Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kalnapilis, Kalnapilis In Ice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Kalnapilis, Kalnapilis In Ice

    But o,33 biała, kapsel z zawleczką(jak w tymbarkach) alk. 5% cena 1.8 lita
    browar z miasta Poneveżys.
    Kolor - blado-żółtawy
    Zapach - nijaki
    Gaz - chyba zapomnieli o nim
    Piana - bardzo duża ,grubobąblowa,utrzymała się do końca,a wypiciu została i przez 15 minut była na dnie szklanki.
    Smak - zero goryczki,delikatne nutki owocowe
    NIEDOBRE. 3-.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 33 - moje 18 nowe piwo na forum
    Last edited by sibarh; 19-04-2008, 11:16.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Tego "piwka" proszę nie pić:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • earl_grey
      Senior
      • 05-2005
      • 203

      #3
      Aktualna nazwa to po prostu Kalnapilis Ice. W dzień tak gorący jak dziś z kawałkiem cytryny niesie orzeźwienie i ulgę, szczególnie po dużym wysiłku fizycznym, sugerowana temperatura serwowania 4 - 6 stopni C mówi chyba za siebie. nie wyobrażam sobie aby mozna to było wypić w innych waunkach. Traktuję to piwo jako ożywczy alkoholowy napój i w tej kategorii daje radę.

      Comment

      • GioCare
        Senior
        • 09-2007
        • 137

        #4
        Butelka 330ml zakupiona w "Wiewiórce" na ul. Wiewiórczej, alkohol - 5%. Daje plusa na początek ze względu na łatwość otworzenia butelki. Nie trzeba mieć przy sobie żadnego otwieracza, aby móc napić się piwka. Wystarczy pociągnąć za zawleczkę umocowaną do kapsla i pociągnąć. Metoda prawie identyczna jak przy otwieraniu butelek Tymbarku.

        Kolor: złoty, bardzo jasny, nie mętny.

        Zapach: Nieco czuć aromat cytryny, reszta aromatu dokładnie jak w Redds

        Wysycenie: Chyba się ulotnił...

        Piana: Zbyt obfita i za dużo

        Smak:
        Bardzo orzeźwiający! Idealny po wzmożonym wysiłku fizycznym np. po siłowni. Ale na imprezie raczej wolałbym coś mocniejszego. Całkowity brak goryczki.

        Etykieta: Ładna, niebieska. Uspokaja

        Piwo dobre na gorące i upalne dni, lub do wykorzystania jako napój orzeźwiający po wysiłku fizycznym.
        ╔═╗
        ║═╬╦╦═╦═╦═╗
        ╠═║║║╬║╩╣╔║
        ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
        ════╚╝══════════

        - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
        "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
        http://www.kp.pl/

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎