Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Częstochowa, Kiedrzyńska, Pijalnia Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • funt
    Junior
    • 01-2005
    • 27

    Częstochowa, Kiedrzyńska, Pijalnia Piwa

    Na początku trochę o lokalizacji: na mapie nie ma tam nazwy ulicy, ale miejsce to znajduje się na małej uliczce równoległej do Kiedrzyńskiej, a skręca się na tą ulicę z ulicy Worcella i idzie w kierunku ulicy Dekabrystów (hali Polonia). Jest to naprzeciw 4-piętrowych bloków, jakie to występują w tej okolicy.
    Teraz nieco u wyglądzie. Przebudowany jakiś warsztat, prawdopodobnie naprawy samochodów. Wnętrze siermiężne, ale przyjemne. Można przyjść na piwko (towarzystwo ciekawe). Teraz nieco o piwie. Poprzednio był tam lany Namysłów, póżniej świeżutki (naprawdę) Kmicic za około 2,5 zł. Bardzo przyjemne miejsce, kilka parasoli na zewnątrz. Co warte odnotowania, to piwa można się tam napić z grubych PRL-owsich kufli. Niestety z racji tego, że ostatnio rzadko bywam w Częstochowie, nie wiem czy coś się tam nie zmieniło (na gorsze). Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują, że wpadnę tam w najbliższy weekend. Oby...
    Last edited by funt; 18-07-2005, 20:02. Powód: błąd gramatyczny
  • zbysia
    Senior
    • 09-2004
    • 907

    #2
    Ulica jak najbardziej Kiedrzyńska tzw. z włoska controviale, warsztat też ale naprawy rowerów . Przyznaję knajpka klimatyczna, ale dawno nie byłem - od kiedy nie mieszkają już znajomi w tych 4-pietrowych blokach. Można zrobić najazd
    Jutro sobie podjadę na przeszpiegi.
    fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎