Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie kupic piwo na Mazurach ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    Gdzie kupic piwo na Mazurach ?

    W następnym tygodniu wybieram się w okolice Mrągowa. Odwiedzę te okolice po raz pierwszy , więc potrzebuję informacji o mozliwości zakupu piw z tych okolic - Regina, Kormoran, Jurand , Połnocny itp . Może ktos z forumowiczów podpowie mi gdzie moge szukać ciekawych sklepów z tymi piwkami - interesuja mnie okolice Mrągowa , Mikołajek , Gizycka , Kętrzyna. A może w tych okolicach jest jakiś sklepik z piwami nie tylko z tych browarów ?
    Gdyby ktoś posiadał aktualną wiedzę na ten temat i byłby skłonny podzielic się nią , byłbym bardzo wdzieczny.
  • Cyrkonia
    Senior
    • 10-2001
    • 1936

    #2
    Giżycko, Kętrzyn i Mikołajki - Reginę powinieneś bez problemu dostać w sklepach :-)
    Im dalej od Olsztyna tym lepiej
    www.stat-gra.pl

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #3
      Z Giżycka można podejść do browaru w Antonowie i kupić pszeniczną Reginę bezpośrednio u źródła. W sklepach w Giżycku jej nie ma.
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #4
        Ogólnie to piwa z wymienionych przez Ciebie browarów powinieneś bez problemu nabyć tak z beczki jak i z butelki. Może poza Mikołajkami bo to się taki kurort dla karków z trzema literkami zrobił, że chyba tylko koncerny są. No w sklepach jednak pewnie dostaniesz Juranda albo BK. Ostatnio bywałem raczej na Warmii i trochę "niżej" niż Ty jedziesz ale jeżdżąc bardzo często po Warmii i Mazurach nigdy nie miałem większych problemów ze znalezieniem dobrych piw. Po prostu trzeba poszukać jeżeli chodzi o knajpy to często przy dworcach PKS są fajne żulbudki z piwem z Juranda, BK. regina lana na pewno jest w knajpce idąc z portu do twierdzy Boyen - taki barak z blachy.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎