszłym roku wyszła - no chyba, że ktoś się podejmie trudu jej organizowania. Byłaby to jednak mała i lokalna giełda...
              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
              www.pivaria.pl
              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

              Comment

              • wlarut
                Member
                • 02-2002
                • 43

                #8
                Ja również dorzucę moje trzy grosze do tego tematu.
                Przede wszystkim należą się duże brawa dla: muzeum w Koszalinie za zorganizowanie tej wystawy, Krzysztofowi Żurawskiemu za patronat medialny ( podejrzewam że w następnym numerze PIVARI coś na ten temat przeczytamy), wszystkich kolekcjonerów którzy udostępnili na wystawę część swoich zbiorów (a wiele z nich to rawdziwe „perełki” birofilskich zbiorów).
                Dzięki temu możemy obejrzeć naprawdę bardzo ciekawe i unikalne eksponaty związane
                z browarnictwem, dlatego też polecam wszystkim birofilom wypoczywającym nad morzem
                aby wygospodarowali sobie jeden dzień na wypad do Koszalina aby zwiedzić wystawę.
                Oczywiście że giełda była przy okazji wystawy, i nie można się było spodziewać tłumów
                kolekcjonerów, ale i ona miała swój udział w tym że cała impreza w moich oczach wypadła bardzo pozytywnie.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎