Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

500000

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    500000

    Wczoraj wieczorem (nie wiem dokładnie kiedy) przekroczyliśmy 500 tysięcy postów. W sobotę o 8.33 jest na liczniku 500043.

    Czy coś z tego wynika nadzwyczajnego - wątpię.
    Last edited by Krzysiu; 25-06-2005, 07:35.
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
    Wczoraj wieczorem (nie wiem dokładnie kiedy) przekroczyliśmy 500 tysięcy postów. W sobotę o 8.33 jest na liczniku 500043.

    Czy coś z tego wynika nadzwyczajnego - wątpię.
    Masz racje to nic nadzwyczajnego 500000 postöw przy 15351 Uzytkownikach to Pinac.
    Wystarczy przejzec liste Uzytkowniköw i co widac ze 95 % wszystkich wogöle nie zamieszcza postöw a co niektörzy tylko po kilka zaliczylo.
    Smutne to ze na tak licznym Forum jest tak malo Dyskusji a jeszcze mniej na temat Piwa i Browaröw
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
      Masz racje to nic nadzwyczajnego 500000 postöw przy 15351 Uzytkownikach to Pinac.
      Wystarczy przejzec liste Uzytkowniköw i co widac ze 95 % wszystkich wogöle nie zamieszcza postöw a co niektörzy tylko po kilka zaliczylo.
      Smutne to ze na tak licznym Forum jest tak malo Dyskusji a jeszcze mniej na temat Piwa i Browaröw
      Nie przesadzaj. Dyskusji jest dużo, akurat tyle, by być w stanie ogarnać forum bez potrzeby siedzenia przy nim bez przerwy.
      Zaś nieaktywni użytkownicy to zupełnie inna kwestia. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego Art tak niechętnie podchodzi do oczyszczenia bazy danych z "martwych dusz". Wg mnie powinno się usunąć wszystkich tych, którzy mają na koncie 0 postów i nie logowali się na forum od pół roku, bo nawet gdyby kiedyś zechcieli wrócić na forum, to bez problemu mogą się na nowo zarejestrować.

      Comment

      • Hannibal
        Senior
        • 03-2004
        • 1426

        #4
        Ciekaw jestem, kiedy dojdziemy do 1 mln.
        "All the good things for those who wait"

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
          Zupełnie nie rozumiem, dlaczego Art tak niechętnie podchodzi do oczyszczenia bazy danych z "martwych dusz".
          To jest akurat zupełnie zrozumiałe - ilość użytkowników strony jest bardzo istotnym argumentem choćby w rozmowach z reklamodawcami, normalna praktyka.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Audi
            Senior
            • 03-2003
            • 1682

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
            To jest akurat zupełnie zrozumiałe - ilość użytkowników strony jest bardzo istotnym argumentem choćby w rozmowach z reklamodawcami, normalna praktyka.
            Możemy ARTowi pomóc, wystarczy że każdy zarejestruje się jeszcze z 3 razy z innym nikiem i zrobimy 50 tyś. użytkowników.

            Comment

            • Andi
              Senior
              • 07-2001
              • 1915

              #7
              [QUOTE=Twilight_Alehouse]Nie przesadzaj. Dyskusji jest dużo, akurat tyle, by być w stanie ogarnać forum bez potrzeby siedzenia przy nim bez przerwy.
              QUOTE]


              Nie ogladajac dyskusjie nie dotyczacych Piwa,Browaröw,Kolekcjonerstwa,Historii i od czasu do czasu Spotkan nie bedzie Ci to zajmowalo wiecej jak 10 minut na dzien i naprawde tym bedziesz zmeczony.
              A wiec nie dziwota ze wiekszosc sie zarejestrowala przegladnela kilka watköw i zamilkla przypuszczam ze na stale
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                To jest akurat zupełnie zrozumiałe - ilość użytkowników strony jest bardzo istotnym argumentem choćby w rozmowach z reklamodawcami, normalna praktyka.
                No dobrze, teraz już rozumiem...

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  To jest akurat zupełnie zrozumiałe - ilość użytkowników strony jest bardzo istotnym argumentem choćby w rozmowach z reklamodawcami, normalna praktyka.
                  nie wiem czemu kilka osób się tak przykleiło do liczby Użytkowników. W czym Wam przeszkadzają osoby które zaglądają do serwisu raz na kilka miesięcy?
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    #10
                    Podzielam zdanie Arta.
                    Podczas Żywieckiej giełdy rozmawiałem z kilkoma osobami zarejestrowanymi od roku, nawet od dwóch lat i mającymi zero postów. Od dawna wymieniamy sobie otwieracze. Zaglądają na browar rzadko, nie czują potrzeby pisania, sprawy towarzyskie załatwiają w innym gronie. I co, ich także powinno się skasować?

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                      Wczoraj wieczorem (nie wiem dokładnie kiedy) przekroczyliśmy 500 tysięcy postów. W sobotę o 8.33 jest na liczniku 500043.

                      Czy coś z tego wynika nadzwyczajnego - wątpię.
                      swoją drogą BrowarBizowych postów jest ok. 250 tys. reszta jest z piwnego Usenetu.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                        Masz racje to nic nadzwyczajnego 500000 postöw przy 15351 Uzytkownikach to Pinac.
                        Wystarczy przejzec liste Uzytkowniköw i co widac ze 95 % wszystkich wogöle nie zamieszcza postöw a co niektörzy tylko po kilka zaliczylo.
                        Smutne to ze na tak licznym Forum jest tak malo Dyskusji a jeszcze mniej na temat Piwa i Browaröw
                        nie ma w tym nic nienormalnego ani tym bardziej smutnego. taka jest rzeczywistość - gro Użytowników dowolnych for to wyłącznie czytające nigdy nie odzywające się osoby.

                        i jeszcze jedno - lista Użytkowików jest w ciągłym ruchu - mniej więcej 100 kont miesięcznie jest dezaktywowanych ze względu na nieaktualny adres email.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • zbysia
                          Senior
                          • 09-2004
                          • 907

                          #13
                          FCJL: gros
                          fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                          Comment

                          • Hannibal
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 1426

                            #14
                            Według mnie martwe dusze powinny mieć prawo do bytu forum. Widocznie lubią sobie parę rzeczy poczytać, ale nie chcą się w ogóle wypowiadać. Tak ich wola.
                            A co do tematów niezwiązanych z piwem, to mnie to nie przeszkadza. Nie jesteśmy chyba jakimś forum naukowców, którzy rozmawiają ciągle tylko o tym samym.
                            Ważna jest proporacja. Oczywiście, że jak tematy nie-piwne będą znacząco przeważać nad tematami piwnymi to będzie to oczywiście powód do obaw. Natomiast tak, jak teraz jest, w zupełności mi odpowiada.
                            "All the good things for those who wait"

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                              nie wiem czemu kilka osób się tak przykleiło do liczby Użytkowników. W czym Wam przeszkadzają osoby które zaglądają do serwisu raz na kilka miesięcy?
                              Ja też Art nie wiem, ale dlaczegoi zacytowałeś akurat mojego posta to juz tym bardziej nie rozumiem
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎