Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Beczki plastikowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbysia
    Senior
    • 09-2004
    • 907

    Beczki plastikowe

    Mam do kupienia beczki plastikowe 55 litrów - używane cena 15 zł. Nie wiem jaki ich stan. Ilość duża - jeśli są chętni, a stan ich będzie dobry - mogą być do odbioru w Częstochowie, lub mogę podwieść do miejscowości na szlaku: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=50467
    fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl
  • Alchemych
    Senior
    • 12-2003
    • 349

    #2
    Jeśli coś wiesz na ich temat to pisz. Np czy ten plastik to jest PE czy PP? Czy są szczelne zamknięcia ? No i jaka cena ?

    Comment

    • zbysia
      Senior
      • 09-2004
      • 907

      #3
      Cena jest taka jak napisałem - 15 zł jutro będę wiedział (tzn widział) jak wyglądają. Właściciele przeszli na emeryturę i chcą się pozbyć - mają tego dużo i najchętniej sprzedali by wszystko . 10 szt jest ponoć wymytych i gotowych do odbioru. Ja wezmę chyba 2 lub max 4 szt. I tak na raz nie odbiorę większej ilości - osobówka. Z tego co wiem mają zakręcane dekle. Napisz czy lepsze PP czy PE - jeśli oba mają atest na żywność, bo nie wiem czy to ma znaczenie?
      fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

      Comment

      • Alchemych
        Senior
        • 12-2003
        • 349

        #4
        PE prawie nie reaguje z wodą więc na pewno mniej niż PP reaguje z innymi płynami .
        Najlepiej gdy jest to wersja niebarwiona czyli biała lub w przypadku PE mleczna. Wtedy masz do czynienia z w miarę czystym chemicznie plastikiem.
        Ciekawy jestem do czego były używane te pojemniki wcześniej? Jeśli coś wiesz to napisz.
        Wstępnie - 3 szt wezmę.

        Comment

        • zbysia
          Senior
          • 09-2004
          • 907

          #5
          Były używane do przewozu octu, jednak zobaczę je dopiero w poniedziałek, są po za Częstochową.
          fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

          Comment

          • Alchemych
            Senior
            • 12-2003
            • 349

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
            Były używane do przewozu octu, jednak zobaczę je dopiero w poniedziałek, są po za Częstochową.
            Do octu...hmm. To powinny nadawać się i do innych produktów fermentacjii
            Jak będziesz je oglądał to mam prośbę - sprawdź oznaczenie PE czy PP.

            Comment

            • zbysia
              Senior
              • 09-2004
              • 907

              #7
              Oglądałem te beczki jest ich 30 szt., 10 umytych i nie pachnie octem , aczkolwiek z zewnątrz są one niemiłosiernie brudne i bałem się "powalania tapicerki". Środek beczek został "wymacany" ręką i nie stwierdziłem żadnych zarysowań. Na mój gust się nadają - ja wezmę koło 5 szt w poniedziałek.
              fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23794

                #8
                miałbyś gdzie odstawić sztukę na przechowanie?
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Alchemych
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 349

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
                  Oglądałem te beczki jest ich 30 szt., 10 umytych i nie pachnie octem , aczkolwiek z zewnątrz są one niemiłosiernie brudne i bałem się "powalania tapicerki". Środek beczek został "wymacany" ręką i nie stwierdziłem żadnych zarysowań. Na mój gust się nadają - ja wezmę koło 5 szt w poniedziałek.
                  W poniedziałek mnie już nie będzie na Śląsku (urlop). W piątek mógłbym się udać po parę sztuk. Ci ludzie mieszkają gdzieś koło Częstochowy?

                  Comment

                  • terryfoster
                    Junior
                    • 10-2014
                    • 2

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mam do kupienia beczka plastikowa 50 litrów - używane cena 15 zł. Nie wiem jaki ich stan. Ilość duża - jeśli są chętni, a stan ich będzie dobry - mogą być do odbioru w Częstochowie, lub mogę podwieść do miejscowości na szlaku: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=50467
                    Czy beczka to jest dobry pojemnik do przechowywania tego typu produktów? Nie mam pewności czy aby ona jest tak szczelna jak być powinna?
                    Oprócz piwa interesuję się również ekologią i pszczelarstwem. Zapraszam na mojego bloga Iodpady

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #11
                      Nie wiem czy takie mają, ale inne miały gwint i uszczelkę gumową/silikonową. Do fermentacji głównej wystarczy. Cichą i tak lepiej w szklanym balonie.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎