Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Jubileuszowa 5. Bialska Giełda Birofilów - ustalenia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    Jubileuszowa 5. Bialska Giełda Birofilów - ustalenia

    Przed organizatorami kolejnej giełdy w Białej Podlaskiej nowe wyzwanie - Jubileuszowa 5. Bialska Giełda Birofilów 2006.
    Termin wstępny - 29 kwietnia 2006 r. Oczekujemy propozycji.
    Last edited by may; 11-07-2005, 11:05.
  • sopista
    Senior
    • 01-2003
    • 1747

    #2
    Ja mam tylko jedną propozycję. Chcę być jej uczestnikiem. Po raz piąty, jubileuszowy zresztą. A tak poważnie, to może tym razem ognisko w piątek? Oczywiście jeśli jest w planie.
    Last edited by sopista; 11-07-2005, 11:10.

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
      Ja mam tylko jedną propozycję. Chcę być jej uczestnikiem. Po raz piąty, jubileuszowy zresztą. A tak poważnie, to może tym razem ognisko w piątek? Oczywiście jeśli jest w planie.
      Jeżeli zrobimy ognisko w piątek - powątpiewam w moje sobotnie predyspozycje .
      Ale propozycja jest i dopuscimy ją do analizy .

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
        ...Oczekujemy propozycji.
        Nigdy nie byłem na mających dobre opinie giełdach w Białej Podlaskiej, a tu wyrwę się z "propozycją". Otóż proponuję, aby nie nazywać giełdy, która odbywa się po raz piąty "jubileuszową". Może poczekać z tym do giełdy dziesiątej. A może nigdy nie organizować giełd jubileuszowych? Sami uczestnicy patrząc na porządkowy numer giełdy będą wiedzieli czy mają do czynienia z jubileuszem czy też nie. A tak, to uczestników traktuje się jak przygłupów, którzy nie potrafią zrozumieć istoty jubileuszu.
        Oczywiście można pójść tropem najzwyklejszych urodzin. Podczas rocznicy dowolnych urodzin dowolnego człowieka mamy do czynienia z jubilatem, a więc jest i jubileusz. Jeśli tę zasadę przyjmiemy odnośnie giełd, to będziemy mieli "jubileuszową" 14., 27. czy też 33. giełdę. Ale przecież chyba nie o to chodzi.
        Starczy "propozycji" czyli marudzenia. Organizatorom życzę sukcesu. Może się wreszcie na tę giełdę wybiorę.

        Comment

        • may
          Senior
          • 01-2002
          • 1508

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
          Nigdy nie byłem na mających dobre opinie giełdach w Białej Podlaskiej, a tu wyrwę się z "propozycją". Otóż proponuję, aby nie nazywać giełdy, która odbywa się po raz piąty "jubileuszową". Może poczekać z tym do giełdy dziesiątej. A może nigdy nie organizować giełd jubileuszowych? Sami uczestnicy patrząc na porządkowy numer giełdy będą wiedzieli czy mają do czynienia z jubileuszem czy też nie. A tak, to uczestników traktuje się jak przygłupów, którzy nie potrafią zrozumieć istoty jubileuszu.
          Oczywiście można pójść tropem najzwyklejszych urodzin. Podczas rocznicy dowolnych urodzin dowolnego człowieka mamy do czynienia z jubilatem, a więc jest i jubileusz. Jeśli tę zasadę przyjmiemy odnośnie giełd, to będziemy mieli "jubileuszową" 14., 27. czy też 33. giełdę. Ale przecież chyba nie o to chodzi.
          Starczy "propozycji" czyli marudzenia. Organizatorom życzę sukcesu. Może się wreszcie na tę giełdę wybiorę.

          Oj, pomarudziłeś .
          Jeżeli dotychczas nie byłeś na bialskiej giełdzie - warto choć raz to zrobić.
          Myśląc o jubileuszu giełdy to postanowiliśmy sobie świętować go co pięć giełd, a przy okazji żeby taka giełda miała w sobie coś odświętnego dla uczestników jak i organizatorów.
          Mam nadzieję, że rozumiesz

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
            Mam nadzieję, że rozumiesz
            Nie. Nawet mordka nic mi nie pomogła w zrozumieniu.
            Tak samo jak nie mogłem zrozumieć, że ostatnia giełda w Żywcu raz była "jubileuszowa", a raz "międzynarodowa". Ale teorii Einsteina też nie rozumiem, a zarówno ona (teoria), jak i ja mamy się w miarę dobrze. Pewnie tak samo będzie z "jubileuszowymi" giełdami.
            Last edited by pieczarek; 11-07-2005, 12:44.

            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
              Nie. Nawet mordka nic mi nie pomogła w zrozumieniu.
              Tak samo jak nie mogłem zrozumieć, że ostatnia giełda w Żywcu raz była "jubileuszowa", a raz "międzynarodowa". Ale teorii Einsteina też nie rozumiem, a zarówno ona (teoria), jak i ja mamy się w miarę dobrze. Pewnie tak samo będzie z "jubileuszowymi" giełdami.
              I w tym przypadku Tobie nic nie poradzę

              Comment

              • may
                Senior
                • 01-2002
                • 1508

                #8
                Z satysfakcją prezentuję nowe stałe logo Bialskiej Giełdy Birofiów które wyszło z pod ręki grafika Roberta Gawła znanego nam jako ergie.
                Attached Files

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  W przyszłym roku mam nadzieję pojawić się w Białej na giełdzie. W związku z tym mam pytanie do organizatorów. Czy jest może planowana wycieczka do Brześcia. Jeśli nie. Czy z Białej Podlaskiej odjeżdżają autobusy w kierunku Brześcia?
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    #10
                    Temat wycieczki do Brześcia był poruszany w związku z tegoroczną giełdą - właściwie nie było chętnych. A połączenia są nawet dosyć częste.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                      Temat wycieczki do Brześcia był poruszany w związku z tegoroczną giełdą - właściwie nie było chętnych. A połączenia są nawet dosyć częste.

                      A może orientujesz sie ile kosztuje bilet na taki autobus. Ja z Anią napewno do Brześcia pojedziemy. Być tak blisko i tam nie pojechać. To był by skandal
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • pivaria
                        Senior
                        • 03-2001
                        • 1538

                        #12
                        MAY'u - Bialska Giełda "zderza" się z terminem długiego, majowego weekendu. To dobrze. To bardzo dobrze! Może więc, tropem sugestii kol. abernackiej, rozpracować i dopiąć należy mozliwość wyjazdu do Brześcia? - marzy mi się to bardziej od 5 Jubileuszowej, która zapewne atrakcyjna będzie.
                        Co, may - pomyślisz?
                        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                        www.pivaria.pl
                        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                        Comment

                        • may
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 1508

                          #13
                          Dlaczego nie! Zawczasu przygotujemy listę wycieczkowiczów, postaramy się o wizy i lu do Brześcia. Międzyczasie popróbuję załatwić wizytację browaru brzeskiego.

                          Comment

                          • may
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 1508

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                            A może orientujesz sie ile kosztuje bilet na taki autobus.
                            Tylko 13 zł w jedną stronę.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                              (...) Międzyczasie popróbuję załatwić wizytację browaru brzeskiego.
                              Ciekawi mnie do którego. Do "Brestskoye Pivo" czy do "Podsobnoye Khoziaystvo Brestskogo Otdeleniya"?
                              Ps. Wydaje mi się, że taka wycieczka była by nielada atrakcją giełdy a koszt wizy 6$ nie jest wysoki.
                              Last edited by abernacka; 12-07-2005, 10:21.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎